Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War: Judgment - już graliśmy

6 postów w tym temacie

wszystko fajnie pięknie - tylko ten tekst to jeden wielki spoiler...cały początek pominąłem ...karny kutas sie należy! a przynajmniej jakaś wzmianka na początku tekstu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra niech będzie, ale jednak wole żeby gra mi opowiedziała choćby w minute niż miałbym przeczytac o tym przed zagraniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że wypada jednak pisząc o fabule przedstawić choćby jej główne założenia i bohaterów. A informacje te ujawnione zostały dawno temu i o wiele więcej detali można znaleźć choćby na gearsowej wiki. Przecież nie piszę, co się stało, dlaczego i jak - choć częśc szczegółów już znam. A o restrospektywnym charakterze opowieści przecież musiałem napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że w Gears of War Judgment główne założenie to prawie cała fabuła więc trochę mi humor popsułeś zdradzając zarys... ja nigdzie wcześniej nie doczytałem się o co z tym judgment/sądem chodzi aż do dziś ... heh - na szczęście pamięc mam dobrą ale krótką ;)
...czytałem wrażenia z rozgrywki na innym serwisie i tam nic a nic nie ujawniono względem fabuły - więc można ;) (po łepkach jakoś objechać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować