Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag - wrażenia z pokazu

28 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 23:24, Sanders-sama napisał:

Czy kogoś to dziwi?


Patrząc na to, że w poprzednich odsłonach AC widzieliśmy takie zabiegi to teraz nie powinno nikogo to dziwić. Grunt to, że ta informacja jest potwierdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 23:34, Bracio napisał:

> Czy kogoś to dziwi?

Patrząc na to, że w poprzednich odsłonach AC widzieliśmy takie zabiegi to teraz nie powinno
nikogo to dziwić. Grunt to, że ta informacja jest potwierdzona.


Niedługo zapowiedzą SP, a niedługo po tym przesnięcie premiery na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam z oceną przynajmniej do dnia premiery. No ale cóż, może ja nie znam się na grach wystarczająco dobrze żeby komentować je 7 miesięcy przed premierą, mając do dyspozycji okładkę, 100 sekundowy trailer i informację "będzie otwarty świat". Mógłby mi ktoś z was przekazać tą niebywałą umiejętność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraźniejszość mało ważna? Czyli będzie AC V (albo AC IV jeśli wzorem AC:B i AC:R AC IV:BF ostatecznie zmieni nazwę na AC:BF). W końcu muszą jakoś załatwić sprawę całego tego bajzlu po uwolnieniu Junony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Łukaszu Wiśniewski, czy podczas prezentacji napomniano o technikaliach gry coś ponad to, że ukaże się ona na konsolach obecnej i kolejnej generacji? Jestem bardzo ciekaw różnic pomiędzy obiema wersjami i tego czy wersja PC będzie siostrą gry ze starej czy nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asasyni są super. Piraci są super. Ale ich połączenie wygląda na totalny fekał. To chyba oznacza rozmienienie marki AC na drobne.

Mieliśmy asasina Indnianina, teraz będzie pirat, więc w piątej części powinniśmy wcielić się w Piotrusia Pana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować