Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SimCity - recenzja

84 postów w tym temacie

kiepska gra, nie dorasta do SimCity 4 nic a nic. Dobra gdyby wydana jako gra facebook''owa, dla fana serii od oryginalnego SimCity to kolejne szkaradztwo i niszczenie marki przez upraszczanie gry i kierowanie jej bardziej do idiotów niż do fanów by więcej kasy trzepać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm,gdybym znał tą recenzje wcześniej to nie zamawiał bym jej.Nie mam aż takiej cierpliwości i nie przypuszczałem że będzie aż tak uspołeczniona.Może jeszcze uda się ją anulować.
A sam tekst bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, zanim pojawiła się ta recka to o mało się wszyscy nie posikali na wieść o tym Simcity. Jak szybko zmieniacie zdanie.

Dla mnie ta gra odpada, bo to raczej MMO, a bulić kasę ne tego typu gry nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi recenzja się podobała a co do gry.. Wrócę do czwórki deluxe i poczekam na setki opinii i kilka patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:06, Vojtas napisał:

Dla mnie minusy wymienione przez Lucasa tę grę dyskwalifikują. No i Origin.

Więc jak lubisz strategie, Vojtas, to łap upgrade do wersji Gold "Civki 5" na Steam za 2,5 €. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kiepska gra, nie dorasta do SimCity 4 nic a nic. Dobra gdyby wydana jako gra facebook''owa,
> dla fana serii od oryginalnego SimCity to kolejne szkaradztwo i niszczenie marki przez
> upraszczanie gry i kierowanie jej bardziej do idiotów niż do fanów by więcej kasy trzepać

Ciekawe ile godzin przesiedziałeś nad nowym SimCity? A no tak... Bo przecież stawianie słupów i rur jest takie SO-SUPER-PRO tylko dla hardcorowych graczy itd. No ale haters gona hate. To takie polaczkowate, ocenianie czegoś czego nawet się nie spróbowało, podając bardzo nielogiczne argumenty (rozumiem jak ktoś na Orgin psioczy, sam za nim nie przepadam).
Co do tekstu - nie mam zastrzeżeń dobrze się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> dla fana serii od oryginalnego SimCity to kolejne szkaradztwo i niszczenie marki przez
> upraszczanie gry i kierowanie jej bardziej do idiotów niż do fanów by więcej kasy trzepać

Miałeś wcześniejszy dostęp do gry? Poza tym dziwna opinia, bo powyżej wyraźnie możemy przeczytać, że gra jest trudniejsza niż poprzednik, co na pewno jest subiektywne, ale też zastanawiające w odniesieniu do Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile do samego drm''u wymuszającego połączenie sieciowe nic nie mam, to już brak możliwości wyłączenia wpływu innychna moją rozgrywkę zupełnie grę dyskwalifikują. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby net dzialal normalnie (od 2 tygodni "awaria" i masa DCkow) to pewno bym sie zaopatrzyl. przynajmniej zobacze w jaki sposob EA bedzie doilo produkt. moze nie warto w ogole to wchodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na studiach zaczynam zabawy z planowaniem przestrzennym itp i przyznam że czekałem na tę grę. Aczkolwiek aspekt społecznościowy mnie odrzuca, tak jak połączenie z internetem. Na wydziale nie mam wifi :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:22, gorzalka napisał:

> kiepska gra, nie dorasta do SimCity 4 nic a nic. Dobra gdyby wydana jako gra facebook''owa,

> dla fana serii od oryginalnego SimCity to kolejne szkaradztwo i niszczenie marki
przez
> upraszczanie gry i kierowanie jej bardziej do idiotów niż do fanów by więcej kasy
trzepać

Ciekawe ile godzin przesiedziałeś nad nowym SimCity? A no tak... Bo przecież stawianie
słupów i rur jest takie SO-SUPER-PRO tylko dla hardcorowych graczy itd. No ale haters
gona hate. To takie polaczkowate, ocenianie czegoś czego nawet się nie spróbowało, podając
bardzo nielogiczne argumenty (rozumiem jak ktoś na Orgin psioczy, sam za nim nie przepadam).
Co do tekstu - nie mam zastrzeżeń dobrze się czyta


porównaj sobie miasta w SC4 i w SC2013.
w SC4 możesz tworzyć piękne miasta, każdy kawałek ziemi zagospodarować jak zechcesz, a SC2013 - wybuduje drogę, ustaw strefy i kasa leci. Już nie wspomnę, że co do wielkości mapy to SC2013 ma najmniejsze od początku istnienia serii, ale także najuboższe możliwości kontroli budowy miasta. SC2013 to gra typu kilknij czy przesuń myszkę i gra się sama gra ...

brakuję odblokowywania budynków za speclajną walutę, którą można kupić mikotransakcjami i gra prawie jak każda inna X-vile żywcem wyciągnięta z facebook'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:31, Kadaj napisał:

O ile do samego drm''u wymuszającego połączenie sieciowe nic nie mam, to już brak możliwości
wyłączenia wpływu innychna moją rozgrywkę zupełnie grę dyskwalifikują. Szkoda.

Przecież można, z tego co wiem. Tworzysz po prostu nowy region, ustawiasz na "tylko z zaproszeniem" i nikogo nie zapraszasz. I voila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ile do samego drm''u wymuszającego połączenie sieciowe nic nie mam, to już brak możliwości
> wyłączenia wpływu innychna moją rozgrywkę zupełnie grę dyskwalifikują. Szkoda.

Przecież możesz sam rozwijać trzy miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy (komentujący, chociaż uważam że Lucas się czepia trochę za bardzo, pomijając robienie recki z nie-finalnej wersji gry) to nie macie problemu że shootery potrzebują ciągłe dostępu do internetu? Albo MMO? Albo gram.pl? "Jezu, ten gram.pl jest beznadziejny. Nie mogę czytać recek bez dostępu do sieci!!!!!!!11111oneoneone".
Zrobili sieciowe SimCity bo taki mieli pomysł na grę. Deal with it! Skoro gra jest sieciowa to chyba oczywiste że potrzebuje stałego dostępu do sieci.
Origin? Kilka lat temu psioczyliście na Steama za założę się że 90% tych którzy mają problem z Originem ma konto na Steamie. Nie podoba się? To nie kupuj, idź i płacz w kącie. Albo dorośnij, bo chwalenie się że nie wydasz na coś kasy, chociaż tego nawet nie przetestowałeś mało kogo interesuje. Bo ilu z was grało w betę? Pewnie żaden, bo z jakiegoś powodu, Ci wszyscy którzy grali wcześniej nie widzą powodu żeby gry nie kupić.

A jak wam się już na prawdę nie podoba to zamiast marnować czas na komentarze jak to wielce jesteście obrażeni na cały świat idzie komentować gry które wam się podobają. Nie macie co robić z wolnym czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować