Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SimCity - recenzja

84 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2013 o 15:38, Kirabaxior napisał:

Świetny tekst, rozwiał moje wątpliwości. W takim razie już wiem, dlaczego miasta są dużo
mniejsze niż w czwórce - po prostu twórcy nie chcieli by były uniwersalne, więc zmuszają
graczy do współpracy. Ale ciekawi mnie fakt, czy na przykład jak kupię grę w promocji
za pół roku, to czy ktoś z moich sąsiadów będzie w to grał na tyle, by umożliwić i mi
przez to satysfakcjonującą grę...


Pytanie czy gra z innymi zapewni Ci satysfakcję, w przypadku gdybyś miał kupić SimCity za dwa tygodnie kiedy (miejmy nadzieję) główne problemy po stronie serwerów zostaną rozwiązane. Zamiast tego możesz możesz mieć sąsiadów, którzy będą podnosić poziom twoich zanieczyszczeń i przestępczości, albo rozmyślnie zechcą niszczyć własne miasta tylko po to by je wkrótce potem porzucić. Nie ma gwarancji, że grając z losowymi ludźmi spotkasz osoby, które zechcą poświęcić kilkadziesiąt godzin, żeby stworzyć miasteczko które będzie dobrze współgrało z twoim, teoretycznie można grać na prywatnych regionach, ale balans rozgrywki w takim wypadku jest dalej nastawiony na grę z innymi i tworzenie małych mieścin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować