Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare żegna się z Mass Effectem 3 na nowym zwiastunie DLC Citadel

46 postów w tym temacie

Poprzednie dlc sobie darowałem, ale po tym trailerze podejrzewam, że ME3 wróci na mój dysk. W taki dodatek muszę zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poprzednie dlc sobie darowałem, ale po tym trailerze podejrzewam, że ME3 wróci na mój
> dysk. W taki dodatek muszę zagrać.
Jak już zainstalujesz to przejdź poprzednie dlc naprawdę warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect: Sims Edition xD
Przymierze, zrzuciło się Shepardowi na hacjende za lata wzorowej służby, Tylko po co mu ona skoro ma cały statek dla siebie.
Jeśli będzie można galaktyczne telenowele z Tali oglądać to wchodzę w to ^^
Mogliby w końcu pokazać cycek którejkolwiek z dziewczyn, skoro to już ostatni raz ;-) Ciekawe czy Mordin się pojawi skoro u mnie przeżył, ciekawe czy reszta zdziwi się na jego widok.
Ogólnie fajnie że coś robią ale lepiej by było gdyby to się działo po przejściu gry... Takie ostatnie pożegnanie przed ostatnim pożegnaniem dziwnie mi wygląda :S
Natomiast wspólne zdjęcie ze wszystkimi jak najbardziej na plus.

PS: Widać że BW widziało różne alternatywne wersje zakończeń robione przez fanów, gdzie wszyscy bawią się przy jednym stole i postanowili że to zrobią, ale niesmak pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW! To mi przyszło do głowy w pierwszej kolejności. DLC zapowiada się mega dobrze. A grupowe zdjęcie chwyta za serce i dobitnie pokazuje koniec świetnej trylogii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:21, Harunia napisał:

Niech juz skoncza ta zalosna szopke, ta seria zdechla juz dawno temu i oni sami ja zabili.


Czy ty zawsze musisz hejtować? Trochę powagi w takim momencie dla serii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer ''wzbudzający dużo więcej emocji'' - emocji negatywnych jak dla mnie.
Zawsze, ale to zawsze w dyskusjach o ME byłem po stronie BW, ale czegoś takiego się nie spodziewałem... Raczę stwierdzić - pomimo że DLC jeszcze nie wyszło - iż scenarzyści raczą żartować! Fabuła ME3 jasno mówi - Mamy największą, najcięższa i najbrutalniejszą wojnę w skali całego (wszech)świata, każdego dnia giną MILIARDY istnień, dosłownie czuć że lada moment z całego uniwersum może nie zostać kamień na kamieniu... A tutaj, w najtragiczniejszym momencie w historii ludzkości wyskakuje Anderson przekazujący Shepardowi radosną nowinę: ''Możliwe że nie dożyję jutrzejszego dnia, ale masz tu od przymierza mieszkanko. Pij i hulaj, przeca musisz być w doskonałej formie!'' - no litości...
Przetestuje ten dodatek, ale jeżeli - za przeproszeniem - nie urwie mi dupy, to będzie to ostatnia kasa przelana na konto EA/BW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 22:21, Harunia napisał:

Niech juz skoncza ta zalosna szopke, ta seria zdechla juz dawno temu i oni sami ja zabili.

Naprawdę nie szkoda Ci czasu na ciągłe pisanie o grach, których nie lubisz? Nie lepiej zająć się czymś przyjemnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wyszedł im ten zwiastun. Przypomniał mi stare dobre chwilę w Mass Effect 1 i 2. W końcu BioWare odwołał się do swoich dobrych stron z całej trylogii Mass Effect. I ten ostatni fragment z fotką, ze wszystkimi postaciami z całej naszego uniwersum. Aż łezka mi poleciała.. T.T. To będzie chyba godne pożegnanie. Tutaj trzeba zaznaczyć, że aktor, który podkładał głoś pod Zaaeda Massaniego, umarł, krótko po nagraniu dialogów do ostatniego DLC. [*]. Bardzo żałuje, że nie ma dubbingu naszego.. Pierdzielony polski oddział EA. Wszystko psują na sam koniec !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 00:50, One_of_the_Many napisał:

No to teraz zostaje poczekać aż wyjdzie jaki zbiorczy pack ze wszystkimi DLC

Hmm, chyba tego nie dożyjesz nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naprawdę nie szkoda Ci czasu na ciągłe pisanie o grach, których nie lubisz? Nie lepiej
> zająć się czymś przyjemnym?

1. Na napisaniu jednego zdania wiele czasu nie strace.
2. Skad wiesz ze hejtowanie kiepskich gier nie sprawia mi przyjemnosci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 2. Skad wiesz ze hejtowanie kiepskich gier nie sprawia mi przyjemnosci? ;)

To chyba pomyliłeś newsy, bo w tym o kiepskiej grze nie ma ani słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 23:44, vegost napisał:

Pierdzielony polski oddział EA. Wszystko psują na sam koniec !!!


Widzę, że Ty z uporem maniaka nadal czepiasz się firmy, że nie robi tego co naraziłoby ją na straty...
Serio wolisz, żeby polski oddział EA przestał istnieć a przez to gry od EA nie były wydawane u nas wcale albo musiałby być sprowadzane w wyższych cenach? Zastanów się czasem zanim coś napiszesz.

@ News
Mnie tam ten trailer nie porwał. Tzn, ok może i sam dodatek będzie ciekawy ale jakoś to co przedstawili w trailerze zupełnie nie porywa.
Poza tym założenie fabularne, że ściągamy na Cytadelę wszystkich aktualnych i byłych członków załogi (a nawet tych którzy nigdy nimi nie byli) tylko dlatego, że jakiś gang chce zabić Shepard/a jest totalnie bezsensu.
Raz, że Shepard potrafił/a poradzić sobie niemal w pojedynkę z Cerberusem, a ta nowa organizacja na pewno nie jest od Cerberusa silniejsza, dwa, że w tej wojnie o Galaktykę są ważniejsze momenty żeby wszystkich ściągnąć, a jednak się tego nie robi (choćby bitwa o Ziemię).
Generalnie fabuła wydaje się być naciągnięta jak pełna pielucha dziecka.
No nic, zakupimy, zagramy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2013 o 01:18, Harunia napisał:

2. Skad wiesz ze hejtowanie kiepskich gier nie sprawia mi przyjemnosci? ;)

Musisz mięc w takim raziu nudne życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym założenie fabularne, że ściągamy na Cytadelę wszystkich aktualnych i byłych
> członków załogi (a nawet tych którzy nigdy nimi nie byli) tylko dlatego, że jakiś gang
> chce zabić Shepard/a jest totalnie bezsensu.
> Raz, że Shepard potrafił/a poradzić sobie niemal w pojedynkę z Cerberusem, a ta nowa
> organizacja na pewno nie jest od Cerberusa silniejsza, dwa, że w tej wojnie o Galaktykę
> są ważniejsze momenty żeby wszystkich ściągnąć, a jednak się tego nie robi (choćby bitwa
> o Ziemię).
> Generalnie fabuła wydaje się być naciągnięta jak pełna pielucha dziecka.
> No nic, zakupimy, zagramy, zobaczymy...
Wydaje mi się, że prawie wszyscy, którzy wystąpią w tym DLC są już na Cytadeli. Część to obecna załoga Normandii, więc gdy statek dokuje na Cytadeli i Shepard ją odwiedza, to oni też. Kasumi, Zaed, Miranda, Thane, Jack, a później też Jacob przebywali na Cytadeli (nie jest do końca powiedziane, czy w tym samym czasie, bo niektórzy stoją i można z nimi zawsze pogadać, a część pojawia się w misjach i nie wiadomo co się z nimi dzieje między nimi, ale pewnie na potrzeby DLC będzie założenie, że akurat szczęśliwym trafem wszyscy są na Cytadeli). Problem stanowi jedynie Grunt i Wrex, ale może dodadzą im jakiś choćby połowicznie sensowny pretekst do pojawienia się na stacji w tym momencie.

PS: Co się dzieje z odpowiedziami, jak próbuję jakąś dodać, to wychodzi tak jak widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co im z tego wyszło. Omegę raczej przebije (bo to nawet pakiet broni przebija), ale niech mnie zaskoczą - drugi LotSB byłby bardzo dobry na zakończenie tej serii. Trailer to wyraźne puszczenie oczka do "obrażonych" za "najgorsze zakończenie" w historii gier - ma być trochę słodyczy i czułości... Bardziej mnie zastanawia co tam robią ci osobnicy atakujący Sheparda. Co prawda wszyscy wiemy co się na Cytadeli dzieje w pewnym momencie, ale tutaj pojawienie się "grupy przestępczej" w tak luksusowej dzielnicy jest co najmniej zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować