Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Ankieta - gry MMORPG. Pomóżcie i wypełnijcie :)

35 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2013 o 19:17, Alamut napisał:

> Gracze nie są dziwolągami, można się przekonać o tym tylko w jeden sposób, grając.

Kocham gdy ludzie rozumieją mój cynizm i sarkazm ;3


Jak najbardziej zrozumiałem, jednak sprostowałem swoje poprzednie wypowiedzi, tak aby były zrozumiałe dla wszystkich. Dosyć często używam skrótów myślowych i mogę być odebrany w zły sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 18:50, Daelor napisał:

Religijność jest taką samą skalą jak ta, pod którą podepną "udzielanie się na imprezach"
czy "bycie w centrum uwagi"; gdzie tu miejsce na wątpliwości?


Wybacz, ale dla mnie miejsce na wątpliwości jest. Bo o ile "udzielanie się na imprezach" czy "bycie w centrum uwagi" bez problemu można przełożyć na zachowanie w grze (czy udzielasz się na czacie itp), o tyle religijność już nie bardzo i stąd właśnie wzięło się moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Religijność - otwartość, poczucie wspólnoty, udzielanie się we wspólnocie.
Tak owszem, jesteśmy też wolontariuszami w grach :) Ale badania robimy dla własnej pracy dyplomowej, nie związanej z żadną firmą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2013 o 19:48, Ring5 napisał:

Wybacz, ale dla mnie miejsce na wątpliwości jest. Bo o ile "udzielanie się na imprezach"
czy "bycie w centrum uwagi" bez problemu można przełożyć na zachowanie w grze (czy udzielasz
się na czacie itp), o tyle religijność już nie bardzo i stąd właśnie wzięło się moje
pytanie.


Zdziwiłbyś się, ile dziwnych rzeczy koreluje z innymi dziwnymi rzeczami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 20:09, Barthekk82 napisał:

Religijność - otwartość, poczucie wspólnoty, udzielanie się we wspólnocie.


"Religijność" jako wskaźnik "otwartości"? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypełniam ankietę ... done!

Czy będzie mozliwość zapoznania się z wynikami ankiety i całymi badaniami? Na portalu gram.pl mam na myśli?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 01:46, Martimat napisał:

Wypełniam ankietę ... done!

Czy będzie mozliwość zapoznania się z wynikami ankiety i całymi badaniami? Na portalu
gram.pl mam na myśli?

Pozdro


Postaramy się, aby była taka możliwość po zakończeniu badań i opublikowaniu artykułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dużo pytań sprawdzających, przez to mam wrażenie że ciągle odpowiada się na to samo tylko odrobinę inaczej sformułowane. Wiem że to niezbędne w takich ankietach ale strasznie wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie gram w gry online to cała ta część o przyjemności, rywalizacji, braniu udziału w eventach jest trochę dziwne. Bo ani to trafnie, ani nie trafnie, ni nawet na poły trafnie. Gdybym grał odpowiedzi mogły by być całkiem inne, ale tak to nie potrafię prawidłowo określić. Tylko bym wam pracy zrobił, a wyniki i tak bezproduktywne by były z mojej ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliczne lanie wody. A teraz poproszę konkrety - kto, jaka uczelnia/wydział, jaki dokładnie temat tych prac, które czasopisma itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 17:08, Fumiko napisał:

Śliczne lanie wody. A teraz poproszę konkrety - kto, jaka uczelnia/wydział, jaki dokładnie
temat tych prac, które czasopisma itp...


Szanowna Pani,

nie wiemy dlaczego Pani uważa, że to lanie wody, generalnie wolimy pepsi. Ale wracając do Pani pytań:

KTO - Studenci wraz z promotorem
UCZELNIA - WSFiZ/UKSW Wydział Psychologii
TEMAT PRAC - Motywacja do korzystania z gier online a osobowość w ujęciu Lewisa Goldberga
Motywacja do korzystania z gier online a tożsamość w ujęciu Michała Berzonsky’ego
CZASOPISMA - CyberPsychology,Human-Computer Interaction.

Serdecznie pozdrawiam, mam nadzieję, że zaspokoi to Pani ciekawość i spowoduje iż kliknie Pani w link w celu wypełnienia ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh. Strasznie to długie i mało konkretne. Niektóre pytania są kompletnie bez sensu, bądź mają tak wiele kontekstów, że ciężko się określić. Nie przebrnę chyba do końca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankieta wypełniona do końca i muszę powiedzieć, że do MMORPG to tutaj niektóre rzeczy nie pasują, tak jak już wspomniana "walka", IMHO ankieta TYLKO dla tych, którzy grają w MMOpodobne, bo jak człowiek gra we wszystkie gry, RTS/FPS/MMO/sportowe/RPG, to ankieta nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować