Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Limitowana seria myszek Kone Pure Color z okazji 5 urodzin serii Kone

12 postów w tym temacie

Faktycznie, na serwisie o grach obchodzi mnie wyjście kolejnego pośledniego sprzętu dla graczy. Rozumiem jakby to była rewolucja w tej dziedzinie ale nie kolejny zwyczajny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chyba pecha do tego producenta :
Pierwsza mysz - Roccat Kone - co dziwne nie padła słynna rolka tylko laser. Nie serwisują bo stary model więc zwrot kasy.
Za kasę z odzysku - Roccat Kone + - no i tutaj padła rolka - inny znany błąd - przewijanie np stron do góry powoduje czasami sekwencję góra - dół góra. Strasznie irytujące. Czekam na wymianę.
Zaś w klawiaturze Isku złamała się podpórka - ale to moja wina, nigdy nie należy sprzątać koło komputera bo wtedy zawsze jakieś złe rzeczy się dzieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam chyba pecha do tego producenta :
> Pierwsza mysz - Roccat Kone - co dziwne nie padła słynna rolka tylko laser. Nie serwisują
> bo stary model więc zwrot kasy.

To samo. Po BSODzie padł laser. Dali mi ten sam model (mogłem wybrać kase) W nowa po półtora roku lewy przycisk zaczął chodzić strasznie płytko, na tyle, że w zasadzie się nie klikał. Okazało się, ze...fragment plastiku zwyczajnie się wgiął od elementu odpowiedzialnego za klikanie. na szczęście zaklejenie dziury wystarczyło.

Podkładka od nich (nie pamietam nazwy) to okrutny fail. Po kilku dniach cała sie porysowała, a póżniej powyginała. Lepsza kupiłem za 10zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 17:00, Skrzypiec napisał:

Faktycznie, na serwisie o grach obchodzi mnie wyjście kolejnego pośledniego sprzętu dla
graczy. Rozumiem jakby to była rewolucja w tej dziedzinie ale nie kolejny zwyczajny produkt.


Przecież nie musisz czytać newsów, które Ciebie nie interesują :D Ale zauważ, że są ludzie, których to jednak interesuje. Poza tym myszki to jednak sprzęt, który bardzo ściśle się z grami wiąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2013 o 18:06, pawbuk napisał:


Przecież nie musisz czytać newsów, które Ciebie nie interesują :D Ale zauważ, że są ludzie,
których to jednak interesuje. Poza tym myszki to jednak sprzęt, który bardzo ściśle się
z grami wiąże :)

Przeczytaj jeszcze raz mój post. Nie chodzi mi o samo pokazanie myszki, tylko czemu akurat roccata a nie takiego Gigabyte czy Razera? Dziwne że na gramie nie pojawiają się newsy o nowym sprzęcie innych producentów. A czemu? Bo gramik dostaje kaskę by promowali Roccata. Przykład: pod recką SimCity Lucasa, w której wyraźnie napisane jest że grał u wydawcy piszę reklama "Przy recenzji używany był sprzęt ROCCAT" czy coś w ten deseń. Dlatego boli mnie że na gramie będą teraz newsy o tym producencie sprzętu z pominięciem innych. Podobnie z tego co pamiętam było z Razerem :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie czytaj tego, tak jak napisałem :D Firma musi z czegoś żyć i dlatego podpisuje umowy z producentami sprzętu :) Dopóki nikt nie uzależnia możliwości udzielania się na forum od zakupu sprzętu odpowiedniego producenta, to nie mam nic przeciwko takiej formie reklamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecna mysza: zielona za 50 zlotych. rolka, laser i przyciski od 2 lat bez problemow. schodzi tylko ''okleina'' z przyciskow ;) jak a4tech potrafi to inni nie potrafia zrobic czegos bezawaryjnego za ciezki hajs ? nie ogarniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście odradzam tą firmę. Kupiłem kiedyś Roccat Kone+. W pierwszym padł scroll - wymienili na nowy. W drugim padł scroll - wymienili. W trzecim wariował sensor i to na podkładce Roccat Alumic (która nie dość, że się ściera, to jeszcze szybko ściera ślizgacze myszy). Może i RK+ ma fajne funkcje ale częściej bawili się nimi serwisanci niż ja : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować