Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie kolejny, szósty już film Resident Evil

22 postów w tym temacie

Teraz by nakręcić film wystarczy przespać się reżyserem. :P
A z "residentów" kinowych toleruje to tylko animowane Degeneracja i Revelations. Resztę sobie obejrzałem w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie są super, bo są zombie. jak ktoś chodzi na te filmy dla głębokiej fabuły, to rzeczywiście nie ma co tu oglądać. Rzeź zombiaków na różne sposoby, tylko o to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kogoś, kto oglądał poprzednią część, zdziwiła takowa informacja? Teraz się zacznie ;]

Jeżeli ktoś ogląda takowe filmy pod kątem znajomości gier... to niestety kończy się to zniesmaczeniem i niezadowoleniem. Osobiście do serii filmowej podchodzę z wielkim dystansem, dzięki czemu bawię się na nich świetnie - ostatnia odsłona filmowa jest, moim zdaniem, bardzo ciekawym teledyskiem ;]

Co zaś się tyczy obrazów Degeneracja i Revelations, to mamy tutaj właśnie grę niemal idealnie przeniesioną na ekran telewizyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> wszystkie są super, bo są zombie. jak ktoś chodzi na te filmy dla głębokiej fabuły, to
> rzeczywiście nie ma co tu oglądać. Rzeź zombiaków na różne sposoby, tylko o to tu chodzi
>
Lubię rzeź zombiaków ale jak dla mnie to znośne były tylko RE1, 2 i 3 - pozostałe to dno totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka byla naprawde fajna, dwojke i trojke dalo sie obejrzec ale zadnych szalenstw nie bylo. Czwarta i piata to totalne dno, sadze ze szostka bedzie nielepsza, niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, kolejna część,jakoś mnie to nie dziwi,ale już 4 i 5 części się nie dało oglądać to nie jaram się nawet tym,że będzie kolejna.Nie oczekuje od tego genialnej fabuły,ale żeby to się jakoś dało oglądać.
jammy666 , Watchmen wg ciebie to crap?Podasz powód?Czy po prostu crap,bo jest tam jednak fabuła i nie siekają się tam przez cały film?Bawią mnie tacy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2013 o 20:56, Jarsston napisał:

jammy666 , Watchmen wg ciebie to crap?Podasz powód?Czy po prostu crap,bo jest
tam jednak fabuła i nie siekają się tam przez cały film?Bawią mnie tacy ludzie.


Nie karmic trolla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to jestem trollem bo mam wlasne zdanie ?! Watchman mi sie nie podobal po za walka na schodach bo byl jakis taki wolny, i nie zabardzo mi sie podobaly postacie. Jedynie co dobre bylo to klimat miasta ktory powinnien byc TDK bo w tym to normalnie Gotham pojechali na calej linii. Ja bardziej lubie filmy takie jak RE, Underworld, F&F, Sucker Punch, Sin City albo H&G The Witch Hunters. Dla mnie dobry film to jak dobry Rollercoaster, a te z niewiadomo jaka fabula so nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i dwójka bardzo mi się podobały - miały fajny residentowy klimat , od trójki to już leci równia pochyła a o piątce to wolę nie rozmawiać , takiego syfu , dna , głupoty i metra mułu już dawno nie widziałem - teraz trochę przesadzam , wiem - ale zakończenie sprawiło , że chciałem wyć z tak durnego aktu , no kto to widział , żeby główny zły był dobry ... tak se nagle -.- żałuję wydanej kasy na bilet ,
Jarsston - różne ludzie mają gusta , mi osobiście Watchmen też nie przypadł do gustu , owszem fabuła fajna , ale sam film strasznie przegadany ( nie czytałem komiksu , oceniam sam film )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie zatrzymałem się na trzeciej części. Jedynkę obejrzałem dosyć nieuważnie, dwójka mi się podobała nawet. Trójka była też całkiem dobra. Jak zobaczyłem co zrobili w czwórce i jak zobaczyłem zapowiedzi piątki to na szóstkę raczej się nie wybiorę nigdzie. Chyba, że Japończycy zrobią kolejnego Resa jako animację to chętnie poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ostatnia część była znacznie poniżej oczekiwań, fatalna fabuła, jeszcze gorsza gra aktorska, zombi nie straszyły tylko wywoływały śmiech. Akcja to była jakaś parodia dla nastolatków. Jedyne co mi się podobało to Albert Wesker w końcówce. Poza tym - żena od początku do końca. W związku z tym jakoś nie czekam w napięciu na kolejną część. Animowane filmy były o niebo lepsze od fabularnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:38, EmperorKaligula napisał:

niektorzy nie wiedza kiedy przestac. i skad maja na to kase ?

Oczywiście, że wiedzą kiedy przestać. Po prostu jeszcze nie pora, żeby przestać, skoro każda część zarabia po 200 milionów dolarów na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować