Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Organizacja broniąca praw zwierząt bierze na celownik Assassin`s Creed IV: Black Flag

71 postów w tym temacie

Ekipie z PETA nie podobało się też to, że pewnego razu jeden dżokej potraktował swojego konia z Zidane''a (lub z główki jak kto woli), ale jakoś nie słyszę, by równie głośno nawoływali do całkowitego zaprzestania gonitw, w których właściwie każdy koń ma przekichane.
Nie wydaje mi się też, aby ludzie z Ubi wstawili w ACIV pełną symulację polowania na wieloryby, której tak obawia się PETA. To pewnie będzie coś bardzo umownego, gdzie zwierzę nie będzie umierało kilku godzin w męczarniach, ani nie będzie żywcem ćwiartowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi ktorych wymyslaja takie bzdury powinno sie kierowac na przymusowe roboty na syberie, po kilku latach przeszla by im ochota na pieprzenie glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy ludzie naprawde są nie poważni. Takie organizacje jak PETA nie ma pomysłu na to jak wypromować siebie i swoją działalność więc by zwrócić na siebie uwage muszą stosować takie chwyty jak obnażanie się w miejscach publicznych czy podpinanie się pod znane marki po przez jakieś nie poważne oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem zabijanie ludzi w grach jest spoko, ale zabijanie wielorybów jest wstrętne i hańbiące? :D zazwyczaj wspieram wszelkie tego typu organizacje, ale jak przesadzają i nawet w świecie wirtualnym widzą zagrożenie... W każdym bądź razie we wszelkiego rodzaju grach zabiłem już setki niedźwiedzi i wilków, ale nigdy nie słyszałem, żeby PETA takie praktyki w grach krytykowała. Co więcej, w Bloodmoonie zabijałem te zwierzęta tylko po to, żeby zrobić sobie ładną zbroję z ich futer :D Wynika z tego, że wieloryby mają znacznie lepszy PR od wilków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając, że to wszystko to czysta fikcja w świecie wirtualnym.. Tej organizacji pewnie chodziło o to, że może to wywrzeć zły wpływ na grających. Pomyśleli, że zaraz gracze wyjdą i będą strzelać z harpunów do wielorybów czy czegoś lub kogoś innego. Jasne, o to zawsze trzeba się bać. Ale to chyba kwestia braku piątek klepki lub pewnej kolumny pod kopułą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 01:46, EmperorKaligula napisał:

coz, jestem potworem ;) w Anno pozyskiwalem olej do lamp z wielorybow ;)

Idiotów nie sieją, sami się rodzą, w PETA najwyrażniej jest ich nadmiar. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry, które odnoszą się z szacunkiem do zwierząt? Normalnie już czekam na Call of Duty: Bambi Guerilla.

A tak na poważnie, to protest bardzo na wyrost, choć sprawa słuszna. Mimo wszystko warto o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mądre głowy z telewizji mówią mi, że to gracze nie odróżniają gry od rzeczywistości, ale jak przyjdzie co do czego, to właśnie petom, księdzom Natankom i innym takim, niepotrafiącym włączać komputerów, myli się wieloryb wirtualny z prawdziwym, a Pokemon z Dyabłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PETA zachęca firmy zajmujące się grami wideo, by tworzyły produkcje które odnoszą się z szacunkiem do zwierząt, a nie takie, które promują polowanie i zabijanie ich
Po prostu - obłęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za godnym traktowaniem wszystkich zwierząt. Jestem również przeciwny bezsensownemu i okrutnemu mordowaniu ich. Sam często wspieram różne akcje i organizacje walczące o prawa zwierząt. Niemniej cały ten hałas, jaki robi PETA w przypadku AC IV jest co najmniej śmieszny.
Ludzie opamiętajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować