Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer i Riot Games wprowadzają akcesoria dla kolekcjonerów do gry League of Legends

22 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Razer, producent wysokiej klasy akcesoriów dla graczy ogłosił współpracę z Riot Games, której efektem będzie pojawienie się na rynku myszy i podkładek zaprojektowanych z myślą o League of Legends.

Przeczytaj cały tekst "Razer i Riot Games wprowadzają akcesoria dla kolekcjonerów do gry League of Legends" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamów mysz Razer Naga Hex (bez motywu LoL) w sklepie gram.pl - 289 zł


HAHAHAH. Tyle to ja chyba w życiu nie wydałem na wszystkie myszki jakie miałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 17:14, Harunia napisał:

Po co casualom taka mysz? Wiekszosc ludzi grajacych w te gre to takie nooby i nieogary
ze szkoda na nich slow.

Dobrze, że są jeszcze takie hardkor bossy, jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Po co casualom taka mysz? Wiekszosc ludzi grajacych w te gre to takie nooby i nieogary
>
> > ze szkoda na nich slow.
> Dobrze, że są jeszcze takie hardkor bossy, jak ty.
To przykre, ale taka jest prawda, grając w LoL-a jedynym co mi przeszkadzało to ludzie, z którymi grałem. 90% przypadków gry z randomami, to albo afkerzy, albo nieogary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m] lola yo!

Odnośnie sprzętu to śmiech na sali żeby do takiej prostej mechanicznie gry jak lol robili specjalny sprzęt, przecież z taka myszka to można by bez klawiatury grac :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 17:14, Harunia napisał:

Po co casualom taka mysz? Wiekszosc ludzi grajacych w te gre to takie nooby i nieogary
ze szkoda na nich slow.


odezwał sięogar który sam nic nie osiągnał w żadnej grze typu moba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 18:09, hammerfall87 napisał:

> Po co casualom taka mysz? Wiekszosc ludzi grajacych w te gre to takie nooby i nieogary

> ze szkoda na nich slow.

odezwał sięogar który sam nic nie osiągnał w żadnej grze typu moba

Ale on mówi prawdę, w LoLu o wygranej decyduje szczęście, bo większość ludzi w ogóle nie ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 18:15, Riddl3r napisał:

> > Po co casualom taka mysz? Wiekszosc ludzi grajacych w te gre to takie nooby
i nieogary
>
> > ze szkoda na nich slow.
>
> odezwał sięogar który sam nic nie osiągnał w żadnej grze typu moba
Ale on mówi prawdę, w LoLu o wygranej decyduje szczęście, bo większość ludzi w ogóle
nie ogarnia.


Na jakim elo grales ?Tak serio pytam jak narazie to szczescie to czynnik kazdej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety w większości Polacy tak hejtują i się wymądrzają, że aż żal na to patrzeć. Ja się nie przyznaję, że jestem Polakiem bo po prostu wstyd. Przez to że gra jest free to play to same rozgoryczone dzieciaki tam grają. jedyne wyjście to team dorwać, albo wybić się w solo rankowych wyżej niż srebro. Chamstwo na każdym kroku, i brak ludzi którzy rozumieją idee gry teamowej. Większość z polaków powinna grać w tetrisa bo przynajmniej by tak nie obrażali innych. Przedział wiekowy 13-25 polskiego gracza oznacza totalna chamówę, zboczenie, upośledzenie, wydzieranie się z byle powodu, pieprzenie głupot i ogólniej rzecz ujmując: harrasment wszystkiego dookoła. W większość to po prostu totalna tragedia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Community w LoL''u jest bardzo toksyczne i należy do jednego z najgorszych (o ile nie jest najgorszym) na świecie. Jeżeli ktoś nie może sobie poradzić z polaczkami, Grekami, Rosjanami, Słowakami, czy Bóg wie kim, to zawsze możecie sobie zablokować chat. Jeżeli nie chcecie "wykreślać" kogoś z chatu, to pooglądajcie sobie filmiki

Spoiler

zdesperowanego w tamtym czasie

Athene, gdzie opowiada o tych wszystkich trollach.

>>>Odnośnie sprzętu to śmiech na sali żeby do takiej prostej mechanicznie gry jak lol >robili specjalny sprzęt, przecież z taka myszka to można by bez klawiatury grac :d

Gra jest prosta mechanicznie ? Nie wydaje mi się, gdy musisz wciskać X przycisków naraz, żeby wbić combo danym championem. Równie dobrze możemy zapytać, dlaczego tworzą myszki itp. do fps''ów ? One są jeszcze prostsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 18:15, Riddl3r napisał:

Ale on mówi prawdę, w LoLu o wygranej decyduje szczęście, bo większość ludzi w ogóle
nie ogarnia.


Tak mało grałeś jak dużo piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ta dyskusja. Jak chcesz grać z bardziej ogarniętymi jak to mówisz, to graj mecze rankingowe. Jeśli jesteś na tyle dobry jak twierdzisz, bez problemu wyjdziesz z tzw. Elohell i dobijesz do platynowej/diamentowej ligi, gdzie spotyka się już tylko dobrych graczy. Narzekać to każdy potrafi, ale grać na poziomie to już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 20:25, Fimbulvinter napisał:

> Ale on mówi prawdę, w LoLu o wygranej decyduje szczęście, bo większość ludzi w ogóle

> nie ogarnia.

Tak mało grałeś jak dużo piszesz...


Oczywiście miało być ''tak dużo piszesz''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde powiedzialem i jak widac niektorych zabolalo. Moja rada- potrenujcie hehe.
A to moze i nawet nie o was bylo, ale wiekszosc ludzi ktorzy w to graja to jakas porazka. Wezme carry, to support na bocie nie kupuje wardow, albo kupi warda i go postawi kretyn na srodku lejna, zupelnie bez celu i sensu. Ale jak ja wezme supporta (bo zaden inny nie chce i juz zainstalockowali 4 carry) to znow matol nie umie nawet lasthitowac i autoatakuje creepy jak nienormalny, a potem ma jeszcze pretensje ze go jungler zgankowal jak stal pod ich wieza (mimo ze debilowi na mapie 1000 razy klikasz ostrzezenie i piszesz zeby sie cofnal). I to nie sa moje wymysly czy rzadkie przypadki, to jest norma, to jest praktycznie w kazdej grze. Wy mi tu pitolicie ze na 2200 elo jest inaczej, tylko zeby tam sie dostac to sie najpierw trzeba przebic przez mase tych kretynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować