Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2009 o 19:22, SiDi napisał:

Ech... mógłbym walnąć tutaj esej dlaczego fillery są złe z wieloma pytaniami dlaczego
znowu to gówno wrzucają, ale daruję sobie ;]

Wrzucają, bo akcja anime za bardzo zbliżyła się do tego co dzieje się w mandze, ale z tego co wiem za tydzień już normalne odcinki. Lepsze to, niż kolejna saga w stylu Bounto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak co środe obrazkowy spoiler z nadchodzącego chaptera Bleach''a.

Spoiler

Możemy zauważyć ciało które się rozpada i zapewne jest to Uluqiorra. Dalej w oddali widzimy Inoue oraz Ichigo który powrócił do "podstawowej formy". Po prostu nie posiada maski.

20090408200553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak za Ulkiem nie przepadałem, ale kawal kozaka z niego był :), ale taka śmierć mi do niego nie pasuje ;/ Zobaczymy w piątek czy będzie coś ciekawego czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są spoilery. Przypuszczenia choć przeważnie prawdziwe i słuszne. W Japonii wszystko jest troszke prędzej i zaczynam skany się pojawią to wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ten brak możliwości edycji. Znalazłem jeszcze jeden obrazek chyba powiązany z okładką najnowszego chaptera albo coś ;) Wygląda ciekawie :D

20090408233842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 23:38, Infes napisał:

Ach ten brak możliwości edycji. Znalazłem jeszcze jeden obrazek chyba powiązany z okładką
najnowszego chaptera albo coś ;) Wygląda ciekawie :D

Zapomniałem przy spoilu dodać, że będzie kolorowy ero-obrazek lasek w bikini. Ale dzięki :D
Kraju: Jak wiadomo, Kubo nie rysuje mangi w ostatni dzień, a przez cały tydzień i zawsze coś tam wycieknie, albo on sam puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2009 o 14:32, ibisz napisał:

Kraju: Jak wiadomo, Kubo nie rysuje mangi w ostatni dzień, a przez cały tydzień i zawsze
coś tam wycieknie, albo on sam puści.

A mi się wydawało, że to po prostu różnica w czasie wydawania JUMPA i skanlacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam właśnie stare skany Bleacha i właśnie coś zauważyłem:

Spoiler

W czasie gdy Ichigo dopiero opanowywał swojego Hollowa po kolei walczył z każdym z Vaizardów. Gdy walczył z Kenseiem jego miecz wyglądał jak nóż, zaś w miniserii "Turn back the Pendulum" po uwolnieniu jego broń jest zupełnie normalną kataną!

Może mi ktos to wytłumaczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:00, nazgul47 napisał:

Przeglądam właśnie stare skany Bleacha i właśnie coś zauważyłem:

Spoiler

W czasie gdy Ichigo
dopiero opanowywał swojego Hollowa po kolei walczył z każdym z Vaizardów. Gdy walczył
z Kenseiem jego miecz wyglądał jak nóż, zaś w miniserii "Turn back the Pendulum" po uwolnieniu
jego broń jest zupełnie normalną kataną!

Może mi ktos to wytłumaczyć? :P


Pewnie pomyłka, tylko teraz kogo, albo twórców serii albo mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:00, nazgul47 napisał:

Przeglądam właśnie stare skany Bleacha i właśnie coś zauważyłem:

Spoiler

W czasie gdy Ichigo
dopiero opanowywał swojego Hollowa po kolei walczył z każdym z Vaizardów. Gdy walczył
z Kenseiem jego miecz wyglądał jak nóż, zaś w miniserii "Turn back the Pendulum" po uwolnieniu
jego broń jest zupełnie normalną kataną!

Może mi ktos to wytłumaczyć? :P


Spoiler

Erm coś Ci się pomyliło :P Tachikaze normalnie wygląda jak zwykła katana, a po uwolnieniu wygląda jak nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach chapter 353
:|

Spoiler

Itsygo wrócił... i nawet nie pokazali jak walczy ze swoim wewnętrznym Hollowem. Łeee... wracajmy do Karakury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 09:45, luzac napisał:

Bleach chapter 353
:|

Spoiler

Itsygo wrócił... i nawet nie pokazali jak walczy ze swoim wewnętrznym Hollowem.
Łeee... wracajmy do Karakury.


No bo gadkę z Hichigo autor zostawi sobie na Aizena. To nie mógł być ostatni power-up ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ichigo wraca do swojej formy i przyznaje że to Hollow przejął całkowicie nad nim kontrole i to nie była jego walka. Zauważa że to on zranił Ishide i ostre manto spuścił Uluqiorrze. Ichigo szybko się regeneruje i dziura która miał po prostu znika w jednym momencie. Uluqiorra chce by ostatecznie zadał cios i został zabity przez Ichigo lecz ten odmawia. Uluqiorra zaczyna powoli wyparowywać i tak kończy się chapter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gdy w Pendulum Kensei uwalnia Tachikaze podczas walki z wielkim Hollowem poprostu wylatują z niego "nitki" tnące wszystko na swej drodze, a jego wygląd się nie zmienia. A podczas walki z Hichigo od razu wyciąga nóż! Bez wypowiadania żadnego słowa!

Albo jestem ślepy, albo czas odstawić prochy :P

A chapter 353 jest fajny, tylko nic nie zostało wyjaśnione, a szkoda. Może za tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 10:52, nazgul47 napisał:

Spoiler

Gdy w Pendulum Kensei uwalnia Tachikaze podczas walki z wielkim Hollowem poprostu
wylatują z niego "nitki" tnące wszystko na swej drodze, a jego wygląd się nie zmienia.
A podczas walki z Hichigo od razu wyciąga nóż! Bez wypowiadania żadnego słowa!

Albo
jestem ślepy, albo czas odstawić prochy :P



Spoiler

Turn Back The Pendulum 5, strona 14 - sealed form, 15 strona - shikai. Hmmm co do walki Kensei''a z Hichigo... może podobnie jak Zangetsu, Tachikaze jest cały czas w formie shikai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 11:14, nazgul47 napisał:

Czas odstawić prochy :P Choć zdaje mi się, a nawet jestem prawie pewny że w anime jego
miecz po uwolnieniu wyglądu nie zmienił.


Też się zmienił XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Cóż... Trochę jestem zawiedziony jeżeli chodzi o przemianę Ichigo do wersji pierwotnej. Żadnej walki, tylko stwierdził, ze to nie on i koniec na tym. Mam nadzieję, że przynajmniej dalej coś będzie wyjaśnione.... Chyba faktycznie czas wrócić do Karakury :)



Co do okładki to nie powiem, ładna ;)
No i z innej beczki miło, że już się filery skończyły w anime, w końcu zacznie się coś dziać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować