Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Jeszcze żyje... No i niech zrobi Soi bankai, będzie na równi z Baragannem a ten zrobi ressa i sayonora. No chyba że Soi się popisze w co jednakże troche wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 21:19, Infes napisał:

Jeszcze żyje... No i niech zrobi Soi bankai, będzie na równi z Baragannem a ten zrobi
ressa i sayonora. No chyba że Soi się popisze w co jednakże troche wątpie.


Zaczynam myśleć, że Soi Fon nie ma ban-kai. Miała naprawdę wiele pretekstów, żeby tego użyć, nie tylko w obecnych walkach. Ona raczej się nie popisze i w walce zastąpi ją ktoś inny. Warto pamiętać też, że na miejsce cały czas zmierzają Vaizardzi ... długo im to idzie :)

Cały czas pokazują nam nowe ressy, ale nowych ban-kai to już nie. Liczę tym razem, że walka nie przeniesie się za szybko z powrotem do Hueco Mundo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że Halibel wygląda po ressie jeszcze lepiej niz normalnie: żałuję że nie będzie drugiego...

Gol_Galad: Znając pomysłowość Kubo to jest możliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 08:03, Ray napisał:

Zaczynam myśleć, że Soi Fon nie ma ban-kai. Miała naprawdę wiele pretekstów, żeby tego
użyć, nie tylko w obecnych walkach.

Skłaniam sie ku Twojemu myśleniu ;] albo ma tak kozacki, że jak go użyje to klękajcie narody :]
Infes zapominasz jaki potężny atak ma Hitsugaya mianowicie chodzi mi o Sennen Hyourou ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lub jej ban-kai wymaga jakiegoś sporego poświęcenia (nie jest to w żadnym wypadku sugestia tylko gdybanie; tak mi naszło na język gdy myślałem czemu nie krzyknie tego magicznego słowa), bo przecież skoro jej shikai gwarantuje pewną śmierć ledwie dwoma ciosami to jakie ma być ban-kai? Zabójcze spojrzenie? :P Może jej ban-kai wymaga czegoś w stylu "zabij przyjaciela,a potem wroga jednym dotknięciem". Jescze raz mówię, że to ledwie domysły, w dodatku nie przemyślane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Hitsugaya jest się w stanie w ogóle poruszać? ;) Mam nadzieję, że w niedługim czasie zginie ktoś z dobrych. I najlepszym kandydatem na śmierć jest Hitsugaya i Soi. Oboje muszą umrzeć. Chociaż wątpię. Nie wierzę w dobroduszność Kubo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na pewno zaatakuje bez prawej ręki Halibel :D No chyba że samą lewą będzie walczyć ale i tak zaraz się wykrwawi na śmierć. Choć Histugaya lubie to jednak jego walka jest policzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:41, Kedziorus napisał:

To Hitsugaya jest się w stanie w ogóle poruszać? ;) Mam nadzieję, że w niedługim czasie
zginie ktoś z dobrych. I najlepszym kandydatem na śmierć jest Hitsugaya i Soi. Oboje
muszą umrzeć. Chociaż wątpię. Nie wierzę w dobroduszność Kubo ;)


On nie umrze ;] zobaczycie ;p będzie bohaterem tej walki ;p chociaż i tak wszystkich rozgromi Ichigo ;D Hitsugaya to mój ulubiony kapitan wiec musi przeżyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:41, Kedziorus napisał:

To Hitsugaya jest się w stanie w ogóle poruszać? ;) Mam nadzieję, że w niedługim czasie
zginie ktoś z dobrych. I najlepszym kandydatem na śmierć jest Hitsugaya i Soi. Oboje
muszą umrzeć. Chociaż wątpię. Nie wierzę w dobroduszność Kubo ;)


Jedyne co teraz może uratować Hitsugaye to szybki powrót Unohany z Hueco Mundo, co jest mało prawdopodobne, bo pani kapitan prawdopodobnie spotka się z Espadą (1)0. ;) A co do Soifon - ma bankai. Jest kapitanem i wychowankiem Yoruichi, a wątpię, żeby Shunshin wybrała osobę bez potencjału. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Unohana jest w Hueco Mundo O.o? Coś mi pamięć szwankuje. Z Espadą 0 będzie walczyć Rukia, Renji, Chad, Ishida, Zaraki, Byakuya, Mayuri i Ichigo. Nie wiem, czy Unohana się zmieści ;) A z Espadą 2 nawet Yoruichi nie dałaby sobie rady, a co dopiero Soi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:59, Kedziorus napisał:

To Unohana jest w Hueco Mundo O.o? Coś mi pamięć szwankuje. Z Espadą 0 będzie walczyć
Rukia, Renji, Chad, Ishida, Zaraki, Byakuya, Mayuri i Ichigo. Nie wiem, czy Unohana się
zmieści ;) A z Espadą 2 nawet Yoruichi nie dałaby sobie rady, a co dopiero Soi ;]


1. Czemu Unohana się nie zmieści? Oo
2. Nie możemy nie doceniać Yoruichi, tak naprawdę bardzo mało wiemy o jej zdolnościach walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 22:52, Sashion napisał:

2. Nie możemy nie doceniać Yoruichi, tak naprawdę bardzo mało wiemy o jej zdolnościach
walki.

Hmmm nie znamy nawet jej shi-kai''a, trochę słabo, a nie zapowiada się, żebyśmy go prędko poznali bo poza flashbackami nie przypominam sobie żeby miała przy sobie swój miecz ... i dawno żadnego ban-kai''a nie było >_<
Hitsu nie zginie - jeżeli Rukia nie zginęła, to on też nie ... no i pamiętajcie, że Tite nie zabił jeszcze żadnej dobrej postaci (nie licząc flashbacków), a tyle osób co ręce straciło i przeżyło w tej serii, tylko to potwierdza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:47, Stein napisał:

On nie umrze ;] zobaczycie ;p będzie bohaterem tej walki ;p chociaż i tak wszystkich
rozgromi Ichigo ;D Hitsugaya to mój ulubiony kapitan wiec musi przeżyc :P


On musi zginąć, nie lubię go :D . Dlaczego nikt z kapitanów i vice-kapitanów nie może zginąć tylko espada musi cały zabijana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:59, Kedziorus napisał:

To Unohana jest w Hueco Mundo O.o?

Jest. Pojawiła się z Isane najpierw lecząc Chada, a później Byakuyę po walce z Espadą.

Dnia 26.04.2009 o 20:59, Kedziorus napisał:

Z Espadą 0 będzie walczyć Rukia, Renji, Chad, Ishida, Zaraki, Byakuya, Mayuri i Ichigo.

Zaraki jest pocięty (podczas walki jest szalony, ale są jakieś limity), Byakuya dopiero wyleczony (i nadal osłabiony), Mayuri raczej też po walce z Sayelem nie będzie walczył. Zresztą, popatrz ile oni się męczyli z niższymi numerami (najsilniejszy, Nnoitora, to Espada 5). O reszcie nawet nie ma co za dużo pisać - Rukia prawie zginęła w walce z 9, Renji i Chad też się nie popisali a Ishida jest chwilowo bez ręki i był przebity mieczem. ;)

Dnia 26.04.2009 o 20:59, Kedziorus napisał:

Nie wiem, czy Unohana się zmieści ;)

Unohana jest pod względem zdolności (ogółem) drugim kapitanem z obecnych. Jeśli nie ona, to nikt z osób, które tam są, nie mają szans.

Dnia 26.04.2009 o 20:59, Kedziorus napisał:

A z Espadą 2 nawet Yoruichi nie dałaby sobie rady, a co dopiero Soi ;]

Shunshin jest silniejsza od uwielbianego tu Urahary. :) Tyle, że z tego co pamiętam to jej miecz jest w Soul Society (uciekając z Uraharą i Vizardami raczej nie było czasu na spakowanie bagaży :P), chyba, że wzięła go podczas ostatniej wizyty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 16:03, Adjatha napisał:

> A z Espadą 2 nawet Yoruichi nie dałaby sobie rady, a co dopiero Soi ;]
Shunshin jest silniejsza od uwielbianego tu Urahary. :) Tyle, że z tego co pamiętam to
jej miecz jest w Soul Society (uciekając z Uraharą i Vizardami raczej nie było czasu
na spakowanie bagaży :P), chyba, że wzięła go podczas ostatniej wizyty. ;)


Yoruichi powiedziała, że ucieknie na własną rękę, więc możliwe, że zabrała ze sobą miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 16:03, Adjatha napisał:

Jest. Pojawiła się z Isane najpierw lecząc Chada, a później Byakuyę po walce z Espadą.


Dzięki za przypomnienie ;)

Dnia 27.04.2009 o 16:03, Adjatha napisał:

Zaraki jest pocięty (podczas walki jest szalony, ale są jakieś limity), Byakuya dopiero
wyleczony (i nadal osłabiony), Mayuri raczej też po walce z Sayelem nie będzie walczył.
Zresztą, popatrz ile oni się męczyli z niższymi numerami (najsilniejszy, Nnoitora, to
Espada 5). O reszcie nawet nie ma co za dużo pisać - Rukia prawie zginęła w walce z 9,
Renji i Chad też się nie popisali a Ishida jest chwilowo bez ręki i był przebity mieczem.
;)


Byakuya osłabiony ? Po czym. Przecież rozniósł Espade 7? 8? bez problemów prawie że ;) A patrząc na wytrzymałość Zarakiego można stwierdzić, że ma jeszcze dużo siły. Mayuriego nie lubię, wieć mam go gdzieś. Może umrzeć. Wydaje mi się, że będą walczyć z Yammim wszyscy, ale dostaną wciery i wtedy może wejdzie do walki Unohana (a i tak twierdzę, że Byakuya i Zaraki są silniejsi, ot co ;D)

Dnia 27.04.2009 o 16:03, Adjatha napisał:

Unohana jest pod względem zdolności (ogółem) drugim kapitanem z obecnych. Jeśli nie ona,
to nikt z osób, które tam są, nie mają szans.


Databook? ;)

Dnia 27.04.2009 o 16:03, Adjatha napisał:

Shunshin jest silniejsza od uwielbianego tu Urahary. :) Tyle, że z tego co pamiętam to
jej miecz jest w Soul Society (uciekając z Uraharą i Vizardami raczej nie było czasu
na spakowanie bagaży :P), chyba, że wzięła go podczas ostatniej wizyty. ;)


Impossible. Urahara jest tylko trochę słabszy od ojca Ichigo, który jest słabszy tylko od Aizena. Dla Yourichi nie ma miejsca wśród najsilniejszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:48, gesio napisał:

On musi zginąć, nie lubię go :D . Dlaczego nikt z kapitanów i vice-kapitanów nie może
zginąć tylko espada musi cały zabijana ;/


Tak to już dobro guruje nad złem ;p Hitsugaya jest najlepszy i tyle ;]

To yourichi ma zanpakuto w ogole? O_o a swoją drogą to ciekawe czy ojciec Ichigo sie w ogole włączy do walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2009 o 16:36, Stein napisał:

To yourichi ma zanpakuto w ogole? O_o a swoją drogą to ciekawe czy ojciec Ichigo sie
w ogole włączy do walki?

Isshin to będzie taka wisienka - czekaj cierpliwie, a efekt będzie lepszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować