Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

warto w ogóle brać się za oglądanie najnowszych fillerów? i czy one już się skończyły, czy jeszcze trwają?
pytam, bo jakoś nie widzi mi się marnować życia na crap, w jaki zmieniło się anime Bleacha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:02, Azra napisał:

warto w ogóle brać się za oglądanie najnowszych fillerów? i czy one już się skończyły,
czy jeszcze trwają?

Ciągle trwają i nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:02, Azra napisał:

warto w ogóle brać się za oglądanie najnowszych fillerów? i czy one już się skończyły, czy jeszcze trwają?
pytam, bo jakoś nie widzi mi się marnować życia na crap, w jaki zmieniło się anime Bleacha :P


A ja Ci powiem, że te fillery podobają mi bardziej niż seria z Bounto. Dowiadujemy się masy rzeczy o Seiretei i o organizacji składów Shinigami. Pojawia się też Hollow Ichigo. Jak czekasz na nowe chaptery mangi, to w sam raz na zabicie czasu. A tak ogólnie, to polecam Fairy Tail, czyta się lepiej od Bleacha i jest pełne humoru, którego w Bleachu nie doświadczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają. Może i kreska nie należy do najlepszych ale za to mają ciekawą akcję i fabułę, co się liczy, gdyż ostatnie odcinki (przedfillerowe) bleacha mnie usypiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja również się dołączam ale nie trzeba pisać czemu się podobają mi najnowsze filery. Bo to już tyle razy było wałkowane ;) No ale żeby nie było, po prostu jest ciekawie i dużo akcji :} Dla mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach #236 - fajny odcinek! :o
Wiadomo już jak Muramasa kontroluje mieczyki i rozstrzygnęły się dwie walki. Renji mało co nie wysadził się w powietrze swoim własnym kidou.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc zanpaktou nie sprzeciwiły się Shinigami. One najzwyczajniej były kontrolowane, nie wiedziały co czynią. Tak btw. ktoś wie kiedy premiera Bleach #1? Bo już trochę temu przeczytałem DN#11 i się nudzem :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie linkujemy ;)

BLEACH #373 -

Spoiler

Wolves ain''t howl alone


Spoiler

Love i Rose zakładają maski.
Rose robi shikai, "Graj (kanadero), Kinshara (Złoty Sal <to takie drzewo, inna nazwa to damarzyk, łacińska nazwa shorea robusta>). Jego miecz staje się biczem z kwiatem na końcu.
Rose używa techniki "Złoty sal, 11sta sonata, 16dniowa (chodzi o starą na 16 dni) księżycowa róża" (przetłumaczyłem na polski, bo nie podano nazwy japońskiej w romajii). Kiedy końcówka bicza wbija się we wroga, Rose dotyka bicza jakby grał na pianinie (?) i końcówka wybucha.
Wiele wilków zostaje pokonanych, ale pojawiają się bez końca, końcówka bicza niszczy wiele wilków.
Love twierdzi, że skoro wilki wychodzą z pistoletów Starrka, to muszą być dużymi masami cero.
Starrk mówi, że one nie są cero, a częściami jego własnej duszy, to umiejętność Starrka Kojota i Lilinette. Starrk twierdzi, że zwycięstwo w tej walce już jest przesądzone, ale jeśli przeciwnicy zaczną uciekać to ich oszczędzi i puści wolno.
Love, który akurat zgubił okulary mówi "Nie nie doceniaj nas!", ale wiele wilków wybucha wokół niego i Rose, przez co są na skraju śmierci.
Starrk staje na czubku słupa telefonicznego i mówi, że nigdy nie rozkoszował się wykańczaniem przeciwnika (że tego nie lubi), ale musi to zrobić. Pyta jeszcze: "Czemu się nie poddacie? Moment, w którym Aizen zstępuje z nieba na ziemię..." W tym momencie zostaje przebity od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 18:05, Kedziorus napisał:

Spoiler

A wiadomo kto go przebija?




Spoiler

Nie. Widać tylko ślad, prawdopodobnie krwi, być może po nim możemy rozpoznać wielkość miecza/przedmiotu, który ranił Starrka, ale nie jest to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wydaje mi się, że to nie musi być miecz, ale zobaczymy. Mam nadzieję, że to nie koniec Starrka, bo troszkę żałosny by był.



@Kedziorus
Jak już powiedział Adjatha - nie, nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i masz dead''a. Nie odrodzisz się w światyni i stracisz exp''a ;) A wracając do Bleach''a...

Spoiler

Ten pierwszy SS, już widzę że coś się kroi ciekawego. Któż to może być że Primera nie zdążył zareagować na atak wroga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować