Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2009 o 18:34, ibisz napisał:

Jako że znów nie chce mi się pisać całego spoila (wiem, jestem leń, ale nie mam czasu
na nic ostatnio :P), no i kompletny spoiler jeszcze nie jest przetłumaczony na angielski,
to w skrócie:
SPOILER #380 -

Spoiler

devil, devil, devil, devil


Spoiler

Walka dwójki taicho z Yammim ciągle trwa, w połowie walki pojawia się Mayuri. Jest
dość długie wyjaśnienie, ale chodzi o to, że "wynalazł" maszynę, która otwiera bramy
gdziekolwiek jesteś. Mayuri mówi, że Ichigo będzie królikiem doświadczalnym, Unohana
mówi, że też chce wrócić do prawdziwego świata. Kurotsuchi śmieje się, że jeżeli kandydatem
do eksperymentu jest kapitan 4 oddziału, to nie ma prawa się nie udać. Unohana dissuje
go, mówi, że jeżeli coś zawiedzie, to Urahara się dowie i będzie się z niego śmiał. Ichigo
mówi, że Yammi jest potężny. Byakuya odpiera: jesteś zastępczym shinigami tego miasta
i musisz je bronić. Na końcu chaptera Ichi z Uno wchodzą do portalu.



Spoiler

Wydaje mi się, że trochę naciąganie wyszło z tą maszyną, ale może to być wyjaśnione
w monologu Mayuriego, może też wyjaśni się co dokładnie zobaczył w kryjówce Szayela.
A Unohana oddala się od walki z Yammim. Będzie walczyć z kimś z FK :)




Spoiler

Potem ofc Ruda uleczy małą aizena zabije ichigo ślepego lis a tego 3 gówniarz od smoka yammy zginie jak reszta espady i wszyscy będą happy



Wspominałem już że Bleach jest żałośnie przewidywalny i dziecinny? :/ Poczatkowe anime dawało rade teraz mange czyta bo nie lubie przerywać w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:34, ibisz napisał:

Spoiler

Wydaje mi się, że trochę naciąganie wyszło z tą maszyną, ale może to być wyjaśnione
w monologu Mayuriego, może też wyjaśni się co dokładnie zobaczył w kryjówce Szayela.
A Unohana oddala się od walki z Yammim. Będzie walczyć z kimś z FK :)


Spoiler

No cóż, Mayuri to Captain Batman w Gotei 13, czyli mając dość czasu jest w stanie pokonać każdego i dokonać wszystkiego :-) Ech i moje nadzieje że Unohana skopie Yammiego się rozwiewają... miejmy nadzieje że znajdzie sobie odpowiedniego przeciwnika w Karakurze. Chociaż jak na to patrzeć to Aizen może mieć kłopoty, koncentracja badassów po "Dobrej" stronie się zwiększa z minuty na minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu w filerach nastała wyczekiwana przeze mnie chwila - jeeeej! :D (i nie chodzi o ich koniec XD) Pod koniec odcinka pojawia się.....

Spoiler

Ken-chan!!!

Teraz to dopiero będzie zabawnie :D
Spoiler

Suzumebachi wypominająca Soi Fon jej kiepski styl, "Yoruichi-sama to, Yoruichi-sama tamto" i brak chłopaka = rotfl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gadka szmatka. Kenpachi wraz z Byakuya wpadli posiekać Yamm''egi. Mayuri zrobił mega super teleporta do którego uda się Ichigo wraz z...Unohaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 23:39, Infes napisał:

Nie ma co, Kenpachi to jest potrafi zrobić wejście ;) Swoją drogą, to małe coś Mayuri''ego
trza przyznać silne jest.

Nemu drogi kolego, Kurotsuchi Nemu, ech ten świat schodzi na psy skoro faceci już nawet nie zapamiętują imion ślicznych dziewczyn :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2009 o 13:35, Hubi_Koshi napisał:

Nemu drogi kolego, Kurotsuchi Nemu, ech ten świat schodzi na psy skoro faceci już nawet
nie zapamiętują imion ślicznych dziewczyn :-P

Tyle, że on chyba mówił w tym poście o anime. Wejście Zarakiego, a to małe coś to zanpakutou Mayuriego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 13:39, Rick napisał:

Tyle, że on chyba mówił w tym poście o anime. Wejście Zarakiego, a to małe coś to zanpakutou
Mayuriego. :P

Czy ja wiem, zanpakuto Mayuriego nic nie robiło w tym chapterze, Nemu za to wręcz przeciwnie XD Aż się boję o życie Ishidy gdy się w końcu spiknie z Nemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie. Oddana jest temu szaleńcowi jak nie wiem co a Ishida zasługuje na kogoś bardziej "normalnego". No chyba że Ona odejdzie od tego "kapitana" bo osobiście go uważam że nie udany eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 12:58, Infes napisał:

Spoiler

Gadka szmatka. Kenpachi wraz z Byakuya wpadli posiekać Yamm''egi. Mayuri zrobił mega
super teleporta do którego uda się Ichigo wraz z...Unohaną.



Kyouraku i Ukitake już pewnie drżą ze strachu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 16:12, Crew_900 napisał:

A co temu bratu Rukii się porąbało i sprzymierzył się z Muramasą i jego ciulami?


Magia fillerów, tego nie wie nikt z nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c380 spojlery:

Spoiler

W sumie to za dużo się nie wyjaśniło. Same nudy. Zaraki i Bujakuja (tak btw to świetnie jego imię wygląda, gdy zapisze się po polsku) znowu będą udawać twardzieli, a Ichigo wyjdzie na cipkę, a następnym epek pewnie będzie o tym jak czarna dziura wsiorbie Ichiego i Unahanę, i pewnie znowu koniec będzie chaptera :/ Jak oni mnie denerwują z tym rozciąganiem akcji. Myślałem, że ten zabieg stosują tylko w anime, ale najwidoczniej się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 17:23, Grzech napisał:

c380 spojlery:

Spoiler

czarna dziura wsiorbie Ichiego
i Unahanę, i pewnie znowu koniec będzie chaptera :/ .



Dokładnie. Na pewno tak będzie.

Spoiler

Ciekawe jak dalej potoczy się fabuła. Miałem nadzieję, że moja ulubiona Neliel przybiegnie i otworzy bramę dla Ichigo. Poza tym - Gin załatwił Hiyori a Inoue nie przechodzi jeszcze teraz przez bramę. Mam nadzieję, że Unohana ocali Hiyori, w końcu to jedna z moich ulubionych postaci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 21:26, KrisK91 napisał:

Dokładnie. Na pewno tak będzie.

Spoiler

Ciekawe jak dalej potoczy się fabuła. Miałem nadzieję,
że moja ulubiona Neliel przybiegnie i otworzy bramę dla Ichigo. Poza tym - Gin załatwił
Hiyori a Inoue nie przechodzi jeszcze teraz przez bramę. Mam nadzieję, że Unohana ocali
Hiyori, w końcu to jedna z moich ulubionych postaci :(


To jest aż nadto przewidywalne i bardzo w stylu Bleacha. Tym sposobem kolejna szansa, że ktoś z "dobrych" zginie przepadnie. Niestety jest to bardzo prawdopodobna wersja. Osobiście zamiast kolejnego ratowania wolałbym zobaczyć jakąś walkę Unohany (nadal nie pokazała w pełni na co ją stać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 21:26, KrisK91 napisał:

Dokładnie. Na pewno tak będzie.

Spoiler

Ciekawe jak dalej potoczy się fabuła. Miałem nadzieję,
że moja ulubiona Neliel przybiegnie i otworzy bramę dla Ichigo. Poza tym - Gin załatwił
Hiyori a Inoue nie przechodzi jeszcze teraz przez bramę. Mam nadzieję, że Unohana ocali
Hiyori, w końcu to jedna z moich ulubionych postaci :(


Spoiler


Ja mam nadzieję, ze Halbiel wciąż żyje :( - choć nie zapowiada się by było inaczej, bo przynajmniej jak dotąd nie widzieliśmy jej flashbacka. No i popieram, niech wróci Nel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mogę teraz napisać o Bleach, to że zapychacze z tego anime rządzą ;). Wcale nie żal, że linia fabularna znowu została ucięta, mimo tego ogląda się to świetnie.

Dzisiaj "Wielki Brutal" znowu w akcji. Będzie się działo :)). Zresztą, Zaraki Kempachi do moja druga ulubiona postać w Bleach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2009 o 12:04, palpatine napisał:

Dzisiaj "Wielki Brutal" znowu w akcji. Będzie się działo :)). Zresztą, Zaraki Kempachi
do moja druga ulubiona postać w Bleach.


druga? no wstyyd, Kenpachi jest najlepszy ;]
Urahara zaraz za nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak sobie oglądam ten ostatni odcinek i zastanawiam się

Spoiler

kto wygra walkę między Kenpachim i Kuchikim?

.

Jeśli przyjmiemy założenie, iż w pierwszych odcinkach Bleacha, Ichigo rozwala Kenpachiego bez użycia formy "bankai", to w takim razie walka nie potrwa długo ;)
Jeśli jednak uznamy, że filler jest niejako oddzielony od głównej serii, to może być całkiem ciekawie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:24, maniekk napisał:

Jeśli przyjmiemy założenie, iż w pierwszych odcinkach Bleacha, Ichigo rozwala Kenpachiego
bez użycia formy "bankai", to w takim razie walka nie potrwa długo ;)

Nie pokładałbym w tych informacjach zbyt wielkiego zaufania. Kubo Tite lubi żonglować Power Levelami i dość ciężko stwierdzić kto jest potężniejszy. Ostatecznie w pewnym momencie w mandze/anime Kenpachi przychodzi na pomoc Ichigo i rozwala przeciwnika z którym Ichigo nie miał zbyt wielkich szans. No i Kenpachi nie walczył z Ichigo na Full-Powerze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować