Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2010 o 22:25, Tymonius napisał:

Tomoya-kun, mam do Ciebie pytanie. Czy to Ci czegoś nie przypomina:


Myślałem, że przytoczysz zdolność zanpaktuo Kyoryaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 13:02, Grzech napisał:

> Tomoya-kun, mam do Ciebie pytanie. Czy to Ci czegoś nie przypomina:

Myślałem, że przytoczysz zdolność zanpaktuo Kyoryaku :)


Nie no, Kage Pasu pojawiło się na przełomie 2007/2008 jednocześnie na jednym z polskich i angielskich forów blech-a.
Było permanentnie zakazane, chociaż dostepne jako nagroda za eventy... Tylko kto go używał narażał się na bana, lub "uśmiercenie" przez GM-a, z pobudek poteżnych i nie Bleach-owych mocy...

Wspominam o tym tylko dlatego, iż Kage Pasu było pierwsze, wymyślone przez fanów, a następnie pojawiło się nieco w innej formie w oryginalnym Bleach-u. Ogolnie chodzi mi o to że zabawa cieniami nie jest niczym niezwykłym i zanim pan Kubo gdzieś to podpatrzył, było w użyciu na fan-forach Bleach-a.

Cóż jednak się dziwić skoro niektórzy autorzy mang rżną od siebie równo ?
Np: Ban-Kai w Naruto, Wewnętrzny demon w Bleach-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 22:25, Tymonius napisał:

Tomoya-kun, mam do Ciebie pytanie. Czy to Ci czegoś nie przypomina:

No niestety z tym pomysłem spotykam się po raz pierwszy. Nie siedzę w tematach o Bleach tyle aby znać każdy wymyślony zampaktou tak więc nie wzorowałem swojego na tamtym, po prostu zawsze lubiłem taką moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2010 o 21:20, Tymonius napisał:

Cóż jednak się dziwić skoro niektórzy autorzy mang rżną od siebie równo ?
Np: Ban-Kai w Naruto, Wewnętrzny demon w Bleach-u...

Co masz na myśli przez Ban-Kai w Naruto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo co ma na myśli pisząc "Wewnętrzny demon w Bleach-u". Możliwe że się chłopak pomylił, albo to celowy zabieg, pokazujący podobieństwo mocy w obu tych anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:05, Kraju napisał:

Albo co ma na myśli pisząc "Wewnętrzny demon w Bleach-u". Możliwe że się chłopak pomylił,
albo to celowy zabieg, pokazujący podobieństwo mocy w obu tych anime.

Wewnętrzny demon... To chyba oczywiste, że chodzi mu o inner Hollowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może,czy Tite Kubo planuje jakiś nowy Movie BLEACH? Bo przyznam,że najnowszy film Fade to Black był naprawdę świetny.

Mam pytanie:

Ostatnio sobie zobaczyłem fillery z Bounto (pominąłem ten filler,bo imo,najgorszy)
Chodzi o to:

Spoiler

Kogo właściwie zabił Zaraki na oczach Ichinose Maki''ego? Bo był jakiś kapitan ,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 12:31, Bartex69 napisał:

Wie ktoś może,czy Tite Kubo planuje jakiś nowy Movie BLEACH? Bo przyznam,że najnowszy
film Fade to Black był naprawdę świetny.

Ja bym raczej powiedział że filmy Bleach mają tendencję spadkową. O ile Memories of Nobody było świetne to następne niestety już bardzo średnie. No i z tego co kojarzę to zapowiedziano 4 film na zimę 2010 i jak na razie wiadomo o nim tylko to że podobno pojawi się w nim full hollow Ichigo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c393

Spoiler

I to by było na tyle, jeżeli chodzi o epicki duel Kensei''a z Wonderweissem... nie ma. Bo Aizenowi była potrzebna gaśnica... w sumie, trochę się to kojarzy z drugą serią fillerów gdzie Amagai zastosował podobną sztuczkę. Zresztą, Yama chwytający Aizena to powtórka końca walki Zarazka z Tousenem.

No cóż, teraz został tylko biedny Itsygo... Aizen z Ginem i Wonderboy''em mu wdupcom, jak nie zrobi ressa...



ep259

Przynajmniej jakieś pocieszenie. Odcinek zabawny, aczkolwiek nadal irytuje mnie fakt, że wszystkie zbuntowane zanpaki są bez imienia i bez osobowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 23:31, luzac napisał:

c393

Spoiler

I to by było na tyle, jeżeli chodzi o epicki duel Kensei''a z Wonderweissem... nie
ma. Bo Aizenowi była potrzebna gaśnica... w sumie, trochę się to kojarzy z drugą serią
fillerów gdzie Amagai zastosował podobną sztuczkę. Zresztą, Yama chwytający Aizena to
powtórka końca walki Zarazka z Tousenem.

No cóż, teraz został tylko biedny Itsygo... Aizen z Ginem i Wonderboy''em mu wdupcom,
jak nie zrobi ressa...


Spoiler

Nie zapominaj że Gotei 13 nadal ma w odwodzie posiłki w postaci Urahara shop + Yoruichi i Duetu Tatuśków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c393

Spoiler


Dziadek wyjeżdża z jakimś ultimate combo (mówiłem coś o jego p[cenzura]? ;>). Na szczęście Aizen, jak na wzorowego obywatela przystało, zawsze nosi ze sobą gaśnicę. Teraz pozostaje tylko pytanie - czy naprawdę Wonderweiss jest w stanie ugasić tylko płomienie, czy może jednak rozkruszenie lodu Hitsugayi i usunięcie cero Mashiro (a także dość ciekawa sytuacja z usunięciem jej maski) to nie był przypadek.

Aizen może mieć jeszcze problem w nieobliczalności swojej gaśnicy - wystarczy, że ktoś odwróci jego uwagę, a że jeszcze jest Unohana (Bankai!), to mimo wszystko pan Zuy może mieć problem, bo sam przecież dobrze wie o zdolnościach Zanpaktou Yama-jii.
Ciekawe, co z Mashiro (bo chyba aż tak nie oberwała) i Kenseiem (walka poza chapterami to byłoby największe z możliwych przegięć Kubo). Ichigo też mógłby ruszyć swoje cztery litery w sumie...
Na starą ekipę nie liczyłbym za bardzo - Isshin ma dostać swój arc, a ile czasu minęło pomiędzy TBtP a pojawieniem się drużyny w maskach?
Wiem jedno - to nie koniec dziadka, bo nie pokazał nawet swojego bankai. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 21:24, Tomoya-kun napisał:

No niestety z tym pomysłem spotykam się po raz pierwszy. Nie siedzę w tematach o Bleach
tyle aby znać każdy wymyślony zampaktou tak więc nie wzorowałem swojego na tamtym, po
prostu zawsze lubiłem taką moc.


Nie no spoko. Jest ok.
Napisałem, że mi się podoba Twoje przedstawienie postaci oraz jej budowa. A pan Kubo ze swoim plagiatorskim podejściem mi dynda pod sufitem... W końcu kto ma kasę aby się z nim sadzić ?

Po za tym Ty, kilku innych i można zakładać opisowe RPG w realiach Bleach-a. Tylko kto bedzie GM-em... Może Hubi_Koshi ?

Sand_Wraith: Ban-Kai jak nic:

Spoiler

Uwolnienie miecza Kisame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 17:07, Tymonius napisał:

Po za tym Ty, kilku innych i można zakładać opisowe RPG w realiach Bleach-a. Tylko kto
bedzie GM-em... Może Hubi_Koshi ?

Huh ?? Czemu ja ?? Poza tym jestem okropnym GMem, naprawdę okropnym, ze mną czulibyście się jakbyście przypadkiem wpadli do Krainy Czarów z Alicji, nic by nie miało sensu, a logika trzeszczała by i błagała o dobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 18:17, Sand_Wraith napisał:

Spoiler

Mi to bardziej na res wyglądało ;P


Tak czy owak, żywcem wyrwane z fabuły Bleach-a;).

Hubi_Koshi: Oj, nie bądź taki skromny. Jak dla mnie nadawałbyś się idealnie na to stanowisko. Nawet jeśli coś miałoby "trzeszczeć".
Obecnie jednak nie ma się o co martwić, chętnych wszakże brak;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować