Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Pomijając fakt, że manga ładowała mi się jakby chciała, a nie mogła, to z każdą kolejną stroną byłem coraz bardziej pewien, że to już całkowity koniec Bleacha...
A tu wygląda, że coś jeszcze się będzie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 23:30, Arry napisał:

Pomijając fakt, że manga ładowała mi się jakby chciała, a nie mogła, to z każdą kolejną
stroną byłem coraz bardziej pewien, że to już całkowity koniec Bleacha...
A tu wygląda, że coś jeszcze się będzie działo...


I moze się dziać bardzo ciekawie.

Spoiler

Przypuszczam, że zakończenie to rzecz spod znaku "sayonara my powah". Ichigo bez mocy shinigami, może być ciekawie.


Wreszcie koniec Aizen Arcu, mam nadzieję, że Kubo teraz wymyśli coś lepszego, choć osobiście ja nie jestem tak zawiedziony jak wielu marudzi, że jest. Mnie tam się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ale by była zajawka, gdyby Ichi się przemienił w Hollowa i to on teraz stałby się mega baddasem, bossem złych i chcącym zniszczenia świata XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 14:08, Jimmi napisał:

Czyki co teraz ichigo pada pod potega reiatsu swoich znajomych, skoro sam swojego nie
posiada


Pewnie Zaraki się szykuję do walki bo się strasznie nudził xD Ichigo znów musi się nabiegać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 15:14, Crew_900 napisał:

To trochę dziwne. Ichigo utracił moce Shinigami a nadal jest poza swoim ciałem

Pytanie brzmi: Kiedy ostatnio był w swoim ciele? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteś mało wymagający. Bleach na tle swoich największych konkurentów(patrz Naruto i One Piece) wypada ostatnio blado. A zresztą wszystko jest do wybaczenia poza jednym(Aizen poszedł na razie więc, zszedł z pierwszego miejsca). Potwornie kiepskie walki zapychające chapy . Jeśli jest to shoen to musi spełniać przynajmniej to podstawowe kryterium. Nie jest to Higurashi ani Code Geass gdzie oczekujemy zawiłej fabuły. Tylko że tu nie ma specjalnie nic ostatnio. Pozostaje czekać na lepsze czasy.

Nowy chap normalny.

Spoiler

Parada pokemonów zakończyła się więc przynajmniej na razie mamy z Aizenem spokój. Yammy poszedł off-screen. Normalnie zdenerwował bym się ale pewnie dostali byśmy kolejny kiepski pojedynek. Zresztą nie oszukujmy się. Espada to tylko radnomy, którzy de facto nic nie zdziałali(wondervice nie był chyba espadą) Może Kubo odnajdzie dawnego siebie i przynajmniej w przyszłości pokaże nam interesujące pojedynki. Scenka z pieskiem smutna. Inoue znowu płacze, normalka. Ichigo nagle upada o, cóż za zaskoczenie. Myślałem że Kubo da nam chwilę odetchnąć. W każdym bądź razie nie było: Dziadka,Gina,Nel i Grimojowa czyli te osoby które interesują mnie w tej chwili najbardziej. Mam nadzieje że nie zostaną olani.



P.S. Nie wiem na czym polega tajemnica Bleacha ale mimo tony żółci i narzekania z mojej strony dalej go czytam(i inni mi podobni). Myślę że jest to jego największym sukcesem. Szkoda że tylko to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2010 o 20:17, qrex napisał:


P.S. Nie wiem na czym polega tajemnica Bleacha ale mimo tony żółci i narzekania z mojej
strony dalej go czytam(i inni mi podobni). Myślę że jest to jego największym sukcesem.
Szkoda że tylko to :P


Ludzie czytają, bo mają nadzieję na poprawę i żyjemy tą wiarą od ładnych paru miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje z Ichigo pytanie tylko co? Nie dziwi mnie fakt że Tite chce kontynuować mangi ale niech Ichigo nie tracic swoich mocy albo że teraz będzie pracować nad przywróceniem ich. Niech magicznie odzyska i neich ma możliwość ciągle wracania do Final Getsuga (<3 : p ) i miata all. Wiem, za pięknie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 15:14, Crew_900 napisał:

To trochę dziwne. Ichigo utracił moce Shinigami a nadal jest poza swoim ciałem


Trochę dziwne jest to, że jego strój odzwierciedla stan jego reiatsu. Skoro go nie posiada, to powinien tam stać nago :P Może chociaż zrobiłoby się ciekawie, bo to co się wyprawiało w ostatnim chapku Aizen Arca, to już mała żenada.
Ja uważam, że Kryształek odnajdzie w Truskawie swojego nowego pana i dzięki mocy Hollowa odzyska lub zyska jakieś nowe moce. Ciekawi mnie jak Ishin odzyskał swoje moce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2010 o 20:17, qrex napisał:

Spoiler

W każdym bądź razie nie było: Dziadka,Gina,Nel
i Grimojowa czyli te osoby które interesują mnie w tej chwili najbardziej. Mam nadzieje
że nie zostaną olani.


Grimmjow się wykrwawia od swojego pojedynku z Ichim XD Do tej pory to powinien już stracić krwi tyle, że 5 transfuzji by nie pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2010 o 22:52, Arry napisał:

Grimmjow się wykrwawia od swojego pojedynku z Ichim XD Do tej pory to powinien już stracić
krwi tyle, że 5 transfuzji by nie pomogło :)


Eee nah. Już z gorszych ran się postacie w Bleachu wylizywały. A zresztą mam to w potylicy.Kubo mam mi pokazać jego trupa, Nel która lata wokół jego ciała, cokolwiek. Ma pokazać że naprawdę nie żyje(w co bardzo wątpię) Nie zaakceptuje totalnego olania tej sprawy. Minęło kilka lat mógłby się wreszcie tym zająć. Grimmjow to jedyna espada o której nie wiemy co się z nim stało po pojedynku. Noitorra go trzepnął i tyle? Udajemy że go nigdy nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Chapter THE END??

Spoiler


Wiec tak na start mamy Program"Sędzia Anna Maria Wesołowska" I Aizen zastaje skazany na pobyt w wiezieniu 18k Lat a za pyskowanie dostaje jeszcze 20k(To więcej niż Illidan będzie teraz siedział w wiezieniu)
Póżniej Kapitanowie dostają ochrzan za zniszczenie mundurów(hiero) od Yammajii (szczególnie Kuchiki)
Później szukają trochę Mauriego który polazł znowu do HM
Trochę gadania, wspomnienie Gina I akcja przenosi się do pokoju Truskawy gdzie po miesiącu odpoczynku budzi się, po krótkiej gadce Ichigo żegna się z Rukią której już nie jest już nawet w stanie widzieć

W następnym tygodniu chaptera nie ma!!!!!!!!


Ale będzie za dwa tygodnie ;)

No dobra moim zdaniem autor daje nam ładne zakończenie całej wojenki z Aizenem lecz wciąż nie wyjaśnia co stało się z paroma postaciami. Teraz tak jak myślałem trochę przerwy i myślę że akcja powinna przenieść się o parę lat do przodu(bo tak na razie to w blechu minęło coś około roku) i do ichigo powinni przybyć jego kuple z ss i prosić go o pomoc a ten do Urahary Który pewnie powie że"Co tak długo?" i zaczniemy całkiem nową historie i mam nadzieje że manga dostanie w jej trakcie jakiś fajny podtytuł
I sadzę że fabuła może być taka:
1 Aizen uciekł -słabe
2 Bunt zanpakuto - już było w anime
3 Bunt Piekła - nawet ciekawe
4 Coś co wymyślił autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak nowy ep wyobrażałem sobie trochę lepiej ale scena z Hisagim i tak świetna.

Ps ja wam wpuszczam nowy spoiler mangi dwa posty wyżej a wy ani komentarza do tego? co jest z wami ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:46, Lord_Illidan napisał:

No tak nowy ep wyobrażałem sobie trochę lepiej ale scena z Hisagim i tak świetna.

Ps ja wam wpuszczam nowy spoiler mangi dwa posty wyżej a wy ani komentarza do tego? co
jest z wami ludzie?

Bo tylko ostatnie zdanie jest chociaż trochę ciekawe? Cała reszta Mnie jakoś nie zainteresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować