Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2011 o 19:17, Menost napisał:

Bo jego reiatsu spadło po walce z samym sobą wiecej teraz w nim ambicji niż siły

Heh skoro był gotowy nawalać się z Soifon to wydaje mi się, że nie powinien być zaliczany to ludzi którzy już walki kontynuować nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 20:22, nightfaler napisał:

> Bo jego reiatsu spadło po walce z samym sobą wiecej teraz w nim ambicji niż siły

Heh skoro był gotowy nawalać się z Soifon to wydaje mi się, że nie powinien być zaliczany
to ludzi którzy już walki kontynuować nie mogą.

Zaraki jest typem berserkera, więc nawet kompletnie padnięty będzie chciał walczyć aż zdechnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy chapter:

Spoiler

Krew mnie zalała. Już się cieszyłam, że w końcu będzie cokolwiek o Isshinie a tu znowu Truskawa i Przylizaniec ;] Dobrze, że chociaż oszczędzono nam widoku Truskawozorda ;] :P Chociaż wściekły i zdesperowany Ichigo... mrau! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach chapter 454

Spoiler

"Will they go back to the way they were if we kill Tsukishima"? - chyba po raz pierwszy w tej mandze Ichigo wprost jest gotowy kogoś zabić. Nie pokonać a właśnie bezlitośnie zabić. Ale jakoś wcale mu się nie dziwię, do tej pory żaden z jego przeciwników nie "nawrócił" wszystkich znanych Ichigo osób na swoją stronę więc to pragnienie zemsty oraz przywrócenia normalności za wszelką cenę jest jak najbardziej uzasadnione. Ciekawe też po której stronie barykady jest Ishida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam tą mangę i mam wrażenie, że po raz pierwszy w historii, w mandze pojawiają się filery... Bo prawda jest taka, że one nic nie wnoszą. Znając życie to Urachara i tatuś przywrócą moce Ichigo, nie ten gówniany Power Rangersowy Fullbring. Kubo chyba nie wie jak rozwiązać jego nie przemyślane power upy i nerfy dla kapitanów, więc chcąc dalej doić kasę, po prostu robi filery fabularne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 19:13, necron1501 napisał:

Tak czytam tą mangę i mam wrażenie, że po raz pierwszy w historii, w mandze pojawiają
się filery... Bo prawda jest taka, że one nic nie wnoszą. Znając życie to Urachara i
tatuś przywrócą moce Ichigo, nie ten gówniany Power Rangersowy Fullbring. Kubo chyba
nie wie jak rozwiązać jego nie przemyślane power upy i nerfy dla kapitanów, więc chcąc
dalej doić kasę, po prostu robi filery fabularne ;/

Ja bym raczej powiedział, że w końcu mamy chwile wytchnienia tych głupich serii pojedynków jeden za drugim, teraz przynajmniej jest jakaś tajemnica, intryga etc. Nie wiemy jaki jest cel antagonisty, nie to co w SS i Aizen arc.

Lubię obecny bieg wydarzeń, w końcu dzieje sie coś subtelnego a nie ciągłe pranie mordy. Aczkolwiek fullbring Ichigo jest IMO ch*jowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 16:59, Calia napisał:

W chwili obecnej filler jest ciekawszy od tego co się dzieje w mandze ;] Spider-truskawa...
Skonałam. ;]



Spójrz na ten bezsens,

Spoiler

Ichigo był tak szybki, że bez trudu odciął Tsukishimie rękę. To czemu do jasnej ciasnej nie odciął mu GŁOWY?!

Jedno cięcie i byłoby po sprawie a nie się pieprzy! :D

Ale cóż, takie zasady seriali, NIC nie może iść zbyt łatwo. :D

Spoiler

Stawiam dychę, że prędzej lub później Ginjo też stanie się "przyjacielem" Tsukishimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 18:04, KuroNeko napisał:

Spoiler

Stawiam dychę, że prędzej lub później Ginjo też stanie się "przyjacielem" Tsukishimy
;)



O ile już nie jest i to wszystko jest jakoś ukartowane po coś... Ale chyba doszukuję się atrakcji tam gdzie ich nie ma /=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubo traktuje swoją mangę jak worek do którego można wrzucać cokolwiek. Świat Bleacha jest ciekawy - ale nie przemyślany ani trochę. To nie ta sama liga co One Piece w którym co chwilę pojawia się coś nowego, interesującego, epickiego i zaskakującego - ale wszystko nadal jest spójne i jasne. Jest coraz gorzej. Tak się nie robi time-skipów.

Nie mam nic przeciwko nowym stronom konfliktu (fullbring users) - ale odcinanie się od starej linii fabularnej - i co gorsza - przedstawianie nowych bohaterów w ten sam sposób co Vizardów jest mało interesujące. Gdzieś tam się w tle kręci

Spoiler

ojciec Ichigo z Uraharą

, Ichigo w jednym chapterze usłyszał
Spoiler

Rukie

- tak więc mam nadzieję, że jeszcze kilka chapów i mangi wróci na swój tor.

Gorzej pod tym względem jest tylko w innej mandze Shonen Jump - Kateikyoushi Hitman Reborn. Kto czytał ten wie o czym mówię. Każdy arc całkowicie zmienia układ sił w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby ostatecznie Ichigo wrócił do formy Shinigami, bo w tym nowym stroju wygląda jak wygląda... Proste czarne kimono było zwyczajnie lepsze. Nadal Kubo nie ujawnił też tego tajemniczego Shinigami przewijające się obok Isshina i Urahary. Tutaj mam największe nadzieje na to, że wydarzy się coś ciekawego. Ewentualnie jeszcze poznanie prawdziwych intencji Tsukishimy można uznać za "ciekawe", ale nie wydaje mi się on póki co zbyt oryginalnym bad bossem (nawet pod względem designu i zachowania jest podobny do Aizena).
Przy tym wszystkim nie liczę, że zbyt prędko wrócą Vizardzi (o ile w ogóle odegrają jakąś rolę w tym arcu, na razie jakby zapadli się pod ziemię) czy Gotei 13.

Same fillery w anime jak na razie są całkiem dobre (jak na fillery oczywiście). Momentami ciekawsze nawet od mangi. Poznajemy przy okazji historię dotyczącą mod soulów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny chapter. Nudny, nic nie wnoszący, walka na poziomie very low. Czy ja tak dużo wymagam żeby wszystko wróciło do normy? Tsukishima się podnieca jaki to Ichigo szybki... Blech, żeby on widział Truskawkę z maską lub w formie hollowa 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 19:58, necron1501 napisał:

No i kolejny chapter. Nudny, nic nie wnoszący, walka na poziomie very low. Czy ja tak
dużo wymagam żeby wszystko wróciło do normy? Tsukishima się podnieca jaki to Ichigo szybki...
Blech, żeby on widział Truskawkę z maską lub w formie hollowa 2.0

Ale on jest szybki jak na człowieka, nie jak na shinigami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować