Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Witam.

Tak sobie oglądam ten ostatni odcinek i zastanawiam się

Spoiler

kto wygra walkę między Kenpachim i Kuchikim?

.

Jeśli przyjmiemy założenie, iż w pierwszych odcinkach Bleacha, Ichigo rozwala Kenpachiego bez użycia formy "bankai", to w takim razie walka nie potrwa długo ;)
Jeśli jednak uznamy, że filler jest niejako oddzielony od głównej serii, to może być całkiem ciekawie ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie aż sie dziwie że nikt na tym forum nie poruszył tematu tego filmu. Bleach to bardzo fajny odcinkowy film anime w którym jest dużo akcji śmiechu itd. zresztą sami możecie to sprawdzić daje tutaj link do stronek o tematyce Bleach
1 - http://www.bleachexile.com/ - z tąd można ściągać filmiki i róznież poczytać co to wogóle jest Bleach
2 - http://www.lunaranime.org/ - a tutaj stronka oficjalna Lunara wydawcy Bleach i nie tylko

Dodam także kilak screenów:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 22:58, Wasizi napisał:

Nie s łyszałem o tym filmie, i prosze, abyś napisał cos więcej od siebie. Mały ''kęs" fabuły,
itd.


Ok ja jak narazie oglądłem 16 odcinków a jest ich juz 82 dodam iz co tydzień wychodzi nowy, co do tego filmu to juz pierwszy odcinek daje nam fajne widowisko a opinie mojego kumpla który także to ogląda (jest na 46) akcja sie rozkręca na maksa, nom i żeby ci uprościć tą fabuły to jest to bajka w której Death god-zi zabijają potwory imieniem hallow death god posiada swój miecz jakoś tam nazwany dzieki czemu posiada większego powera w zabijaniu hallołuw ale i nei tylko bo potem death god-zi walczą i przeciwko sobie, zreszta co ja bede dużo mówić wcześniej podałem linki pierwszy z nich to link prowadzący do stronki gdzi emożna pościągac te filmiki ściągnij sobie pierwszy i jak ci sie zpodoba a raczej tak jeśli lubisz dobre anime to ściągniesz sobie następne, jest to darmowe i legalne bo ta bajka jest wyświetlana w japoni chinach i angli jak dobrze sie oriętuje w polsce jej jeszcze niema i może nawet nie będzie ale kto wie. Sciąganie tego pliku zajmei ci może do godzinki jeśli masz dobre łacze, a nawet gdybyś miał czekac dłużej uwież mi warto.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam Beach''a i uwarzam, że jest świetny.

Ogólnie, fabuła polega na tym, że gł. bohater walczy z duchami, przemienione w złe potwory. Oczywiście całe anime nie polega tylko na tym. Więcej akcji jest po tym jak Ichigo wraz z przyjaciółmi wybiera się do Soul Society (miejsca gdzie udają się dusze po śmierci).
Oprucz lejącej się krwi (lecz nie hektolitrami), jest tam pełno humorystycznych tekstów, scenek.

Polecam fanom samurajskich klimatów.

PS: Ciekawostka - Kojażycie ostatni ''hit'' Loituma (ta taka wkręcająca muzyczka). Na flashu jest dziewczyna wywijająca porem ... jest to jedna z gł. bohaterek tego właśnie anime. Ta scenka jest dokładnie z 2 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ci sie najbardziej podoba z bohaterów czy ogólnie postaci w filmie i jaki swordzik ?

Jak sam zadałem to i odpowiem

Hitsugaya
Miecz od Ichigo ale ten po przemiania nie ta czarna kosa :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 20:11, Cord napisał:

Kto ci sie najbardziej podoba z bohaterów czy ogólnie postaci w filmie i jaki swordzik ?


Z bohaterów to Rukia :D A co do broni to ostatnia forma miecza Ichigo (jak narazie, bo jestem dopiero przy 33 ep, a teog sworda widziałem tylko na screenach i któtkich filmikach)

Dnia 05.06.2006 o 20:11, Cord napisał:

Hitsugaya


Wdg. mnie też ciekawa postać, ale jeszcze nie widziałem go w akcji.

Co do innych to jeszcze Orihime, Sado, Ichigo i Ishida (czyli ci gł. bohaterowie)

Za to jak czytałem gdzies to wiele osób (gł. dziewcząt) strasznie jara się Ichimaru. Jak dla mnie to on ma twarz jak żaba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2006 o 01:00, Dante Dy`nei napisał:

Za to jak czytałem gdzies to wiele osób (gł. dziewcząt) strasznie jara się Ichimaru. Jak dla
mnie to on ma twarz jak żaba ...


Mnie natomiast denerwuje ten jego uśmieszek i pewność siebie ze nie dodam zdrada.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i okres fillerów w Bleachu rozkręcił się na dobre ... na szczęście nie jest to to samo co w Naruto i niektóre odcinki są całkiem niezłe. Bardzo pozytwnie zaskoczyło mnie pojawienie się "Pustego od Ichiego" podczas trwania fillera. Bowiem o ile w Naruto jakoś nie pomyśleli o pojawieniu się Kyubiego, to w Bleachu pokusili się o ten zabieg (czytaj Monster_inside) ... jutro nareszcie nowy miesiąc i nowy limit, czyli nareszcie pobiorę sobie mangę :P
Apropo dziwi mnie tak mało wypowiedzi w tym topicu, w końcu Bleach to doskonałe anime (mangi nie czytałem ;p ) nasycone humorem, a sceny walk wymiatają. Z postaci najbardziej ciekawi mnie Pusty od Ichigo (ponoć w mandze co nieco się wytłumaczyło) no i Zangetsu ... a największy szok to był z Aizenem (kto wie o co chodzi ten sie pewnie ze mna zgodzi) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Heh co do Ajzena to sie zgodze niby taki milutki a to właśnie on za wszystkim stoi, jutro następny juz 87 odcinek jak dotąd oglądłem wszystkie i powiem ze początek z wampirami nie był obiecujący ale to sie rozkręciło.
Nom i niewiem czy oglądałeś dwa pełnometrażowe odcinki Bleacha OVA 01 i 02 powiem tylko tyle ze 02 jets lepszy pod wzglądem walki i chumoru bo 01 nawiązuje tylko do głębszej opowieści o śmierci matki od Ichigo.
Kto jeszcze sie nei zdecydował na oglądanie to polecam i nei tylko chyba ja :P

PS i kilka screenów

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 00:00, Cord napisał:

(...)

Heh co do Ajzena to sie zgodze niby taki milutki a to właśnie on za wszystkim stoi, jutro następny
juz 87 odcinek jak dotąd oglądłem wszystkie i powiem ze początek z wampirami nie był obiecujący
ale to sie rozkręciło.
Nom i niewiem czy oglądałeś dwa pełnometrażowe odcinki Bleacha OVA 01 i 02 powiem tylko tyle
ze 02 jets lepszy pod wzglądem walki i chumoru bo 01 nawiązuje tylko do głębszej opowieści
o śmierci matki od Ichigo.
Kto jeszcze sie nei zdecydował na oglądanie to polecam i nei tylko chyba ja :P

PS i kilka screenów

Pozdro


Skąd masz OAVy? Bo ja narazie mam same odcinki (50 Lunar, reszta Dattebayo) ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:08, Cord napisał:


> Skąd masz OAVy? Bo ja narazie mam same odcinki (50 Lunar, reszta Dattebayo) ///
>
Tutaj daje ci linka http://www.bleachexile.com/?id=Media/Anime%20Direct bezpośrednio powinien
cie ciepnąć na download i tam masz na samym dole 2 OAVy lunara
Pozdro


Obejrzałem już oba OAVy i są całkiem niezłe, a najlepsze było "Bezpiecznie wracać do domu" Gina, pod koniec drugiego OAVa :P ... wogóle ciekawie wyglądają Shinigami w strojach zwykłych ludzi, o Kuchiki w cylindrze nawet nie wspominam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2006 o 22:00, Sand Wraith napisał:

Obejrzałem już oba OAVy i są całkiem niezłe, a najlepsze było "Bezpiecznie wracać do domu"
Gina, pod koniec drugiego OAVa :P ... wogóle ciekawie wyglądają Shinigami w strojach zwykłych
ludzi, o Kuchiki w cylindrze nawet nie wspominam :D

>
A jak biednie wygląda Hitsugaya albo jak odlotowa kenpatchi :P a co do najlepszego słówka to moim zdaniem pozostanie słowo Ichiga do Hitsugay "hey shorty" dla nei umiejących angla "te niski" nom i potem reakcja rukji i renjego :P
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2006 o 00:07, Cord napisał:

A jak biednie wygląda Hitsugaya albo jak odlotowa kenpatchi :P a co do najlepszego słówka to
moim zdaniem pozostanie słowo Ichiga do Hitsugay "hey shorty" dla nei umiejących angla "te
niski" nom i potem reakcja rukji i renjego :P
Pozdro


No bo zapomniało mu się jak Białasek się nazywa ;P ... ciekawe jaka byłaby reakcja Hitsaguyi na białaska XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:20, Cord napisał:

Hehe może by do czegoś doszło :P niewiesz czy wyszedł już odcinek 87?

Wychodzi 4 lipca, pisze zawsze pod koniec odcinka kiedy wychodzi następny (lub prawie zawsze ;p) ... I do czego doszło zacząłem mangę czytać, a tak nie chciałem sobie spojlerów robić, ale trudno stało się i trzeba z tym żyć ... ale jakich rzeczy się dowiedziałem hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 21:02, Sand Wraith napisał:

> Hehe może by do czegoś doszło :P niewiesz czy wyszedł już odcinek 87?
Wychodzi 4 lipca, pisze zawsze pod koniec odcinka kiedy wychodzi następny (lub prawie zawsze
;p) ... I do czego doszło zacząłem mangę czytać, a tak nie chciałem sobie spojlerów robić,
ale trudno stało się i trzeba z tym żyć ... ale jakich rzeczy się dowiedziałem hoho :D


Hehe to nei zdradzaj ja jak narazie pooglądam odcinki a jak juz mi sie bedzie nudzić to może i poczytam dma też taki off top oglądam także ragnaroka the animation tylko 26 odcinków ale polecam bardzo jak ktoś lubi anime z akcją i humorem.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek już jest i jak wiadomo kontynuuje on sagę fillerów. Dla zainteresowanych, fillery mają się skończyć po odcinku 92 czyli już na początku września, puki co pozostaje nam czekać ... chociaż w porównaniu z tym co dzieje się z Naruto to fillery z Bleach zasługuja na oskara we wszyskich kategoriach (Ja i tak czytam mangę i zapewniam że od września zacznie się prawdziwa jazda :D) ... A tak wogóle to który już miesiąc z fillerami Naruto? Z rok już pewnie minął ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora ożywić ten topic .... Ludzie patrzcie !!!
ep 90 Abarai Renji, Soul of Bankai
ep 91 The Black Blade Returns once more show pride
ep 92 Ichigo and the faded darkness return
ep 93 restarin and ! gain control of the darkness withen!
ep 94 ! Limt removel approved, calling all Shinigami
ep 95 Clash Ichigo''s Darkness VS kariya Final battle !
->ep 96 the appearance of the Vaizards<-

No to jeszcze 6 fillerów przed nami i anime wraca na właściwe tory, na szczęście nie czeka nas to samo co z Naruto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować