Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Ep 365

Znowu trochę 10 minut gadania, a 2 minuty walki :| Chociaż dobrze, że pokazali uwolnienie bankai w tym odcników, dzięki czemu następny odcinek zacznie się od walki... i niestety (chyba) ostatni odcinek. Swoją drogą Shinigami Cup Golden był świetny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chap 485

Spoiler

Czyli jednak nowi wrogowie są w Hueco Mundo, ale co najlepsze powróciła NEL! :D Do tego Haribel żyje, wprawdzie uwięziona, ale żyje. Czyżby zapowiadał się sojusz Shinigami i Arrancarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 13:34, Crew_900 napisał:

Ciekawe czy będzie Grimmjow ;p

Zadaje sobie to samo pytanie i mam szczerą nadzieję, że się pojawi. Ale jeśli zostanie szybko zabity przez tych złych, (co patrząc na dowódcę jest dość prawdopodobne) ostro się zeźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BLEACH EP366 END

Nawet będąc całkowicie świadomym, że to jeszcze nie koniec, muszę przyznać, że w podczas tego odcinka nie raz zakręciła mi się łezka. Finał walki pomiędzy Ginjo a Ichigo wycisnął wszystkie soki z ekipy od animacji, niektóre sceny lekko rozszerzono("Na przyszłość niech wiedzą co to Combat Pass!"), no i w ogóle odcinek wyszedł solidnie, aczkolwiek nadal uważam, że anime Bleacha powinino się zakończyć na timeskipie. No i chwała animatorom iż w ich wykonaniu fullbringer arc nieco lepiej się broni. I dawaju no tyn OST 5. :P

Tylko co ja teraz będę kurna oglądał z tygodnia na tydzień? Na dobre i na złe?

20120327131953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 19:37, sirdoom napisał:

Że jak? To już koniec anime? Nie będzie ostatniej sagi, która aktualnie toczy się w mandze?
Oo


Będzie ale dopiero za kilka miesięcy jak się nazbiera dość materiału żeby było co ekranizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i "ostatni" odcinek anime, co prawda wiem że to nie będzie koniec ale nawet dość fajnie to zakończyli :P No teraz trzeba się sobie znaleść innego tasiemca skoro Bleach tymczasomo znikł z anteny, tylko ciekawi mnie czy jak on wróci będzie nadal się nazywał Bleach czy może będzie jakiś dopisek :P Jak to było z Dragon Ball czy Naruto.

P.S. http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/246/757/1b6.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:20, FratelloAgito napisał:

No i "ostatni" odcinek anime, co prawda wiem że to nie będzie koniec ale nawet dość fajnie
to zakończyli :P No teraz trzeba się sobie znaleść innego tasiemca skoro Bleach tymczasomo
znikł z anteny, tylko ciekawi mnie czy jak on wróci będzie nadal się nazywał Bleach czy
może będzie jakiś dopisek :P Jak to było z Dragon Ball czy Naruto.

Reklama Time! Zabierz się za One Piece :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Reklama Time! Zabierz się za One Piece :-3


Łoo słodki Jezusie Nazaretański to ma prawie 600 epów xd Myślałem nad Fairy Tail, tym bardziej że oglądałem to anime ale w pewnym momencie przestałem oglądać. Pewnie jak teraz skończe Clannada to dokończe FT... a nad One Piece sie zastanowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:27, FratelloAgito napisał:

Łoo słodki Jezusie Nazaretański to ma prawie 600 epów xd Myślałem nad Fairy Tail, tym
bardziej że oglądałem to anime ale w pewnym momencie przestałem oglądać. Pewnie jak teraz
skończe Clannada to dokończe FT... a nad One Piece sie zastanowie :P

No co? Chciałeś tasiemca to zaproponowałem, nie dorwiesz dłuższego niż One Piece... no chyba że zaczniesz czytać Hajime no Ippo (przeczytałem) to dopiero moloch XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że Soifon ma obie ręce? Albo coś przegapiłem, albo nie było żadnego wyjaśnienia, że Kurotsuchi jej dorobił albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 21:05, Rick napisał:

Zauważyliście, że Soifon ma obie ręce? Albo coś przegapiłem, albo nie było żadnego wyjaśnienia,
że Kurotsuchi jej dorobił albo coś.


Taa,. też to dostrzegłem, ale już taki captain Yamamoto Genruysai nie ma drugiej ręki, ueeee;p
One piece ciekawe, zastanawiam się czy się za to brać, tak w skrócie to o co w ogóle tam biega? Bo jednak 500-600 epów to trzeba trochę wiedzieć w co się pakuję człowiek :D
Ile w ogóle to ma już lat?

Co do tego teoretycznie ostatniego epa bleacha to tak zakończyli to póki tak chłodno bez takiego powera godnego zakończenia, ot co taki zwykły odcinek.
Nie ogarniam mangi, ale chciałbym jakiegoś nowega wroga na miarę Aizena albo powrótu własnie Sosuke Aziena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:05, Ajinur napisał:

/.../ albo powrótu własnie Sosuke Aziena


Napisałeś o tym, "którego imienia w tym wątku wymawiać nie można" :P
Odcinek jest dokładnym odzwierciedleniem mangi, bo właśnie tak skończył się ten arc.
Ja zadowolony jestem, że ten tasiemiec się skończył. Manga o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:05, Ajinur napisał:

One piece ciekawe, zastanawiam się czy się za to brać, tak w skrócie to o co w ogóle
tam biega? Bo jednak 500-600 epów to trzeba trochę wiedzieć w co się pakuję człowiek
:D
Ile w ogóle to ma już lat?

Manga rozpoczęła się w 1997, a anime w 1999. O czym? W skrócie jest to o Piratach. A w wersji wydłużonej jest to opowieść koncentrująca się na przygodach grupki piratów znanych wszem i wobec jako Straw Hat Pirates. Przemierzają oni świat swoim statkiem, przeżywają zwariowane przygody, walczą z innymi piratami jak i z skorumpowanymi Marines i ich szefami z World Government. Seria jest mocno zwariowana, jeśli myślałeś że taki Bleach czy Naruto są urozmaicone jeśli chodzi o postacie to szczęka ci opadnie na widok tego co łazi po świecie One Piece. Dla przykładu główny bohater, Monkey D. Luffy jest Człowiekiem Gumą który walczy w stylu freestyle''owym wykorzystyjąc swoją elastyczność by spuszczać przeciwnikom łomot. Innym członkiem załogi jest Roronoa Zoro, swordsman korzystający z trzech katan naraz, w jedną jedną trzyma w ustach. Ogólnie historia jest zabawna, często wzruszająca, czasami tragiczno-dramatyczna, ale jedno jest pewne jeśli zaczniesz i się wciągniesz to się nudzić nie będziesz.
Jeszcze drobna uwaga, jeśli zaczniesz, spróbuj chociaż dotrzeć do Arlong Arc (zaczynającego się w okolicach 30 odcinka) wtedy właśnie One Piece Naprawdę zaczyna pokazywać pazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 21:05, Rick napisał:

Zauważyliście, że Soifon ma obie ręce? Albo coś przegapiłem, albo nie było żadnego wyjaśnienia,
że Kurotsuchi jej dorobił albo coś.


Kazała odtworzyć sobie tą rękę. Ale to było wyjaśnione albo wywiadach albo w ostatnim kompendium, nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:14, Grzech napisał:

> /.../ albo powrótu własnie Sosuke Aziena

Napisałeś o tym, "którego imienia w tym wątku wymawiać nie można" :P
Odcinek jest dokładnym odzwierciedleniem mangi, bo właśnie tak skończył się ten arc.
Ja zadowolony jestem, że ten tasiemiec się skończył. Manga o niebo lepsza.

Wiedziałem, jesteś jednym z członków rady 46 sal centralnych:O i czekałeś na ten moment latami;p
faktycznie wymieniłem to imię...........!!!!!! Źle się stało, ale mam nadzieję, że rada soul society wybaczy mi tą zniewagę;p
PS. Aizen prosze wymorduj ich wszystkich jeszcze raz w moim imieniu!!!!:D Urahara z pewnością mnie nie zapieczętuję bo ma poczucie humoru, a rada z pewnością w tedy nie wlepi mi 20 000 lat pozbawienia wolności^.^

@Hubi Koshi
No cóż więc zapowiada sie ciekawa przygoda z tym anime, podejmę sie tego z pewnością jak skończe krotke epizody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c486

Spoiler

Wszystko fajnie, tylko problem w tym, że przez wcześniejsze 480 chapterów Sasakibe nie dawał po sobie poznać, że jest super uber przekoksem. Lojalności wobec starego Yamy mu nie odmówię. Problem w tym, że był on strasznie wygodną postacią do zdjęcia. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, poznamy jego bankai... gdy ktoś z Vanderreich postanowi go użyć. Tak, kradzież bankai''ów, jak wcześniej Kubo ociągał się z pokazywaniem full powera niektórych postaci, tak teraz sam sobie nie dał wyboru. I to jest fajne. Zwłaszcza, że ptaszki ćwierkają, że w tym arcu bankai''ów mają dorobić się chociażby Kira czy Yumichika. Żeby tylko nie poszło to w drugą stronę, czyli nagle wszyscy w półtorej roku stali się wymiataczami. :P

Zdziwiło mnie również, że Ichigo i reszta tak szybko uderzają w Hueco Mundo. Liczyłem na to gdzieś w środkowej fazie historii, tak za rok, dwa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 486

Spoiler

Więc Sasakibe był poteżniejszy od Ukitake i Kyoraku? Niezły lol ;p W sumie może on nie ujawniał się aż tak bardzo bo może miał jakieś specjalne zadanie. Zdziwiło mnie także że Ishida nie idzie do Hueco Mundo, no cóż szkoda, mam tylko nadzieje że w tym arcu pojawi się Soul King albo chociaż coś z tym związane :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować