Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

c512

Spoiler

Miałem jednak nadzieje że to nie Ichigo, zawiodłem się ;d Ale znając Kubo następny chapter będzie przegadany, będzie wątek o Aizenie (albo gatka jak Aizena). Albo jeszcze lepiej, akcja przeniesie się na 10 chapterów do Hueco Mundo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c512

Dnia 17.10.2012 o 10:24, FratelloAgito napisał:

Spoiler

Miałem jednak nadzieje że to nie Ichigo, zawiodłem się ;d Ale znając Kubo następny
chapter będzie przegadany, będzie wątek o Aizenie (albo gatka jak Aizena). Albo jeszcze
lepiej, akcja przeniesie się na 10 chapterów do Hueco Mundo ;p



Znając tego trolla nie zdziwiłbym się... Już ten chapter był marnotrawstwem papieru ;/

Spoiler

O ile zakład, że w ogóle nie zobaczymy dywizji 0?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c512

Spoiler

Ichigo dostanie bęcki jak stąd do Karakury. Kubo niepotrzebnie go wrzuca by dodać dramatyzmu. Trzeba było go trzymać z dala do odejścia Quincy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 18:31, luzac napisał:

c512

Spoiler

Ichigo dostanie bęcki jak stąd do Karakury. Kubo niepotrzebnie go wrzuca by dodać
dramatyzmu. Trzeba było go trzymać z dala do odejścia Quincy.



Spoiler

Ech, jak ja marzę o tym żeby Juha Bach po prostu włączył na moment Bankai Yamamoto i walnął Zanka no Tachi, North. I tyle, koniec z nudnym głównym bohaterem który NIE MA PRAWA być dość silny żeby to przetrwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2012 o 18:55, ziptofaf napisał:

Spoiler

który NIE MA
PRAWA być dość silny żeby to przetrwać...



Wanna bet? Ichigo 2.0 albo maska ruszy w ruch. Nie widzę innej możliwości. Ciekawi mnie osobiście jak prezentuje się Hollow w nowej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 20:00, necron1501 napisał:


>

Spoiler

który NIE MA
> PRAWA być dość silny żeby to przetrwać...



Wanna bet? Ichigo 2.0 albo maska ruszy w ruch. Nie widzę innej możliwości. Ciekawi mnie
osobiście jak prezentuje się Hollow w nowej postaci.


Mnie bardziej interesuje nowy Zangetsu. Może w celu ochronienia "tożsamości" swojego bankai (wiem, nie mogą go ukaść, ale pomarzyć można:P) Ichigo zajrzy w głąb swojego zanpakuto i powalczy znowu ze staruszkiem/młodzieniaszkiem. Przy okazji wyszedłby inner hollow z Marchewy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 21:25, KuroNeko napisał:

A zauważyliście tytuł chaptera? "Everything but the rain". Nie wiem jak wy, ale ja tu
widzę nawiązanie do niechęci Zangetsu do złej pogody. :)


Podziwiam ludzi którzy pamiętają o takich drobiazgach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c513

Spoiler

Czyli Juha Bach najprawdopodobniej nie jest szefem armii Quincy. Czy może raczej - jest. Ale ma jakiś inny powód by prowadzić tą całą wojnę i nie uważa się za złego. Poza tym Ichigo zostaje znokautowany w przeciągu sekundy, Bach chyba opanował tajemną sztukę nekromancji... a Ichigo skopiował sobie Blut Vene należące do Quincy. W sumie mogłem się tego spodziewać, jakiś power up musiał być. A sam chapter jest tak krótki że aż mi się nie chce wierzyć że naprawdę miał więcej niż 5 stron, toż to 2 ataki były xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c513

Spoiler

Zły Ichigo jest zły, ogólnie chapter za krótki xd Ja chce więciej, mam jakąś taką cichą nadzieje że pojawi Zangestsu albo hollow Ichigo :3 Zresztą, miecz Byakuyi zaczął się rozsypywać, co to znaczyło? Bo nie pamiętam xd Z mieczem Aizena było tak samo ale jakoś żyje ;d



BTW http://nyanyan.mangowe.pl/upload/36449_h1cmy3kd28l6apg5fiv7rotu4zxqejsbw9n0.png.jpg jakie to prawdziwe ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Blut vene u Truskawki - tyle osób przewidywało to że on jest uniwersalną chybrydą i stało się(tak samo było z Tobim w Naruto). Teraz pewnie za jakiś czas dostaniemy info ze jego matka to Quincy i siostra Ryukena (Związek Ishina z Ryukena). Chce zabaczyć Ichigo w wersji full czyli Last Mode Quincy + Hallow Mask+Last Mode Shinigami + fullbring -->>Koniec Bleacha;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli SS byłoby zaatakowane przez dinozaury, Ichigo wykształciłby łuski i pokonałby je; gdyby to były smoki to nauczyłby się ziać ogniem. On jest po prostu jak gąbka.

Spoiler

Co do wujka Ryuukena - nawet możliwe; relacje między ojcami Ichigo i Uryuu są niczym relacje między nieco mniej lubiącymi się szwagrami :D Z tym że jeden stara się nawiązać nić porozumienia, ale jest za głupi, żeby coś zdziałać w tą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c514

Złota zasada Bleacha znów zadziałała. Jak Kubo coś spieprzy, to to spieprzy, ale jak coś zrobi dobrze...

Spoiler

O ile w momencie gdy tylko Ichigo obudził w sobie umiejętność do korzystania z blut vene, zacząłem się zastanawiać, czy to nie zasługa jego matki, która na dobrą sprawę mogła być Quincy (ba, co to by było, gdyby Isshin i Ryuken okazali się być szwagry), ale nie wyobrażałem sobie, że Kubo aż tak mocno pociśnie z korzeniami Ichigo. Juha jest jego bardzo-pra-dziadkiem, jestem znowu pod wrażeniem.

Pytanie do kogo teraz pójdzie wściekły Ichigo po odpowiedzi, do ojca, do Urahary czy może do wiedzącego wszystko Aizena. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

514

Spoiler

Ichigo coraz bardziej pokazuje swoje moce Quincy. Matka Ichigo to Quincy a Juha Bah ucieka z ss. Na koniec miecz Ichigo zastaje przecięty przez pomocnika Juhy. Wygląda na to ze moja teza, że Ryuken i matka Ichigo to rodzina jest błędna teraz bardziej pasuje na to, że matka Truskawy to córka Juhy. A, więc teraz tylko czekać na retrospekcje z przeszłości Ishina ktore wszystko wyjaśnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 15:15, Lord_Illidan napisał:

514

Spoiler

Ichigo coraz bardziej pokazuje swoje moce Quincy. Matka Ichigo to Quincy a Juha Bah
ucieka z ss. Na koniec miecz Ichigo zastaje przecięty przez pomocnika Juhy. Wygląda na
to ze moja teza, że Ryuken i matka Ichigo to rodzina jest błędna teraz bardziej pasuje
na to, że matka Truskawy to córka Juhy. A, więc teraz tylko czekać na retrospekcje z
przeszłości Ishina ktore wszystko wyjaśnią



Spoiler

Moja teoria:

Juha Bach to prawdziwy ojciec Ichigo a on został adoptowany (stąd też słowa "My son born in the darkness". Welcome to Bleach. Looking for plot? You won''t find it. Z kolei matka Ichigo była Quincy i zginęła z ręki zwykłego Hollowa.

Z kolei Good Guy Aizen w duszy nadal widać jest Shinigami i z sobie tylko znanych powodów przeszkadza Bachowi w zniszczeniu Soul Society.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tu nic się nie wyklucza, ba bardziej zacieśnia. Kirge był przecież mocno zdziwiony oceną siły strzał Ishidy przez Ichigo, ergo, w żyłach Uryu też może płynąć krew imperatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować