Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Wczoraj przeczytałem mangę. Kurczę, ale autor namieszał:/ Brakuje tylko tego, żeby matką Ichigo okazał się jakiś quincy/hollow/shinigami mieszaniec mieszkający w piekle, przypadkiem ratujący Ishina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 09:55, maniekk napisał:

Wczoraj przeczytałem mangę. Kurczę, ale autor namieszał:/ Brakuje tylko tego, żeby matką
Ichigo okazał się jakiś quincy/hollow/shinigami mieszaniec mieszkający w piekle, przypadkiem
ratujący Ishina?

Przecież już wiemy kim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 10:32, nightfaler napisał:

> Wczoraj przeczytałem mangę. Kurczę, ale autor namieszał:/ Brakuje tylko tego, żeby
matką
> Ichigo okazał się jakiś quincy/hollow/shinigami mieszaniec mieszkający w piekle,
przypadkiem
> ratujący Ishina?
Przecież już wiemy kim jest.


Chodziło mi o to, że jeszcze mógłby pokusić się o napisanie, że jest córką Soul Kinga. Suspens jak w "Psychozie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, w jakich chapterach był powrót do przeszłości Urahary? Również chapterki gdy Ichigo ruszył na trening opanowania Hollowa do Vizardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 00:19, T3de napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=QoMoI6WLJkI proszę o tytuł ścieżki trwającej do 1:10
;]


Trzymaj:
http://www.youtube.com/watch?v=lg7Torr26EA&list=PL8F65C7DE401D902B

Spoiler

Co do najnowszego chapa:
1. Dawno nie było tak przegadanego rozdziału. Dostajemy dość sporo informacji(kij z tym, czy są logiczne czy nie. Nigdy nie przywiązywałem wagi do zasad panujących w Bleachu :P)
2. Isshin to zabawny gość - jego szybka decyzja i pocisk w stronę Urahany trochę mnie ubawiła.
3. Miny Kisuke i Ryūkena po usłyszeniu szybkiej odpowiedzi Isshina są genialne :)
4. Szykuje nam się chyba powoli koniec retrosów. Szkoda, że musimy czekać dwa tygodnie na nowy chap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c536

Spoiler

No to szykujmy się na poważnego kopa w krocze, skoro Kubo postanowił zretconować najbardziej istotny dzień w życiu Ichigo. Jak pojawią się jacyś Quincy-asasyni to będę płakał. Choć z drugiej strony mogłaby być to okazja by w końcu zobaczyć Ryukena w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, cycki cię zachęciły? :D
Po raz pierwszy chyba w zwyczajnej mandze widzę aż tak wyeksponowane piersi. Zwykle były zasłonięte przynajmniej przez obłoczki pary, a tutaj jedyną "cenzurą" są nie do końca narysowane sutki. Ach, słodkie jest życie... prawiczka :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 18:46, Krytyczny napisał:

Co, cycki cię zachęciły? :D


Gdyby to było w anime to może jeszcze, ale to tylko nieanimowany rysunek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 18:46, Krytyczny napisał:

Po raz pierwszy chyba w zwyczajnej mandze widzę aż tak wyeksponowane piersi. Zwykle były
zasłonięte przynajmniej przez obłoczki pary, a tutaj jedyną "cenzurą" są nie do końca
narysowane sutki. Ach, słodkie jest życie... prawiczka :C

Zacznij sobie czytać History''s Strongest Disciple Kenichi :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No jestem ciekaw, jak oni w Anime nagą Masaki ocenzurują :)

W sumie poza dwoma pierwszymi stronami(hehe... cycki) i ostatnią(dowiemy się jak matka Ichigo zginęła - coś czuję, że maczały w tym palce SS/Quincy/Aizen) to nic ciekawego się nie działo. Dziwne, że SS nie szukało Isshiny.

Nie wiem czemu, ale Kisuke ze znakiem piątki rzymskiej mnie rozwala :P

Czekam na następny chap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 537

Ok... Ta seria sięgnęła nowego dna jeśli idzie o nieścisłości fabularne...

Spoiler

Kiedy Ishida pojawił się po raz pierwszy w Soul Society wszyscy byli zszokowani tak rzadkim okazem. Gdy Quincy wypowiedzieli Shinigami wojnę kolejny szok, że jest ich aż tylu , a potem następny, że Juhabach wciąż żyje. Czego dowiadujemy się w najnowszym chapterze? Isshin zna legendy Quincy, o powrocie Juhabacha wiedzieli od przynajmniej dziewięciu lat i że najwyraźniej nikomu to do tej pory nie przeszkadzało, nikt nie próbował jakoś zapobiec tragedii...
Po prostu sweet, Tite jest trollem jakich mało -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 08:37, Alamut napisał:

Bleach 537

Dnia 16.05.2013 o 08:37, Alamut napisał:

Spoiler

Kiedy Ishida pojawił się po raz pierwszy w Soul Society wszyscy byli zszokowani tak
rzadkim okazem. Gdy Quincy wypowiedzieli Shinigami wojnę kolejny szok, że jest ich aż
tylu , a potem następny, że Juhabach wciąż żyje. Czego dowiadujemy się w najnowszym
chapterze? Isshin zna legendy Quincy, o powrocie Juhabacha wiedzieli od przynajmniej
dziewięciu lat i że najwyraźniej nikomu to do tej pory nie przeszkadzało, nikt nie próbował
jakoś zapobiec tragedii...
Po prostu sweet, Tite jest trollem jakich mało -.-



Spoiler

Tylko zauważ że dla nich to Legendy, a gość nie żył od tysiąca lat. To trochę jakbyśmy my szykowali się do powrotu Króla Artura czy Ragnaroku. Na dodatek po ostatniej masakrze Quincych cała pozostająca populacja się pewnie porządnie ukryła i nie wychodziła od tamtego czasu więc Shinigami ciężko było określić ich konkretną liczebność... która taka w sumie duża nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach 537

Dnia 16.05.2013 o 09:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Tylko zauważ że dla nich to Legendy, a gość nie żył od tysiąca lat. To trochę jakbyśmy
my szykowali się do powrotu Króla Artura czy Ragnaroku.


Spoiler

Zaraz... Ty się na nie nie szykujesz? xD Ale tak na serio to coś chyba przestaje być legendą, jeśli wiemy, że się realizuje. Isshin mówi Truskawce wyraźnie "Dziewięć lat temu Yuhabach zabił twoją matkę". Nie mówi tu o swoich domysłach czy wyssanych z palca teoriach, tylko o fakcie. Dlatego pytam: dlaczego przez 9 lat nie było żadnej reakcji?



>
Spoiler

Na dodatek po ostatniej masakrze Quincych cała pozostająca populacja się pewnie porządnie ukryła i nie > wychodziła od tamtego czasu więc Shinigami ciężko było określić ich konkretną liczebność... która taka w > sumie duża nie była.


Spoiler

Dobra, z tym się mogę jeszcze zgodzić ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Isshin mówi Truskawce wyraźnie "Dziewięć lat temu Yuhabach zabił twoją matkę".


Spoiler

No lekka nadinterpretacja. :P Yuhabach wziął sobie energie quincych i dlatego matka Isshidy umarła(wcześniej już była słaba, poza tym nie była "pełnej krwi"). A matka Ichigo nie miała siły z Grand Fischerem, mimo że w normalnych okolicznościach by się z nim z łatwością rozprawiła. To wciąż Grand Fisher jest bezpośrednim zabójca matki Ichigo, Yuha wpłynął na to pośrednio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować