Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2013 o 12:16, LastOrder napisał:

Renji bez problemu miażdzy człowieka pokonującego dwóch kapitanów ach te proporcje mocy
w Bleachu.

Spoiler

Eee tam, żaden z kapitanów nie był u Soul Kinga w odwiedzinach (oprócz prawdopodobnie Urahary) to mogą sobie szaleć z poziomami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 21:05, Krytyczny napisał:

Spoiler

Zastanawia mnie, dlaczego Rose i Kensei się nie hollowfikowali... Duma czy może skleroza?



Spoiler

Ale chyba im nie skradziono bankai? Tak więc niech żałują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 21:05, Krytyczny napisał:

Spoiler

Zastanawia mnie, dlaczego Rose i Kensei się nie hollowfikowali... Duma czy może skleroza?



Spoiler

Moim zdaniem nie oczekiwali, że zostaną "One hit - KO". A tak poza tym czy tylko ja uważam, Kenseia za beznadziejnego kapitana? Za każdym razem jak walczy to dostaje srogi łomot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 21:05, Krytyczny napisał:

Spoiler

Zastanawia mnie, dlaczego Rose i Kensei się nie hollowfikowali... Duma czy może skleroza?


Spoiler

Ja jestem bardziej ciekaw, czemu zdradzają informację na temat swoich Bankai... Jakby tego nie robili, to mieliby większe szanse na zwycięstwo.

Nowy chap to nic specjalnego - Renji koksi, "SuperStar" ma problemy. Standard.

Przecięty w połowie fan jakoś mnie rozbawił :) Kto wie, może teraz bez głowy będzie latał...

Mam przeczucie, że Quincy "S" nie powiedział ostatniego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 01:49, Andrzej15 napisał:

Spoiler

Ja jestem bardziej ciekaw, czemu zdradzają informację na temat swoich Bankai... Jakby
tego nie robili, to mieliby większe szanse na zwycięstwo.


Nie doszukiwałbym się tu głębszej filozofii - chodzi o to, żebyś to Ty jako czytelnik miał pojęcie o co chodzi. Wyjaśnianie swoich technik wrogowi to nic nowego i już dawno Bleach nas do tego przyzwyczaił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2013 o 02:19, Reffan napisał:

Nie doszukiwałbym się tu głębszej filozofii - chodzi o to, żebyś to Ty jako czytelnik
miał pojęcie o co chodzi. Wyjaśnianie swoich technik wrogowi to nic nowego i już dawno
Bleach nas do tego przyzwyczaił. :P


Logiczniej by było gdyby robili to sobie w myślach zamiast zdradzać wrogowi na głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, dlaczego Skaza z Króla Lwa uchodzi za największego badassa. :) Stojąc na Mufasą nie wyjawiał swojeg planu, nie zdradzał jak można go powstrzymać. Jedyne co powiedział, to krótkie: "Niech żyje król" :D

Mówienie w myślach też nie jest jakies super logiczne, bo jak wtedy wytłumaczyć, że zamiast walczyć stoją i się na siebie patrzą. Tak przynajmniej nie walcza, bo rozmawiają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 10:33, Rick napisał:

Przypomniało mi się, dlaczego Skaza z Króla Lwa uchodzi za największego badassa. :) Stojąc
na Mufasą nie wyjawiał swojeg planu, nie zdradzał jak można go powstrzymać. Jedyne co
powiedział, to krótkie: "Niech żyje król" :D

Chcesz większego badassa? Ozymandias z Watchmen, bohaterowie nie są w stanie powstrzymać jego "Złego Planu". Dlaczego?

Spoiler

Dlatego że wykonał go pół godziny przed ich przybyciem :-3

Dnia 19.12.2013 o 10:33, Rick napisał:

Mówienie w myślach też nie jest jakies super logiczne, bo jak wtedy wytłumaczyć, że zamiast
walczyć stoją i się na siebie patrzą. Tak przynajmniej nie walcza, bo rozmawiają xD

Mogą spokojnie walczyć, po prostu w głowach układali by sobie plany i opisywali co zrobią i jak wykorzystają swoje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko ma swoje plusy i minusy więc podejrzewam, że w przypadku takiej strategii znalazłyby się głosy niezadowolenia "w drugą stronę". A tak przynajmniej sa na sprawdzonym gruncie :) Ale racja, walki może wyglądałyby ciekawiej, gdyby wszyscy nie rozpowiadali o tym co zamierzają teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej jakby była konkretna Bleach-wiki tworzona pod okiem Kubo. Po chapterze z nowymi skillami te skille byłyby SZCZEGÓŁOWO wyjaśniane bez żadnego opowiadania o nich w mandze. Dlaczego szczegółowo? Bo dalej w sumie nie wiadomo co bankai Unohany "Mamy Prawie-Samo-Dobro" Retsu robi ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2013 o 10:33, Rick napisał:

Mówienie w myślach też nie jest jakies super logiczne, bo jak wtedy wytłumaczyć, że zamiast
walczyć stoją i się na siebie patrzą. Tak przynajmniej nie walcza, bo rozmawiają xD

Na pewno jest sensowniejsze, niż mówienie wrogowi na czym polega twoja moc. Poza tym, podczas myślenia mogą spokojnie walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 16:03, Krytyczny napisał:

A najlepiej jakby była konkretna Bleach-wiki tworzona pod okiem Kubo. Po chapterze z
nowymi skillami te skille byłyby SZCZEGÓŁOWO wyjaśniane bez żadnego opowiadania o nich
w mandze. Dlaczego szczegółowo? Bo dalej w sumie nie wiadomo co bankai Unohany "Mamy
Prawie-Samo-Dobro" Retsu robi ;_;

Tylko teraz z kolei było by narzekanie ludzi że nie tłumaczą tego w mandze no bo ilu by się chciało łazić po wiki szukając tych wyjaśnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 11:04, Grzech napisał:

Skoro Renji koksi, a jego poziom mocy nigdy nie był za wysoki, strach pomyśleć, co pokaże
Truskawa ]:->

I Byakuya. Chociaż tak mam wrażenie, że wszyscy czekają na Kenpachiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chap 563

Spoiler

A jednak, mały żyje. Ba, nawet się rozmnaża. Z lekka mnie to przeraża :)

Wiedziałem, że "SuperStar" nie powiedział ostatniego słowa. Przecież nie pokazał swej "ostatecznej formy". A teraz pokazał, więc w następnym chapie zginie ;)

Cóż to na ostatniej stronie jest? Dość intrygująco to wygląda.

Kiedy wkroczy właściwa elita Quincy(Yhwach, Ishida i Jugram)? Nudno się trochę robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować