Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

chap 564

Spoiler

No i proszę, przez cały ten czas Renji nie uzywał swojej pełnej mocy, bo nie znał prawidłowego imienia swojego Zanpaktou. Seems Legit.
Kubo mógłby już przejść do innego etapu, bo walka z tą parodią trwa stanowczo za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 19:39, Rick napisał:

chap 564

Spoiler

No i proszę, przez cały ten czas Renji nie uzywał swojej pełnej mocy, bo nie znał
prawidłowego imienia swojego Zanpaktou. Seems Legit.
Kubo mógłby już przejść do innego etapu, bo walka z tą parodią trwa stanowczo za długo...



Spoiler

Akurat to nie tak - zauważ że tamten kapitan z Division 0 podał mu imię jego zanpaktou dopiero jak Renji ukończył trening i w jego opinii był wystarczająco doświadczony i silny by je poznać. Poza tym podobny przypadek miał miejsce już przecież z 300 chapterów temu podczas walki Zaraki vs Ichigo. Zanpaktou tego pierwszego nie ''ufał'' Zarakiemu redukując ich łączną siłę. Albo nawet Yumichika i jego zanpaktou, też istniały 2 ewolucje (fakt że Shikaia). Więc nazewnictwo od zawsze miało spore znaczenie w Bleachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No to chyba już mamy koniec tej nudnej walki.

Dopóki "Superstar" żyje to James będzie się wskrzeszał - ok, przyjmuję to. Podoba mi się.
Bankai Renjiego fajny. Podobało mi się też stosunek zanpaktou do "czerwonowłosego". To też leci na plus.
"Superstar" nie żyje(oby). To zapowiada ruszenie z fabułą do przodu. To największy plus tego chapa :)

Z niecierpliwością czekam na wkroczenie elity Quincy oraz SS(plus sojuszników) do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie zrozumiałeś mnie, ja tego nie neguję ;) Chodziło mi bardziej o to, że to juz kolejna z takich zagrywek i troszke mi się przejadło. Nie chciałbym, żeby to było pretekstem do power-upa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Chapter przejściowy, ale ciekawy w informacje.

Ta cała historia o Bachu czy też rozmowa Ishidy z zastępcą wyszła klimatycznie. Wychodzi na to, by pokonać przywódcę Quincy trzeba po prostu zaprzestać wojen - wtedy Bach znów stanie się ślepy, bezbronny itp. :)

Co teraz Ishido zrobisz? Haschwalth cię przejrzał. Na pewno będzie miał cię teraz na oku.

Nastał drugi dzień wojny. Oby obfitował w ciekawe walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Rukia wyszła strasznie badass, ledwo spotkała Nodta i już go najwidoczniej rozkminiła, ale mam cichą nadzieję że jakoś odpadnie i Byakuya pojawi się niszcząc Asa całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 12:13, Rick napisał:

chap. 568

Spoiler

Byakuya "bad-ass" Kuchiki, saves the day. Tyle w temacie. ;)


Spoiler

Szczerze mówiąc miałem nadzieję że tego nie będzie. Nudzi mi się już to ciągłe ratowanie Ruki przez kogoś. Dajcie dziewczynie zabłysnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 12:13, Rick napisał:

chap. 568

Spoiler

Byakuya "bad-ass" Kuchiki, saves the day. Tyle w temacie. ;)


Spoiler

Byakuya jak on, zawsze wygląda epicko. Ale nowy wygląd As Nodta (czy jak tam on się nazywa) też ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 13:35, FratelloAgito napisał:

Spoiler

Byakuya jak on, zawsze wygląda epicko. Ale nowy wygląd As Nodta (czy jak tam on się
nazywa) też ciekawy


Spoiler

Wygląda trochę jak Cenobite Jesus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 13:37, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Wygląda trochę jak Cenobite Jesus...


I znając Kubo to było zamierzone,

Spoiler

zupełnie jak z uwolnieniem Nnoitory


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kolejna schematyczna walka, na szczęście lepiej wyglądająca od starcia Renji vs Superstar. Wynika to strzech powodów:

1. Rukia pokazuje fajny skill.
2. As jest jedną z ciekawszych postaci z grupy Quincy.
3. Walka zakończy się w następnym chapie, ewentualnie za dwa tygodnie.

Wejście Byakuyi przewidywalne. Mimo to, bije od niego jakaś epickość. Za to plus.
Plus leci też za wygląd Asa w trybie Tartar Foras - wygląda zacnie.

Nie mam wątpliwości, że odcinki anime z Asem będą klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach ch 569

Spoiler

No to się doczekaliśmy, kolejny bankai! Jako że As pokazał już wszystko co miał (a te "wszystko" było oczywiście straszne, obrzydliwe, ale okropnie nieużyteczne najwidoczniej) to najpewniej został już starty z powierzchni ziemi. Rukia ogromnie wzruszona, usłyszała z ust brata najwspanialsze słowa jakie mogła kiedykolwiek usłyszeć. Kubo nie mógł sobie oczywiście odmówić przyjemności odwleczenia pokazania nowych mocy Byakuyi, ciekaw jestem z kim przyjdzie mu walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować