Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Spoiler

Niesamowicie przyjemny chap. Na takie rozdziały warto czekać. Wpłynęły na to dwie rzeczy:

1. Yachiru dostaje swoje 5 minut w mandze. Widać, że dziewczynka nie na darmo dostała tytuł vice-kapitana. Sama moc miecza wygląda zacnie(pominę już fakt, ze tradycyjnie rozpowiada na czym polega jej moc - jest młoda i beztroska, nie myśli o konsekwencjach). A i plus leci za kadr z Yachiru, gdzie za nią stoją dwa potwory.
2. Postać Vani - sama moc bardzo ciekawa, do tego jest chyba pierwszą postacią, która wyjaśnia swoją moc w MYŚLACH!(nie tak jak niektórzy kapitanowie....). Sam wygląd dziwny ale... może być.

Ogólnie jest zacnie, Bliczyk znów trzyma poziom. I nieważne czy potoczy się schematycznie czy nie. W pierwszym przypadku pojawienie się Kenpachiego bardzo mnie ucieszy, w drugim pewnie będę zaskoczony.

Skończył się okres nudnych walk, czas na ciekawsze pojedynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zaraki musiał wkroczyć z jednej strony fajnie a z drugiej nie bo myślałem że powalczy z kimś innym. Chętnie bym zobaczył jak zniszczy tego gości od płomieni z irokezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Czyli poszliśmy droga o nazwie "schemat", choć autor i tak mnie zaskoczył.

1. Taniec Yachiru ze swoimi potworkami - scena numeru:) Chcę to zobaczyć w anime.
2. To że Vani przeżyje było pewne. Ale to, że zostanie załatwiony przez innego Rittera mnie zaskoczyło(jak i to, że Vani jest wymyślony przez owego gościa, który go "usunie"). Leci plus.
3. "Uśmiercenie" Visoredów - jestem niemal pewny, że jednak (prze)żyją.
4. Ciekawą posiada moc ten cały Guremi. Ciekawe, co potrafi w swej "pełnej formie".
5. Pojawia się Zaraki, zatem szykuje się rzeźnia w następnym chapie :)

Jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wydaje mi się, czy... Zaraki na ostatnich stronach mówi do Grammy''ego per "ty", ale ostatnie 2 dymki są skierowane do innej osoby, do której Zaraki zwraca się per "on". Do Grammy''ego mówi - "you", do osoby mówi - "he". Skąd ta nagła zmiana formy? Być może to nie chodzi o Grammy''ego, który wreszcie cieszy się walką, a być może... zanpakuto Zarakiego? W końcu na ostatnim obrazku kapitan podnosi je do twarzy w zaciśniętej dłoni!

Chociaż na 99% jestem pewien, że przekombinowałem :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 20:16, Krytyczny napisał:

Spoiler

Wydaje mi się, czy... Zaraki na ostatnich stronach mówi do Grammy''ego per "ty", ale
ostatnie 2 dymki są skierowane do innej osoby, do której Zaraki zwraca się per "on".
Do Grammy''ego mówi - "you", do osoby mówi - "he". Skąd ta nagła zmiana formy? Być może
to nie chodzi o Grammy''ego, który wreszcie cieszy się walką, a być może... zanpakuto
Zarakiego? W końcu na ostatnim obrazku kapitan podnosi je do twarzy w zaciśniętej dłoni!


Chociaż na 99% jestem pewien, że przekombinowałem :v


Szczerze to też odniosłem takie wrażenie. Miejmy nadzieję że masz rację bo

Spoiler

Kenpachi z chociażby tylko Shikai byłby epicki do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Kenpachi z chociażby tylko Shikai byłby epicki do kwadratu.


Spoiler

Kenpachi przecież jest zawsze w shikai. Nie zna tylko sztuczek jakie potrafi jego miecz... no chyba że po wypowiedzeniu imienia ten wyszczerbiec zrobi się ostry jak brzytwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 20:35, luzac napisał:

>

Spoiler

Kenpachi z chociażby tylko Shikai byłby epicki do kwadratu.


Spoiler

Kenpachi przecież jest zawsze w shikai. Nie zna tylko sztuczek jakie potrafi jego
miecz... no chyba że po wypowiedzeniu imienia ten wyszczerbiec zrobi się ostry jak brzytwa.


A fakt ktoś o tym kiedyś wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 20:38, Hubi_Koshi napisał:

> >

Spoiler

Kenpachi z chociażby tylko Shikai byłby epicki do kwadratu.


>
Spoiler

Kenpachi przecież jest zawsze w shikai. Nie zna tylko sztuczek jakie potrafi
jego
> miecz... no chyba że po wypowiedzeniu imienia ten wyszczerbiec zrobi się ostry jak
brzytwa.


A fakt ktoś o tym kiedyś wspominał.

On sam o tym mówił podczas walki z Ichigo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 22:23, KuroNeko napisał:

On sam o tym mówił podczas walki z Ichigo. :D

To było wieki temu więc mam nadzieję że mi wybaczysz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2014 o 10:46, KuroNeko napisał:

Nadal mam koszmary gdy o niej.. nim... tym czymś sobie przypominam. :D

Ale on był FABULOUS! Sorki ale mam słabość do Okama XD Wina One Piece''a pewnie. I Rocky Horror Picture Show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Oj, to będzie długa walka. Nie miałbym nic przeciwko temu, ale autor na razie nic ciekawego nie pokazał.

Guremi ma jednak słabość - może skupić się tylko na jednym celu. Ciekawe, jak to Zaraki wykorzysta.

Ech... I tyle można napisać o dwóch chapach. Nic więcej ciekawego się nie wydarzyło - rozmowa jakichś Quincy nic do fabuły nie wniosła a sama walka to na razie, takie przekomarzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No dobra, chłopaki coś się rozkręcają ale to nadal nie to.

W sumie to były trzy ciekawe rzeczy:
1. Guremi może zostać zabity przez swoją moc, jeśli zwątpi w siebie(na szczęście(?) Zaraki "myśli" i mu o tym przypomniał).
2. Atak meteorytem.
3. Nazwa miecza Zarakiego.

Akcja idzie strasznie wolno, chyba cały tomik będzie poświęcony tej walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować