Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

c589

Spoiler

W sumie niewiele się działo, ale czytało się przyjemnie. Szkoda tylko, że zarówno cycki Inue, jak i scena z bambi będa w anime ocenzurowane. Olbrzymi plus za powrót Yoruichi :D No i ekscytacja Kurotsuchi''ego jak patrzy na swój nowy obiekt doświadczalny zawsze wywołuje u mnie uśmiech. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

TAK! TAK! TAK! Nareszczie ten białowłosy karaluch gryzie piach! Marzenia sie spełniają.

...co ja się oszukuję, i tak go uratują, bo jeszcze japońskie fanki zaczełyby się masowo rzucać z mostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 13:01, KofeinowyPablo napisał:

Spoiler

TAK! TAK! TAK! Nareszczie ten białowłosy karaluch gryzie piach! Marzenia sie spełniają.

...co ja się oszukuję, i tak go uratują, bo jeszcze japońskie fanki zaczełyby się masowo
rzucać z mostów.



Spoiler

Nieeee, tylko nie białasek! ._.
Całe szczęście, że najpewniej go wyratują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2014 o 13:01, KofeinowyPablo napisał:

Spoiler

TAK! TAK! TAK! Nareszczie ten białowłosy karaluch gryzie piach! Marzenia sie spełniają.

...co ja się oszukuję, i tak go uratują, bo jeszcze japońskie fanki zaczełyby się masowo
rzucać z mostów.


Spoiler

To, że lodowy kapitan jest zombie, nie znaczy że nie żyje. Była mowa o tym, że wystarczy tylko kontakt z krwią tej/tego osobnika by żywy shinigami stał się bezmózgim sługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2014 o 09:10, Rick napisał:

ch593

Spoiler

Nie no spoko, jakbym widział walkę Sasuke/Itachi vs Kabuto...


Też odniosłem wrażenie, że mam jakieś deja vu... Widać komuś kończą się już pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 17:11, luzac napisał:

Spoiler

Fabuła jest niezła, tylko obecne walki są takie derp.


Spoiler

Fabuła jako sam atak Quincy jest ok, ale te walki, przeciwnicy coraz gorsi i coraz bardziej denerwujący. Poza tym w niektórych momentach mam wrażenie zrzynania z innych mang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 17:18, Rick napisał:

>

Spoiler

Fabuła jest niezła, tylko obecne walki są takie derp.


Spoiler

Fabuła jako sam atak Quincy jest ok, ale te walki, przeciwnicy coraz gorsi i coraz
bardziej denerwujący. Poza tym w niektórych momentach mam wrażenie zrzynania z innych
mang...


Fabuła mi przypomina przyspieszony ostatni Arc z Naruto xD
Dosłownie nie mogę doczekać się końca bleacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 17:31, luzac napisał:

Bleach miał swoje wzloty i upadki, ale raczej nigdy nie przebije się do jądra Ziemi jak
zrobił to ostatnio Naruto.

Moim zdaniem prezentował zbliżony poziom pod koniec fake Karakury arcu (podobnie jak ostatnio w Naruto zabrakło tylko kota przemierzającego wszechświat na keyboardzie) sami fullbringerzy i znaczna część walki z quincy zalatuje filerami i to gorszymi niż te które wybielacz faktycznie miał. Dobre "momenty" się jeszcze zdarzają, tylko co z tego jak trzeba się ciągle przez gnój przekopywać by to zauważyć. Posypał się Dragon Ball, posypało się Naruto i Bleach też się posypał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 12:19, qrex napisał:

/ciach/

Ej no, Kubo "tylko" jednym machnięciem miecza stwierdził że cała wojna z Arrancarami nie miała najmniejszego sensu skoro Aizen może wziąć wszystkich z wyłączeniem dziadka Yamy na solo. Obiecujący arc który mógł zaprezentować determinację Ichigo jak i dać powerupa Chadowi skrócił do roku, bo okazało się że anime się kończy. No i stworzył około 30tu Quincy których jedyną rolą jest dostać manto.

Ale to i tak dla mnie jest lepsze od obito-friendship-no-jutsu, necrokages i Kaguya-hime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2014 o 13:06, luzac napisał:

Chadowi skrócił do roku, bo okazało się że anime się kończy. No i stworzył około 30tu
Quincy których jedyną rolą jest dostać manto.

Spoiler

na dodatek to daje power upa głównemu złemu xD F,,, Logic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2014 o 17:11, luzac napisał:

Spoiler

Fabuła jest niezła, tylko obecne walki są takie derp.


Spoiler

E tam. Starcie Mayuri vs. Hitsugaya było świetne. Chodzą ploty, że to asystent Kubo rysował tę walkę :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować