Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Tak jak luzac napisał, ostatnie chaptery czytało się po 2 minuty. A do tego z tych ostatnich chapterów, jeśli by zrobić anime to byłby to jeden odcinek (więc pewnie powrotu anime szybko nie zobaczymy - o ile w ogóle zobaczymy). Jedyne co było dla mnie ciekawe przez ostatnie chaptery to rozmowa Ukitake i Kyoraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 13:32, luzac napisał:

W ciągu następnych kilku chapterów dostaniemy taki plot twist, że się zesramy, mówię
wam.

Ja w pierwszej chwili pomyślałem, że Soul King to Aizen xD Chyba, że będzie jeszcze kolejny plot twist i cała trójka jest rodziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2014 o 15:06, Arcling napisał:

Ja w pierwszej chwili pomyślałem, że Soul King to Aizen xD Chyba, że będzie jeszcze kolejny
plot twist i cała trójka jest rodziną...

Albo Aizen wszystkich ztrollował i podczas ostatecznej walki z swojego arcu zamienił się z Kingiem i teraz King siedzi w więzieniu, a Aizen na tronie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c612

Miejmy nadzieję żę Kubo nie będzie już chorował. Niby chapter robiony na szybko, ale i tak dostajemy fajne interakcje pomiędzy Shinigami.

Spoiler

No i czy będziemy mieli do czynienia z dosłownym końcem świata, wymazującym ludzkość, Soul Society i Hueco Mundo? Fajnie!

Chyba też jest raczej pewne, że Kyouraku zwerbuje Aizena, w końcu był najbliżej przebicia się do pałacu bez "klucza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c613-616

Nie zesrałem, ale plot twist był.

Spoiler

W końcu wiemy dlaczego Ukitake był takim gruźlikiem, aczkolwiek wydaje mi się, że jego poświęcenie będzie na krótką metę, bo Soul Society nadal jest pełne Quincych, więc pewnie odpali im się ten sam instynkt jaki siedział w Ichigo.

No i w końcu Aizen wraca. Czekałem na ten moment od samego początku arca. Ciekawe jaki będzie jego wpływ na równowagę sił, w końcu należy tej piątki której Yhwach najbardziej się obawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c617-628

Ostatnie naście chapterów było potwornie wolne, ale za to przepełnione fanservicem i postaciami z przeszłości. Na serio, brakuje tylko martwych Fullbringerów którzy trenowali z Ganju, ale jako że Riruka i Yukio zostali z tyłu, to pewnie po nich podskoczą, o ile Kubo w ogóle pamięta ten wątek.

Swoją drogą wydaje, że skoro ani grupka Ichigo, ani ekipa Kyouraku nie wykrywa Zero Squadu, a ci zdecdowanie nie zostali wybici, to Yhwach może wykorzystać King''s Key by przejąć kontrolę nad nimi i tym samym wyrównać liczebność swoich sił do całkiem pokaźnej ekipy która idzie mu w... dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 13:17, Rick napisał:

Już dawno Kurotsuchi nie wyglądał tak badassowo jak na ostatniej stronie. :D

Nie lubie tej postaci. Od jego pierwszej walki z Ishidą aż do teraz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2015 o 15:59, KuroNeko napisał:

Nie lubie tej postaci. Od jego pierwszej walki z Ishidą aż do teraz. ;p

Ta postać jest na tyle sfiksowana, że o dziwo wzbudza we mnie sympatię. Zupełnie nie wiem dlaczego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2015 o 13:17, Rick napisał:

Już dawno Kurotsuchi nie wyglądał tak badassowo jak na ostatniej stronie. :D

To pewnie dlatego, że tak rzadko odgrywa jakąś aktywną rolę w fabule. Oglądanie tego szurniętego niby-Mengele w akcji jest dziwnie satysfakcjonujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 13:34, Rick napisał:

ch642
Na wypadek jakbyście się kiedykolwiek zastanawiali kto jeszcze może dostać power-upa.
;)

I tak jestem w 100% pewien, że jej moc nie zabiła Pernidy. Bo przecież tak działają walki w Bliczu, ktoś dostaje moc z tyłka, używa jej, ale potem okazuje się, że to jednak za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jedna z najbardziej interesujących postaci (Mayuri) w tej serii dostała taką walkę. Mimo wszystko mam nadzieję, że już zmierza ku końcowi, inaczej zacznie sprawiać wrażenie nadmiernie przeciąganej. Nemu dostała trochę backstory, to też kolejny plus. Halucynacja z tamtym naukowcem była niespodziewana, ale przynajmniej jego fani (a tacy pewnie się znajdą) będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2015 o 08:55, Rick napisał:

Całego Bleacha na to czekaliśmy.

Spoiler

Bankai Kyoraku

. :D


Może nie przez całą serię, ale jednak straaaaasznie długo. Szkoda tylko, że

Spoiler

jego bankai zapowiada się na jakąś samobójczą technikę o zasięgu atomówki... Ale może być cool!


Do pełni szczęścia brakuje nam jeszcze transformacji panów Kapelusika i Klapki na Oku ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować