Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Heh niestety fillery se jeszcze trochę potrwają ...

91."Shinigami and Quincy, the Reviving Power"
92."Invasion of the Shinigami World, again"
93."The Bount Assault! The Gotei 13 of Destructive Earthquake"
94."Hitsugaya''s Decision! The Clash Approaches"
95."Byakuya Departs! Dance of the Wind Tearing Cherry Blossoms"

A w Naruto to niedługo liczba fillerów prześcignie liczbę normalnych odcinków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 17:33, Sand Wraith napisał:

Heh niestety fillery se jeszcze trochę potrwają ...

91."Shinigami and Quincy, the Reviving Power"
92."Invasion of the Shinigami World, again"
93."The Bount Assault! The Gotei 13 of Destructive Earthquake"
94."Hitsugaya''s Decision! The Clash Approaches"
95."Byakuya Departs! Dance of the Wind Tearing Cherry Blossoms"

A w Naruto to niedługo liczba fillerów prześcignie liczbę normalnych odcinków ...


Nie rób większego smaka mi bo jak luklem 91 to juz mi chęci znow przyszly na następne odcinki a tak musze czekać tydzień na kolejne z niecierpliwoscią ( Znów jazda w Soul society )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 19:34, Cord napisał:

Nie rób większego smaka mi bo jak luklem 91 to juz mi chęci znow przyszly na następne odcinki
a tak musze czekać tydzień na kolejne z niecierpliwoscią ( Znów jazda w Soul society )


Nom, ale Bouto to za duże kozaki są, zresztą zobaczysz to sie przekonasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 22:22, Sand Wraith napisał:

Nom, ale Bouto to za duże kozaki są, zresztą zobaczysz to sie przekonasz ;]

No teoretycznie tak, ale czekajcie aż Aizen wróci to dopiero będzie jazda :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 21:39, Abarai Renji napisał:


> Nom, ale Bouto to za duże kozaki są, zresztą zobaczysz to sie przekonasz ;]
No teoretycznie tak, ale czekajcie aż Aizen wróci to dopiero będzie jazda :P:P


Nom racja mnie juz zdziwilo to jak on samymi artami miatal tych wszystkich shinigami xD a co jak pokaze cala moc. Ja chce juz do 100 odcinka mogli by nasępny wydac 93-94 bylo by fajnie.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 21:43, Cord napisał:

Nom racja mnie juz zdziwilo to jak on samymi artami miatal tych wszystkich shinigami xD a co
jak pokaze cala moc. Ja chce juz do 100 odcinka mogli by nasępny wydac 93-94 bylo by fajnie.
Pozdro


Nie lubie specjali bo mi burzą harmonogram w płytach (na cd idealnie mieszczą się 4 normalne odcinki ;] )
A na serio to juz bym chciał zobaczyć w anime Ichigo z jego nową "parusekundową" mocą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 22:29, Sand Wraith napisał:

Nie lubie specjali bo mi burzą harmonogram w płytach (na cd idealnie mieszczą się 4 normalne
odcinki ;] )
A na serio to juz bym chciał zobaczyć w anime Ichigo z jego nową "parusekundową" mocą :D


A ja ci powiem że teraz z tym Ichigo to sie juz nudzi powoli bo od samego poczatku ma on powera większego niz reszta shinigami tam Aizen zablokowal mu jego bankaja ale cuz teraz pewnie pociacha go na kawałki wiem że czytasz mange to nie mow jak będzie dalej :P
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.08.2006 o 22:31, Cord napisał:

A ja ci powiem że teraz z tym Ichigo to sie juz nudzi powoli bo od samego poczatku ma on powera
większego niz reszta shinigami tam Aizen zablokowal mu jego bankaja ale cuz teraz pewnie pociacha
go na kawałki wiem że czytasz mange to nie mow jak będzie dalej :P
Pozdro


Pff Bankai przy tym co będzie trenował to nic ;] Kurde ale mnie kusi żeby spojlera walnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2006 o 00:19, Sand Wraith napisał:

Pff Bankai przy tym co będzie trenował to nic ;] Kurde ale mnie kusi żeby spojlera walnąć :D


Nie psuj zabawy mi i innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jestem osobą która posiada wszystkie odcinki bleach do 94 wraz z napisami pl oraz 1 kinówkę mam prośbę czy wyszedł już na torenty bleach 95 i 96?? bo na datebayo jeszce nie ma a kto z was oczekuje na nową kinókę bleach "memories of nobody" ma byc ponoć w sierpniu daje lonk na intro http://www.bleach-movie.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprawka w październiku ale ma byc super pewnie będzie lepsza od "The Sealed Sword Frenzy" jak nie wiecie co to jeest to wspólczuje tracicie wiele przyjemności z oglądania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nono chłopaki widę żę się znacie ja ichigo lubie za jego bankai i charakter jego bankaj różni sie od innych pozatym nie umnie za bardzo kontrolować swej mocy tak jak ja w mógenie lbz buddokai tekaihi czy innych bijatykach np MK4 cze tekken 3 i nowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 01:04, przemo378 napisał:

witam jestem osobą która posiada wszystkie odcinki bleach do 94 wraz z napisami pl oraz 1 kinówkę
mam prośbę czy wyszedł już na torenty bleach 95 i 96?? bo na datebayo jeszce nie ma a kto z
was oczekuje na nową kinókę bleach "memories of nobody" ma byc ponoć w sierpniu daje lonk na
intro http://www.bleach-movie.com/

Hmm to film już wyszedł? Jak tak to mógłbyś podesłać linka? A co do odcinków 95 wyjdzie jak zywkle we wtorek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 01:12, przemo378 napisał:

nono chłopaki widę żę się znacie ja ichigo lubie za jego bankai i charakter jego bankaj różni
sie od innych pozatym nie umnie za bardzo kontrolować swej mocy tak jak ja w mógenie lbz buddokai
tekaihi czy innych bijatykach np MK4 cze tekken 3 i nowsze


Ja Ichigo nei lubie dlaczego? Dlatego że jest on pewny siebie i nagle dostaje takiego powera ze powala wszystkich to mnei denerwuje natomiast miata Byakuya jego spokój i siła miata
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 01:04, przemo378 napisał:

witam jestem osobą która posiada wszystkie odcinki bleach do 94 wraz z napisami pl oraz 1 kinówkę
mam prośbę czy wyszedł już na torenty bleach 95 i 96?? bo na datebayo jeszce nie ma a kto z
was oczekuje na nową kinókę bleach "memories of nobody" ma byc ponoć w sierpniu daje lonk na
intro http://www.bleach-movie.com/

jak się nazywa ta kinówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 22:39, smigolx napisał:


> jak się nazywa ta kinówka
Chodzi mi o tą pierwszą tom którą masz (jak nie blefowałeś)

Kinówka nazywa się "memories of nobody" , wyjdzie dopiero (w Japonii !!!) w grudniu tego roku ... czyli przemo leci w jajo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować