Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 22:48, smigolx napisał:

o co chodzi z tymi torentami ? to są niby odcinki ? na jakiej zasadzie to działa ?

Hmm torenty to pliki dzięki którym pobierasz inne pliki programami P2P. Sam używam bitcometa 0.70. Możesz go pobrać stąd => http://www.programs.pl/program,39.html . Jak wiesz (bądź nie) Bleacha tłumaczy grupa dattebayo (obecnie najpopularniejsza). Jeżeli chcesz pobrać torrentem jakiś odcinek Bleacha bądź Naruto tłumaczony przez Dattebayo to polecam tą stronę http://yhbt.mine.nu/t/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lecę tylko ja tak słyzałm może i w gródniu a i tak bedzie na necie jak każda kinówka im film ja tam czekam dzięki za poprawkę to na gwiazdę do japoni na PREMIERĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu nie ja go lubie każdy ma swoję zdanie rozumiem ale ten pover nie bierze się z nikąd widzisz moc ma jak wpadnie w szał to mi się kojaży z gohanem z dbz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:45, przemo378 napisał:

ja polecam Utorent jest lepszy bo zżera mniej ramu puźniej podam link

wiesz może i zżerać mniej ramu, ale na bitcomecie pobier mi 340/320 (czyli szybciej niż mam łącze z neo :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:42, przemo378 napisał:

czemu nie ja go lubie każdy ma swoję zdanie rozumiem ale ten pover nie bierze się z nikąd widzisz
moc ma jak wpadnie w szał to mi się kojaży z gohanem z dbz


Heh w DB przynajmniej on cwiczyl na tego powera i jak sie denerwowal to dostawal go wiecej sytuacja jak i w RW ( Real World ) tak jak ktos niewie ze jak sie zdenerwojesz to tez masz wiecej sily ale Ichigo dostaje baty pada na ziemie zaraz ukazuje mu sie Zangetsu pogada z nim i nagle dostaje takeigo povera ze szkoda gadac, popatrz ile razy ichigo by juz zginol jakby nei ta maska dostaje ostre lanie i nagle wstaje z maska i zaczyna wymiatac tez bezsens dodam iz zanim ukaze sie maska nie umi wstac a jak se ja sciagnie potem to znow ma powera jakby nowo narodzony nom to wiesz zleksza on mnei denerwuje tak jak usmiech Ichimaru xD
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 23:39, Sand Wraith napisał:

> o co chodzi z tymi torentami ? to są niby odcinki ? na jakiej zasadzie to działa ?
Hmm torenty to pliki dzięki którym pobierasz inne pliki programami P2P. Sam używam bitcometa
0.70. Możesz go pobrać stąd => http://www.programs.pl/program,39.html . Jak wiesz (bądź
nie) Bleacha tłumaczy grupa dattebayo (obecnie najpopularniejsza). Jeżeli chcesz pobrać torrentem
jakiś odcinek Bleacha bądź Naruto tłumaczony przez Dattebayo to polecam tą stronę http://yhbt.mine.nu/t/


Ale na jakiej zasadzie to działa znam stronkę gdzi odciki dochodzą już do 98 a może już 99 i jak pobieram torenta (ma pare kilobajtów) to co dalej mam zrobić ? i jeszcze jedno z tego progrmu to mi się odcinek dopier ściąga czy co ? a wjakim ściąga się formacie (mpg 4 divix ....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 10:40, smigolx napisał:

Ale na jakiej zasadzie to działa znam stronkę gdzi odciki dochodzą już do 98 a może już 99
i jak pobieram torenta (ma pare kilobajtów) to co dalej mam zrobić ? i jeszcze jedno z tego
progrmu to mi się odcinek dopier ściąga czy co ? a wjakim ściąga się formacie (mpg 4 divix
....)


HA to dobre :D Puki moje piękne oczka tego nie zobaczą to nie uwieżę, bo właśnie napisałeś że w mozna pobrać odinki, które jeszcze nie powstały ;] Więcej Tv-Tokyo nie podało nawet ich tytułów ... Wracając do Torrentów.
Po pierwsze musisz mieć zainstalowanego kilienta Bittorent (polecam Bitcometa) wchodzisz na stronę dattebayo http://yhbt.mine.nu/t/ i ściągasz pewien plik (to jest właśnie torrent który zawiera informacje o ściąganym pliku). Później klikasz na ten plik, wybierasz miejsce docelowe (gdzie masz go zapisać) i ściągasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to także zalży od złącza heheh jak masz 128 to nie pujdzie szybciej jak 29 nie ma bata chyba żę bit comet pobierać może modemem analogowym sygnał od kogoś z prędkością 320? nawet jak on udostępni 5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 12:41, przemo378 napisał:

to także zalży od złącza heheh jak masz 128 to nie pujdzie szybciej jak 29 nie ma bata chyba
żę bit comet pobierać może modemem analogowym sygnał od kogoś z prędkością 320? nawet jak on
udostępni 5??

mam neo 256 (a dostarczane 320). A co do następnego postu, jakie gatunki ci chodzi, bo nie przypominam sobie abym o czymś takim pisał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:03, przemo378 napisał:

To nie film tylko 32 minutowy OAV ... cytuje może nie gatunek ale się niecnam na tym

Co do bittorenta ... może byś go najpierw skonfigurował ;]
A co do OAV , to wystarczy wejść na wikipedię :P

"OAV (Original Animated Video) to termin określający anime (japońskie filmy animowane) wydane bezpośrednio na rynek video, z pominięciem dystrybucji kinowej i telewizyjnej. Obecnie pojawiają się głównie na DVD, historycznie pojawiały się na LD i VHS. W piśmie można się często spotkać z formą OVA (Original Video Animation), która nie nasuwa skojarzeń z AV (Adult Video, Video dla Dorosłych). W mowie stosuje się zazwyczaj formę OAVka, którą się odmienia.

Typowa OAVka składa się z 6 epizodów po ok. 30 min. każdy. Nie jest to jednak żelazna zasada i można spotkać się z produkcjami liczącymi od jednego epizodu w górę. Podobnie długość samych epizodów może być różna. Poszczególne odcinki zazwyczaj nie pojawiają się wszystkie na raz, a co pewien czas pojawia się nowy nośnik z kolejnym epizodem.

Produkcje OAV zazwyczaj swoim poziomem artystycznym przewyższają seriale telewizyjne i filmy pełnometrażowe, tym ostatnim zazwyczaj ustępują tylko jakością samej animacji. Dzieje się tak z kilku powodów. Nie trzeba sztucznie przedłużać scenariusza, aby rozciągnąć serię do 13 odcinków albo 26 odcinków. Nie trzeba też za wszelką cenę dotrzymywać terminów i można dopracować wiele aspektów. Specyfika rynku video pozwala też na większą swobodę, przez co serie OAV są zwykle wyraźnie brutalniejsze i bardziej erotyczne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 00:22, Cord napisał:

> czemu nie ja go lubie każdy ma swoję zdanie rozumiem ale ten pover nie bierze się z nikąd
widzisz
> moc ma jak wpadnie w szał to mi się kojaży z gohanem z dbz

Heh w DB przynajmniej on cwiczyl na tego powera i jak sie denerwowal to dostawal go wiecej
sytuacja jak i w RW ( Real World ) tak jak ktos niewie ze jak sie zdenerwojesz to tez masz
wiecej sily ale Ichigo dostaje baty pada na ziemie zaraz ukazuje mu sie Zangetsu pogada z nim
i nagle dostaje takeigo povera ze szkoda gadac, popatrz ile razy ichigo by juz zginol jakby
nei ta maska dostaje ostre lanie i nagle wstaje z maska i zaczyna wymiatac tez bezsens dodam
iz zanim ukaze sie maska nie umi wstac a jak se ja sciagnie potem to znow ma powera jakby nowo
narodzony nom to wiesz zleksza on mnei denerwuje tak jak usmiech Ichimaru xD
Pozdro



Zgadzam sie z Cordem temu Ichigo troszku za łatwo przchodza te wygrane. Bo jesli on osiaga bankai po zaledwie 3 dniach treningów, to dla mnie to lekkie przegiecie. A co do Ichimaru to mi osobiscie sie najbardziej podoba z calej tej grupy kapitanów. Pewnosc siebie przede wszystkim :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 13:07, Abarai Renji napisał:


Zgadzam sie z Cordem temu Ichigo troszku za łatwo przchodza te wygrane. Bo jesli on osiaga
bankai po zaledwie 3 dniach treningów, to dla mnie to lekkie przegiecie. A co do Ichimaru
to mi osobiscie sie najbardziej podoba z calej tej grupy kapitanów. Pewnosc siebie przede wszystkim
:P:P


WSZYCY O CO NIE WIEDZĄ CZEMU ICHIGO JEST WYPAŚNY => CZYTAĆ :P

Zapewniam że wszystko będzie wyjaśnione w mandze, po prostu Ichigo musiał być silny. Jego moc jest taka wielka <SUPER SPOJLER !!!!> gdyż <MEGA SPOJLER> jest true blood (jest potomkiem Shinigami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie spojlery powinni karać banem, wiesz? :P no nie ehh czemu ja przeczytałem twojego posta!! to teraz chyba musze sobie całą mange załatwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować