Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 13:37, Agrah napisał:

takie spojlery powinni karać banem, wiesz? :P no nie ehh czemu ja przeczytałem twojego posta!!
to teraz chyba musze sobie całą mange załatwić :P


Kurde pisałem i prosiłem i dwa razy ostrzegałem ... wiedziałem że znajdzie się ktoś taki kto przeczyta, ale przynajmnieniej wiesz że wszystko tu ma sens. Acha i pamiętaj że nie napisałem KTO był tym Shinigami, bo to byłby już hiperspojler ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bys napisał to bym cie znalazł w jakims ciemnym zaułku :D a wtedy już więcej spojlerów byś nie napisał :D btw jest gdzieś manga po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:43, Agrah napisał:

jak bys napisał to bym cie znalazł w jakims ciemnym zaułku :D a wtedy już więcej spojlerów
byś nie napisał :D btw jest gdzieś manga po polsku?

Jak znajdziesz to możesz dać znać, ja czytam po angielsku z BleachExile => http://bleachexile.com/
Jeżeli obejrzałes już 64 odcinek anime to od razu możesz wziąść się za mangę (od tego odcinka zaczynają się fillery, odcinki które nie mają wpływu na dalszą fabułę). Akcja która kończy się w 64 odcinku rozpoczyna się ok w 182-183 chapterze. Przygotuj się na niezłe ściąganie, mam chaptery od 179 do 240 i zajmują prawie 400 mega ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 13:55, Abarai Renji napisał:

This is not fair. I po co to teraz wszyscy zaczna mange czytac, bo nie bede umieli sie doczekac
na anime :P:P:P

Ja zarówno czytam mangę i oglądam anime. Gdyby nie taki system juz dawno przestał oglądać Naruto. Fillery lecą tam już ponad rok, a w tym czasie historia w mandze nieźle się rozbudowała ... A co do kolejnych spojlerów. Postaram się do sformułować tak żeby go nie było .... Chapter 240 jest wypaśny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

anime mam obejrzane całe :D tzn do dziewiędziesiątego któregoś odcinka, a co do mangi to właśnie się dowiedziałem że kuzyn ma cała na kompie więc jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za definicję naprawdę nie wiedziałem co oznaza ten skrót dzięki teraz wiem naczym stoję macie mój sprit pochodzący z mojego anime kawałek widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra mange mam już przeczytana do 240 odcinka :D kurde ten ostatni jest wypas :D a właśnie powiedz mi czy ty przypadkiem wiesz o ojcu Ichiego cos czego ja nie wiem?;> jak cos odezwij sie na gg:7578101 jak bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 01:12, przemo378 napisał:

nono chłopaki widę żę się znacie ja ichigo lubie za jego bankai i charakter jego bankaj różni
sie od innych pozatym nie umnie za bardzo kontrolować swej mocy tak jak ja w mógenie lbz buddokai
tekaihi czy innych bijatykach np MK4 cze tekken 3 i nowsze


w tym poście wspominałeś że masz dragon bal z tekaihi (nawet twój avatar) odblokowałeś ostatnią sage ? jak tak to w jakich planszach są kule a jak nie odblokowałeśto ci powiem "Znajdż 7 smoczych kul a odblokujesz ostatnią sage ,lecz niebędzie to łatwe gdyż można je znależć je tylko w trybie histori i są ukry te pod skałami lub innymi zeczami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 20:26, Agrah napisał:

dobra mange mam już przeczytana do 240 odcinka :D kurde ten ostatni jest wypas :D a właśnie
powiedz mi czy ty przypadkiem wiesz o ojcu Ichiego cos czego ja nie wiem?;> jak cos odezwij
sie na gg:7578101 jak bedziesz

Coś jest nie tak z tym twoim numerem, pisałem do ciebie po 22:00 i ktoś mi pisze że się pomyliłem. Sprawdź czy wpisałeś poprawnie numer gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie poraz ostatni ostrzegam aby nie off-topowac (screeny z DB tez offtop) i nie Spojlerować następne spojlery bądz offtopy będe zgłaszać do Modków, zrobiłem ten temat aby pogadac o bleachu anime w szczególnosci co do mangi nic niemam i moze sam zaczne czytac w między czasie ale spojlerowanie to jest poprostu robienie komus na złoś ze jest sie dalej od niego i robienie mu tego smaczka, wieć od następnego razu jak zobacze jakis offtop i spojler URL zostanie wysłany do Modków
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 22:27, Cord napisał:

Panowie poraz ostatni ostrzegam aby nie off-topowac (screeny z DB tez offtop) i nie Spojlerować
następne spojlery bądz offtopy będe zgłaszać do Modków, zrobiłem ten temat aby pogadac o bleachu
anime w szczególnosci co do mangi nic niemam i moze sam zaczne czytac w między czasie ale spojlerowanie
to jest poprostu robienie komus na złoś ze jest sie dalej od niego i robienie mu tego smaczka,
wieć od następnego razu jak zobacze jakis offtop i spojler URL zostanie wysłany do Modków
Pozdrawiam


Hej ja na razie napisałem jednego spojlera by ratować honor Ichigo, uprzednio ostrzegając przed niedozwolonymi treściami ;] A na serio ci co przeczytali mangę niech ostrzegą pozostałych o tym o czym zaraz napiszą. Najlepiej jedną linijką "spojlerów" =>

<SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER&g t;<SPOJLER>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2006 o 22:31, Sand Wraith napisał:

Hej ja na razie napisałem jednego spojlera by ratować honor Ichigo, uprzednio ostrzegając przed
niedozwolonymi treściami ;] A na serio ci co przeczytali mangę niech ostrzegą pozostałych o
tym o czym zaraz napiszą. Najlepiej jedną linijką "spojlerów" =>

<SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER><SPOJLER&g
t;<SPOJLER>


Najlepiej dla wszystkich będzie to że wogóle nie będo pisac żadnych Spojlerów nawet gdyby miały być one oznaczone napisam i tak ktoś to przeczyta takie życie xD a co do ratowanie Ichigo to eh to nobek xD

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh walnołem się z ostatnią cyfrą, tak to jest jak sie ma nowy numer:/ prawidłowy to 7578108

Crod: nie martw sie wiecej off topów już nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z chęcią zajże a mam pytanie czy ktoś z was ściągnoł już torent z bleach 95-96 special???? ja tak z torent spy i dupA czemu otóż w pliku rar co było jakiś teledysk z ajpońcem ważący 175 mb oraz jakieś tapety z innym anime nie polecam na torent spy nazwa torenta "[DB].Bleach.95-96[special][FD1628C1].avi.rar" jak będzie ważyć mniej jak 200 a jest w nazwie beach specjal nie pobierajcie TO JAKIEŚ ŻARTY z ich strony czy co?? na mininowie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 12:31, przemo378 napisał:

z chęcią zajże a mam pytanie czy ktoś z was ściągnoł już torent z bleach 95-96 special????
ja tak z torent spy i dupA czemu otóż w pliku rar co było jakiś teledysk z ajpońcem ważący
175 mb oraz jakieś tapety z innym anime nie polecam na torent spy nazwa torenta "[DB].Bleach.95-96[special][FD1628C1].avi.rar"
jak będzie ważyć mniej jak 200 a jest w nazwie beach specjal nie pobierajcie TO JAKIEŚ ŻARTY
z ich strony czy co?? na mininowie to samo

Dattebayo (najszybsza grupa fansuberska) jeszcze nie przetłumaczyła tego, poczekaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:28, przemo378 napisał:

wiem co 20 min czatuje aż się pokaże bo inne torenty są złe ktoś sobie jaja robi jak ktoś chce
napisy pl do bleach to polecam, "animesub"


Apropo pomylił mi się wtorek ze środą :D Za około 6 godzin powinien być dostępny odcinek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować