Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Tite po prostu niepotrzebnie ciągnie ten arc. Śmiało powinien zacząć to kończyć i niech zacznie coś się dziać w Division 0 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 15:46, necron1501 napisał:

Dobra, narzekać możemy, ale nowy chapter jest interesujący ^^


Racja najnowszy chapter jest interesujący, ciekawi mnie co będzie dalej. A najbardziej mnie ciekawi jaka jest ta cała

Spoiler

"prawda", Aizen juz raz chciał powiedzieć Ichigo kim jest naprawdę ale jego ojciec się wprosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tu chodzi o nieco inną prawdę. Ichigo dobrze wie co Aizen miał na myśli, pojawienie się Isshina tylko zaoszczędziło mu dodania "Shinigami". Natomiast w tym chapterze dowiadujemy się, że Ichigo nie był jedynie inwigilowany przez Aizena, który sam się chwalił, że monitorował jego postępy, ale też przez Ukitake, którego nikt w życiu nie podejrzewałby o taki plan. Co gorsza, Ginjo mówi najwyraźniej prawdę, patrząc po reakcji Urahary.

Problem w tym, czy naprawdę jest sens by Ichigo po raz drugi stanął przeciwko Soul Society. Okej, wszyscy niby wiedzieli o tym, że Truskawa jest obserwowany, ale z drugiej strony wielu, a zwłaszcza szóstka która przyszła mu na pomoc, są mu cholernie oddani. Najwyżej straci cały szacunek do Ukitake, ale nie widzi mi się jakaś większy żal do SS.

Ale pieprzyć to, za tydzień zobaczymy Bankai Ichigo 2.0!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Niech rozpęta się piekło. Niech Ichigo się wścieknie i zniszczy cały Gotei13 za to jak go traktują. Tyle razy im ratował cztery litery a Oni w taki sposób go traktują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 19:10, KuroNeko napisał:

Co sądzicie o nowym "imiczu" truskawki? Moim zdaniem jego ubranko jest szpetne, ale za
to miecz, umm wspaniały. :D


Ja wręcz przeciwnie, uważam że ubranko jest jako tako ok, natomiast miecz to jakaś kpina, spodziewałem się czegoś innego. Poza tym, cały chapter znowu przegadany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie rozumiem jednego, nawet nie zdążyliśmy przyzwyczaić się do nowego Ban Kaia, a Tite już wymyślił nowszego, zapewne potężniejszego. W tym tempie możemy spodziewać się nowego Ban Kaia przy każdym kolejnym przeciwniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 20:56, igor631 napisał:

Spoiler

Nie rozumiem jednego, nawet nie zdążyliśmy przyzwyczaić się do nowego Ban Kaia, a
Tite już wymyślił nowszego, zapewne potężniejszego. W tym tempie możemy spodziewać się
nowego Ban Kaia przy każdym kolejnym przeciwniku.


Przecież ichigo miał tylko jednego ban kai''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:03, KuroNeko napisał:

>

Spoiler

Nie rozumiem jednego, nawet nie zdążyliśmy przyzwyczaić się do nowego Ban Kaia,
a
> Tite już wymyślił nowszego, zapewne potężniejszego. W tym tempie możemy spodziewać
się
> nowego Ban Kaia przy każdym kolejnym przeciwniku.


Przecież ichigo miał tylko jednego ban kai''a...

Mój błąd, miałem na myśli Final Getsuge, co nie zmienia faktu że tak częste power upy Ichigo nie wpływają za dobrze na jakość Bleacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:47, igor631 napisał:

Mój błąd, miałem na myśli Final Getsuge, co nie zmienia faktu że tak częste power upy
Ichigo nie wpływają za dobrze na jakość Bleacha.

Power upy występują chyba w każdym Shonenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:09, KuroNeko napisał:

Power upy występują chyba w każdym Shonenie...

Ichigo akurat jedzie praktycznie na jednym power upie za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:39, luzac napisał:

I jak na ironię posiada tylko jedną technikę...

Indeed, no cóż Ishida zawsze może zacząć wrzeszczeć "Kurosaki-kun" i pojawi się super hollow który skopie Ginjou XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 17:14, Alamut napisał:

Cześć mam takie pytanko: w którym chapterze Ichigo zaczął trenować w tym magicznym domku
dla lalek?

W 434

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c476

Ichigo to mesjasz, odmienił Soul Society. Deal with it, Hitsugaya style.

Spoiler

Szczerze? Ucieszyłbym się, gdyby Ichigo wpadł w furię po czym przebił się do samego Yama''ji by skopać mu dupsko. Zasłużył na to. Oni go traktowali jak przynętę, w międzyczasie ocalił im dupska od uber bossa Aizena, a oni NADAL zastanawiali się po czyjej stanie stronie. W tym momencie Kubo wygrał, zrobił z całej śmietanki Soul Society bandę skończonych debili(minus Zaraki, on wpadł się zabawić, phunk yea!). Oby rzeczywiście, tak jak mówią, atmosfera w zaświatach uległa poprawie.

Sama walka z Ginjo pewnie będzie wyglądać epicko... gdy pojawi się w anime, a w tle będzie lecieć "Will of the heart". Ta scena gdy Ichigo bez wysiłku zatrzymuje cero dłonią, wow.

Obawiam się jednak, że zamiast fatality dostaniemy friendship.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 15:27, luzac napisał:

c476

Dnia 07.12.2011 o 15:27, luzac napisał:

Spoiler

Szczerze? Ucieszyłbym się, gdyby Ichigo wpadł w furię po czym przebił się do samego
Yama''ji by skopać mu dupsko. Zasłużył na to.



Fakt, epic rush aż do dowódcy byłoby doskonałym ukazaniem nowej siły Ichigo. Ale niee, to jest ten dobry głupia klucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Truskawa nasz super hero! =_=
Ciekawi mnie co teraz wymyślą? Jeżeli

Spoiler

Ichigo pokona Ginjo

to co? Koniec mangi? Przecież coś musi się wydarzyć. Tylko niech nie wymyślają kolejnego uber-bossa, bo się już robi nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 23:30, Grzech napisał:

Truskawa nasz super hero! =_=
Ciekawi mnie co teraz wymyślą? Jeżeli

Spoiler

Ichigo pokona Ginjo

to co? Koniec mangi?
Przecież coś musi się wydarzyć. Tylko niech nie wymyślają kolejnego uber-bossa, bo się
już robi nudne.


Wątpie. Dla Kubo Bleach to kura znosząca złote jajka której się nie odcina łba, nie opłaca się. Pewnie coś wymyśli, mimo pozorów zostało wiele możliwości, Piekło, Division 0 i tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować