Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2011 o 17:28, necron1501 napisał:

> Truskawa nasz super hero! =_=
> Ciekawi mnie co teraz wymyślą? Jeżeli

Spoiler

Ichigo pokona Ginjo

to co? Koniec mangi?

> Przecież coś musi się wydarzyć. Tylko niech nie wymyślają kolejnego uber-bossa,
bo się
> już robi nudne.

Wątpie. Dla Kubo Bleach to kura znosząca złote jajka której się nie odcina łba, nie opłaca
się. Pewnie coś wymyśli, mimo pozorów zostało wiele możliwości, Piekło, Division 0 i
tak dalej ;)


Piekło już było w filmie i nigdy więcej się już nie pojawi.
Kubo coś przebąkiwał o drugim Arcu Turn back to Pendulum, w grę rzeczywiście wchodzi też Division 0 i Soul King...

Choć fakt że ja to bym chciał by Ichigo uwolnił Aizena i razem zniszczyli Soul Society ale to niestety mało prawdopodobne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 18:49, ziptofaf napisał:

Piekło już było w filmie i nigdy więcej się już nie pojawi.

[*]

Dnia 08.12.2011 o 18:49, ziptofaf napisał:

Kubo coś przebąkiwał o drugim Arcu Turn back to Pendulum, w grę rzeczywiście wchodzi
też Division 0 i Soul King...

A to już nie zostało oficjalnie powiedziane, że kolejny arc będzie o ojcu Ichigo? Znaczy w sumie wychodzi na to samo, ale nie jako ''może tak a może nie'', tylko ''na pewno'' :P Oczywiście jeśli dobrze kojarzę, no i nie było błędu w tłumaczeniu itepe. ;)

Dnia 08.12.2011 o 18:49, ziptofaf napisał:

Choć fakt że ja to bym chciał by Ichigo uwolnił Aizena i razem zniszczyli Soul Society
ale to niestety mało prawdopodobne ;(

Ale Aizen się pewnie jeszcze pojawi, nie zdziwiłbym się. :P Być może nawet w związku z postacią Ginjo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 17:28, necron1501 napisał:

Wątpie. Dla Kubo Bleach to kura znosząca złote jajka której się nie odcina łba, nie opłaca się. Pewnie coś wymyśli, mimo pozorów zostało wiele możliwości, Piekło, Division 0 i tak dalej ;)


Hmm. Jeżeli faktycznie cofnęliby się w czasie, to nie byłoby już Truskawy.
Ja się nie godzę. Niech już lepiej zrobią rozpierduchę w Soul Society ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy to aby na pewno najnowszy chapter Bleacha był narysowany przez Kubo Tite? Bo tak małej ilości dialogu w czasie walki to Ja w tej mandze chyba jeszcze nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 23:00, KuroNeko napisał:

Bo tak małej ilości dialogu w czasie walki to Ja w tej mandze chyba jeszcze nie widziałem...


To to coś można nazwać walką? :P

Ale z ostatniego screena, to widzę, że zapowiada się smutna historia Ginjo i Tsukiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2011 o 23:17, Grzech napisał:

Ale z ostatniego screena, to widzę, że zapowiada się smutna historia Ginjo i Tsukiego.


Nie! Proszę! Jaka ja nienawidzę takich wymuszonych niby smutnych sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c477

A kto powiedział, że musi być smutna. Może być nieprzewidywalna, szalona, intrygująca!

Oh wait, to Kubo. Będzie święto smutku i braku zrozumienia, dobite jednym wielkim nieporozumieniem przez które Ginjo schodzi na złą drogę. Oh yeah.

Spoiler

Ale do momentu w którym wszyscy zaczynają ryczeć to był całkiem spoko chapter. Walka była konkretna, nieprzegadana, acz pojawiały się myśli Ginjo, ale nie zasłaniały połowy obrazka. No i...

Jestem szczęśliwy, że Riruka-sama powróciła. O tak płaczę ze szczęścia -> " ;( ;( ;( ;( ;( ". Oby tylko przeżyła przecięcie na pół. Błaaaaaaaagam. Hiyori się udało to Riruka też powinna mieć szansę.



---

Ach bym zapomniał. Animatorzy zrobili bardzo dobrze, przenosząc character development fullbringerów na początek. Teraz przynajmniej to ma ręce i nogi. Kikuty, ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o najnowszym odcinku anime? ja powiem szczerze, że jestem trochę zawiedziony, bo prawie w ogóle nie pokazali walki Ichigo z Jackie, która moim zdaniem była w mandze całkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 19:38, KuroNeko napisał:

Co sądzicie o najnowszym odcinku anime? ja powiem szczerze, że jestem trochę zawiedziony,
bo prawie w ogóle nie pokazali walki Ichigo z Jackie, która moim zdaniem była w mandze
całkiem fajna.


Podstawa w anime, za dużo gadania, za mało walki, no ale w pewnym sensie jest to uzasadnione, chapter ma około 20 stron, a odcinek 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się. Chap w zasadzie nie wniósł do fabuły absolutnie nic. Miałem nadzieję, że chociaż wyjaśnią co łączy Ginjo z Tsukishimą, ale nie, bo po co. Lepiej dać parę łzawych scenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 17:21, KuroNeko napisał:

Zawiodłem się. Chap w zasadzie nie wniósł do fabuły absolutnie nic. Miałem nadzieję,
że chociaż wyjaśnią co łączy Ginjo z Tsukishimą, ale nie, bo po co. Lepiej dać parę łzawych
scenek.


Tragiczny chapter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KUBO, TY TROLLU.

Chciałem flashbacków. Można się było ich spodziewać po zakończeniu poprzedniego chaptera. Ni ma. Pozostaje nadzieja, że wkrótce pojawi się więcej o przeszło,sci Ginjou, i będzie ona powiązana z Isshinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2011 o 13:47, Richmond94 napisał:

Jestem na odcinku 153, czy mogę bez przeszkód, spoilerów i wiedząc o co chodzi obejrzeć
wszystkie filmy kinowe Bleach?

Filmy kinowe raczej nie mają związku z główną fabułą oprócz tego, że postacie często posługują się mocami, których nie miały jeszcze w pewnym etapie historii. Ale raczej nie powinno być przeciwwskazań do oglądania filmów jeśli nie masz serii zaliczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zobaczyłem dwa pierwsze i o ile Niczyje Wspomnienia były jakby epizodem z Bouto w pigułce (porzucony klan, na końcu i tak rozwalony, trochę nudna historia), o tyle historia Toshiro była naprawdę fajna wg mnie :) Ciekawe będzie te coś Czarnego i Rozdział Piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować