Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Wpadłem na (jak dla mnie) genialny pomysł sprawienia sobie repliki jakiegoś zanpakto. Czy ktoś posiada już takie cacko, jakikolwiek model? Nie wiem w jakim sklepie opłaca się kupować repliki mieczy, katan i innych tego typu broni białych. Jestem świadom cen na rynku, przeglądałem strony z polskimi firmami trudniącymi się wykonywaniem replik, ale czy są one dobrej jakości? Tzn czy zachowane są najważniejsze szczegóły, czy broń nie rozpadnie się po wyciągnięciu z pochwy, czy nie zardzewieje po miesiącu lub czy nie jest po prostu sklejona jakimś super-glutem? Czy ktokolwiek miał jakikolwiek kontakt z polskimi zanpakto? Dzięki z góry za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c479

Nowy rok, nowy arc... DOPIERO ZA TRZY TYGODNIE! Co u diabła? Mało było Kubo odpoczynku w święta? Niech się za robotę weźmie i odrabia to co spierniczył. Bo z takim zestawem kapitanów to Bleach może wejść w nową epokę,

Spoiler

całkiem fajnie było zobaczyć Kensei''a, Rose''a i Hirako z powrotem na ich stanowiskach. Szkoda tylko Riruki, no chyba, że na modłę Bleacha teraz ją ktoś porwie a Ichigo będzie musiał ruszać na ratunek. :P



Lost Agent Arc - potencjał duży, wykonanie marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień czekania, nieprawdaż? Mam nadzieję, że nast. chapter będzie naprawdę epicki i co najmniej dwa razy dłuższy niż normalnie, bo 3 tygodnie to szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 22:32, KuroNeko napisał:

Mam nadzieję, że nast. chapter będzie naprawdę epicki i co najmniej dwa razy dłuższy niż normalnie, bo 3 >tygodnie to szmat czasu.


Odpowiedź "Kubo Tite" powinna być wystarczająca, żeby pokazać, że Twoje marzenia się nie spełnią.
;P
Chociaż nie obraziłbym się, gdyby zaskoczył nas czymś przyjemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 22:32, KuroNeko napisał:

Jeszcze tydzień czekania, nieprawdaż? Mam nadzieję, że nast. chapter będzie naprawdę
epicki i co najmniej dwa razy dłuższy niż normalnie, bo 3 tygodnie to szmat czasu.


Bardzo możliwe że będzie dłuższy albo Kubo zaskoczy nas czymś ciekawym. Mnie bardziej interesuje anime, ponieważ krok po kroku dogania mangę... a to znaczy tylko - filery! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak mocarnie starają się rozciągnąć ten arc w anime na czym ucierpiał strasznie ostatni odcinek, chociaż wykonanie

Spoiler

mindfucka Ichigo było jak najbardziej mistrzowskie

. Kubo dokonał "destroy all expectations" ostatnim arciem więc zgodnie z tyczącymi się jego osoby prawami następny chapter będzie udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pretty sure Bleach will be back next week, but word is that it''s entering its final arc. Bleach will end this year most likely."
"Of course, "this year" is just an estimate with a normal manga''s arc... Bleach could drag it on for 5!"

To może jednak czymś zaskoczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:17, Crew_900 napisał:

Coś ostatnio manga nie wychodzi ....

Poczytaj kilka postów w górę, Kubo zrobił sobie przerwę, w ten wtorek manga powinna się ukazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 22:38, luzac napisał:

Bo odcinanie rąk zrobiło się nudne.

Ale za to jutro już kolejny chapter!

No coś ty, to przecież nie tak, że prawie połowa postaci w pewnym czasie straciła rękę. :D
Co do chaptera... Nie podchodzę do tego zbyt optymistycznie... mam spore wątpliwości co do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz Kubo będzie spełniał wszystkie zachcianki i zamykał wszystkie wątki(o których pamięta), więc będzie ciekawie. Najbardziej liczę na historie Zarakiego i Isshina oraz, czemu sam się dziwię, powrót Aizena. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c480 - Kubo, why you troll your readers so hard?

Spoiler

Nie wiedzieć czemu, mimo że jest to bardzo bezpieczny chapter wprowadzający, nie mam jakoś ochoty narzekać. Mamy tajemnicę(która oczywiście zostaje szybko rozmyta przez kołnierze postaci za plecami Ichigo jak i szybkie stwierdzenie Mayuri''ego, że wycinać Hollowy do niebytu to tylko oni potrafią, ergo Quincy, co potwierdza też sposób w jaki w szybkim czasie w jednym miejscu pojawiło się tyle Hollowów). Poza tym, ta bezwzględność w eliminacji dwóch nowych shinigami. Jak na początek jest całkiem nieźle.

I trochę zabawnie czyta się "The Last Arc" wiedząc, że najprawdopodobniej będzie się ciągnął przez najbliższe kilka lat. XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będą to

Spoiler

quincy

na dzień dzisiejszy pewnie i tak, ale pewnie jak zwykle okaże się w międzyczasie ze jest to ktoś inny kto za tym stoi może nawet sama Gwardia królewska która wraz z królem doszli do wniosku że świat jest zły trzeba zrobić nowy a Aizen chciał ich powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na coś tak cliche bym nie liczył. Owszem, na pewno Spirit King będzie problemem, nieważne, czy jest to wielki facet z siwą brodą, gigantyczny mutant czy superkomputer. Ale nie stawiałbym na stworzenie nowego świata, bo jakby nie patrzeć, Kishi już się w to bawi w Naruciaku. Powód pewnie będzie prostszy i subtelniejszy.

I takie zabawne spostrzeżenie -

Spoiler

każdy arc dotyczył któregoś z podstawowej ekipy przyjaciół, Ichigo ratował Rukię i Orihime, w przypadku Fullbringerów Chad należał do ich szeregów, został tylko Ishida, który wkrótce się przekona, że tytuł ostatniego Quincy może wsadzić sobie w kieszeń. Kubo to zasrany geniusz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anime zaczyna doganiać mangę i już się zaczynają 8-minutowe recapy, 20-sekundowe zbliżenia na twarz i widoki w "plener". To co było w tym odcinku to raptem 15 stron z mangi. W takim tempie to do wakacji nie zobaczymy walki

Spoiler

Truskawy z Ginjo

:/

Odnośnie The Final Arc, to... wszystko jest takie przewidywalne :/
Spoiler

Ichi zaś jest Shinigami, nowy wróg, pewnie zamieszany będzie któryś z przyjaciół, bla bla bla


Ale dziwi mnie fakt, że Kubo chce zakończyć swoją kurę znoszącą złote jajka.

EDIT:
@KrisK91 >> rotfl :) pięknie ujęte. Mnie również wzruszyła ta historia ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tytułem arcu Kubo chce nam zasugerować, że Bleach będzie wychodził jeszcze przez 1000 lat? Nie zdziwiłbym się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować