Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

To może inaczej zapytam: kto ma nie mieć bankai? Pewnie nielubiany przez wszystkich Omaeda i taki poboczny dość osobnik, czyli Tetsuzaemon?
Poza tym zapomniałem o jednym... niektórzy z poruczników w ogóle nie pokazali swoich broni! Co z Nanao, Nemu czy Yachiru (wiem, Zanpakuto pokazała na kółkach, ale jaki ma shikai?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o tym dla kogo Kubo przygotował bankai, nie o tym czyj chcielibyśmy zobaczyć :) Przecież chyba każdy woli zobaczyć bankai Kyouraku lub Ukitake niż Kiry czy Yumichiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter

Spoiler

wprowadza szczegóły dotyczące sposobu działania Quincy.. Ciekawie, ciekawie. :) No i wygląda na to, że są oni dość... niestabilni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 16:12, KuroNeko napisał:

Nowy chapter

Spoiler

wprowadza szczegóły dotyczące sposobu działania Quincy.. Ciekawie, ciekawie.
:) No i wygląda na to, że są oni dość... niestabilni. :D



Spoiler

Teraz tylko pytanie czy Ichigo pójdzie do tego Soul Society czy jednak dokończy najpierw robotę w Hueco Mundo. Imho to drugie wyjście lepsze - zdobyć pomoc Arrancarów, choćby i ledwie kilku (zwłaszcza że nawet dla nich Quincy to większe zło bo jak zabiją to na ZAWSZE), wydaje się rozsądniejsze niż wbiegnięcie niczym idiota w sam środek wojny.

No i ciekawe o co chodzi z "And an attack without Blut Arteriae can''t hold against Bankai - czyżby działało to podobnie do tego jak Ichigo kiedyś nie mógł nawet zranić Zarakiego bo jego pasywnie wytwarzane reiatsu przekraczało to z jakim uderzał Kurosaki? I ci Quincy (Ishidy problem nie dotyczył raczej, możliwe że ich techniki działają na nieco innej zasadzie) muszą się jakoś wyjątkowo skupiać żeby przebijać się przez takie reiatsu pozostawiając ich podatnymi na obrażenia w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 22:30, luzac napisał:

Z drugiej strony Kira też... a co stało się z wabiącym suki wszyscy wiemy.


Pierwsza zasada blicza, umierajątylko źli ; P
No i to jednak Kubo, nawet jak ktoś straci głowę, obie ręce, nogę i płuco, to nadal nie można być niczego pewnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 16:37, ziptofaf napisał:

Spoiler

Teraz tylko pytanie czy Ichigo pójdzie do tego Soul Society czy jednak dokończy najpierw
robotę w Hueco Mundo. Imho to drugie wyjście lepsze - zdobyć pomoc Arrancarów, choćby
i ledwie kilku (zwłaszcza że nawet dla nich Quincy to większe zło bo jak zabiją to na
ZAWSZE), wydaje się rozsądniejsze niż wbiegnięcie niczym idiota w sam środek wojny.

No i ciekawe o co chodzi z "And an attack without Blut Arteriae can''t hold against Bankai
- czyżby działało to podobnie do tego jak Ichigo kiedyś nie mógł nawet zranić Zarakiego
bo jego pasywnie wytwarzane reiatsu przekraczało to z jakim uderzał Kurosaki? I ci Quincy
(Ishidy problem nie dotyczył raczej, możliwe że ich techniki działają na nieco innej
zasadzie) muszą się jakoś wyjątkowo skupiać żeby przebijać się przez takie reiatsu pozostawiając
ich podatnymi na obrażenia w tym czasie?



Spoiler

Wydaje mi się, że to jest swego rodzaju "tryb". Taki quincy może wejść w tryb szybki, dzięki czemu porusza się szybciej, ale nie nie jest tak wytrzymały, lub w tryb z silnym blutem, dzięki któremu konwencjonalne ataku mu nie zagrażają, ale przeciwnik może go łatwo wyprzedzić/uciec. Mam przeczucie, że ma to być ich słaby punkt, który shinigami będą musieli wykorzystać, by mieć szanse bez użycia ban kai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 18:23, necron1501 napisał:

Spoiler

A ichigo będzie ich robił jak chciał bo jest super szybki i najpotężniejszy w całym
SS. Tak to bywa.


Spoiler

Moim zdaniem wódz WR będzie miał jakiegoś asa w rękawie, dzięki któremu Ichigo będzie chwilowo bezsilny, potem nasz bohater dostanie ass-pulla i dopiero wtedy wygra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 18:55, KuroNeko napisał:

>

Spoiler

A ichigo będzie ich robił jak chciał bo jest super szybki i najpotężniejszy w
całym
> SS. Tak to bywa.


Spoiler

Moim zdaniem wódz WR będzie miał jakiegoś asa w rękawie, dzięki któremu Ichigo będzie
chwilowo bezsilny, potem nasz bohater dostanie ass-pulla i dopiero wtedy wygra. ;)



Spoiler

Może Hollow morf w nowej wersji? :D Byłoby ciekawie, to właśnie hollow dawał Truskawie smaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c498

Spoiler

Cała ta sytuacja przypomina trochę półmetek wojny z Arrancarami. Ichigo znowu będzie pędził przez prepice world... oh wait, śmierdzi mi, że go tam uwięzią. W końcu Soul Society musi przegrać, inaczej Division 0 nie będzie miało powodu by się pokazać.

Szkoda też trochę, że Urahara się po raz kolejny wpierdziela do walki Ichigo. Reakcja Kirge na zapytanie Ichigo o to czy Quincy "boją się" bankai była piękna, natychmiastowy panic mode. Pytanie tylko, czy odbijanie Hueco Mundo można zostawić postaciom drugoplanowym? Jeśli Ichigo wyruszy do Soul Society, to by ocalić piękną Harribel zostaną tylko Nel, Dondochaka, Peshe, Chad, Inoue i Urahara, a różnica poziomów pomiędzy tym ostatnim a resztą ekipy jest znacząca.

Swoją drogą, Ichigo jest tylko jedną z pięciu rzeczy które fuhrer określił jako zasoby które mogą pozwolić SS wygrać tą wojnę. Jestem ciekaw pozostałej czwórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c498

>

Spoiler

Swoją drogą, Ichigo jest tylko jedną z pięciu rzeczy które fuhrer określił jako zasoby

Dnia 27.06.2012 o 19:34, luzac napisał:

które mogą pozwolić SS wygrać tą wojnę. Jestem ciekaw pozostałej czwórki...




Spoiler

Aizen, Hougyoku, Division Zero, Spirit King. Proszę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c499/500

Spoiler

Zacznę od standardowego "A NIE MÓWIŁEM". Kirge przymknął Ichigo w prepice world.

Ale niestety nie będzie dane nam się nacieszyć wyłączeniem Ichigo z imprezy zbyt długo. Grimmjow powraca... nikogo innego nie można sobie zażyczyć na 500 numer. Z drugiej strony nie ma żadnej fety, kolorowych stron, a numer chaptera jest na pół strony. To rozczarowujące.

Jestem teraz ciekaw czy wszyscy Quincy mają zdolność zaczynającą się od litery ich rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Yeah, mam nadzieję, że to Grimmjow przyszedł się rozprawić z nowymi i bć może starmi wrogami. Jeśli to on, to moc mu skoczyła nieźle (to jest raczej oczywiste), ale SS raczej go nie obejdzie, a znając życie będzie chciał walczyć tylko z Ichigo. ;)

A może to Nel? :>

Tak czy owak, jeśli Ichigo wejdzie do SS to szykuje się rozpiedziel Ichigo i Kenpachi vs. cała reszta (rzesza?).

Btw. skoro Kurosaki został specjalnie zaciągnięty do HM, żeby Vanderreich mogli sobie wejść do SS, to czy ktoś się przypadkiem nie posłużył Nel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach #500

Spoiler

Ja obstawiam, że to Nell. Chibi pewnie zdawała sobie sprawę z tego kim tak naprawdę jest i poprosiła inoue o szybkie naprawienie maski. Mało prawdopodobny scenariusz. Ale jak najbardziej pożądany :]



Ostatnie 2 chaptery trzymają poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 19:37, Largooo napisał:

Nie, nie, nie to je

Spoiler

amelinium!

albo
Spoiler

Uleq, ożywion wrócił.


Spoiler

Nie no, śmierć Ulqa widzieliśmy, Grimmjowa nie. To samo z HAriber. Widzieliśmy tylko cięcie, ale samej śmierci jak miało to miejsce w przypadku Ulqa lub Barrangana nie było. :P

Stawiam na Grimmjowa, ale wolałbym Nel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować