Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2014 o 15:22, Rick napisał:

Spoiler

No to Panie i Panowie, wracamy do Hueco Mundo! :D


haha xD

Spoiler

Tak, zobaczmy jak Grimmjow i Urahara sobie radzą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 20:26, KuroNeko napisał:

>

Spoiler

No to Panie i Panowie, wracamy do Hueco Mundo! :D


haha xD
Spoiler

Tak, zobaczmy jak Grimmjow i Urahara sobie radzą xD


Spoiler

Urahara przecież jest w Społeczności Dusz.

Łiii... Ichigo wkracza na pole bitwy. Samo wejście wyszło nawet zabawnie(w pozytywnym sensie). Ale i tak nic nie pobije tekstu, jakie rzucił w stronę styranego Zarakiego :) Jestem wielce ciekaw, jak wróg zareaguje na pojawienie się "wybitnego potencjału bojowego".

Co do dziewczyn, które skopały Kenpachiego - najbardziej spodobała mi się panna Z(ma "oryginalną" moc), natomiast najmniej podeszła mi panna G(co to ma być?).

W sumie ostatnią ciekawą rzeczą jest to, że Hirako dostaje własnego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c582

Pamiętacie jak Itsygo wrócił z treningu Bankai? Mamy replay. I nowe ciuchy bo w końcu cały Bleach to reklama wybielacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c582

Spoiler

1. Ale Ichigo jest uśmiechnięty, pewny siebie itp. :) Dawno takiego nie widziałem. "Nabija" się z Zarakiego, rzuca dziewczynami na lewo i prawo, szpanuje nowym strojem i mocą. Miło go widzieć takiego radosnego. Mina mu zapewne zrzędnie jak pojawi się Ishida :)

2. Dziewczyna od piorunów powinna być świadoma, że podczas bitwy mogą zepsuć jej fryzurę :P Więc nie ma o co się złościć.

3. Ichigo najsilniejszym potencjałem bojowym. W sumie to było pewne. Ciekawe, jak jest z pozostałymi.

4. O yeah, Bach ze świtą rusza do akcji. Ciekawa rzecz, że jest taki opanowany, pomimo że traci jednostki. Musi mieć grubego asa w rękawie.

5. Co ten Aizenopodobny gość kombinuje?

Ogólnie dobry chapter. Czekam na następny

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c584

Spoiler

Bazz-B w glorii i chwale... wait, nie miał czasem walczyć z Hirako? Chyba że mu nawiał. Bo drugiego Kensei''d nie zniosę.

Ogólnie rzecz biorąc 8 Quincy na jednego biednego Ichigo. Chyba zaraz będzie powtórka z Aizena i wszyscy będą go chronić... tylko po kiego wała?

Mam cichą nadzieję, że Kubo się ogarnie, bo o ile koncentrację na Ichigo po powrocie rozumiem, o tyle po co na niego wysyłać od razu prawie wszystkich pozostałych przy życiu przeciwników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 09:30, luzac napisał:

c584

Spoiler


Mam cichą nadzieję, że Kubo się ogarnie, bo o ile koncentrację na Ichigo po powrocie
rozumiem, o tyle po co na niego wysyłać od razu prawie wszystkich pozostałych przy życiu
przeciwników?



Spoiler

Pewnie po to, aby ich wykończył za jednym razem i miał okazję użyć Bankai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kubo chyba dostał polecenie od wydawnictwa w stylu "masz 20 rozdziałów na zakończenie rozdziałów i się żegnamy". Takie odniosłem wrażenie po przeczytaniu chapa, bo wydarzenia przybrały dziwnie na szybkości:
1. Ichigo dostaje ośmiu przeciwników, w tym tych którzy powinni z kimś innym walczyć(Renji i Shinji padli offscreenowo?).
2. Bach chce się zjednoczyć ze wszystkimi. Ciekawe, o co chodzi? Czy będzie się to wiązało ze śmiercią innych Quincy? Czym jest owy klucz?
A może autor ma już dość przeciągania?

Ichigo ostrzegający wroga przed swoim atakiem to największy minus rozdziału.
Ogólnie jestem ciekaw, co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c585

W ciągu 10-15 chapterów wyjdzie na to, że Aizen to wszystko zaplanował, mówię wam. XD

Spoiler

A Sternritterzy jak chcą, to potrafią narobić Ichigo problemów. Wygląda na to, że sypnie teraz bankaiami, bo zmierzamy do ostatniej, mam nadzieję, fazy tej wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 09:15, luzac napisał:

c585

W ciągu 10-15 chapterów wyjdzie na to, że Aizen to wszystko zaplanował, mówię wam. XD

Nie, tylko nie to:(

Spoiler

1. Ichigo przyczynił się do rozpoczęcia ataku na wymiar króla przez... ubranie. Ciekawe, czy Dywizja zero przewidziała taką możliwość. W każdym razie, miło (znów)będzie zobaczyć władcę Shinigamich.
2. Biedni Quincy próbują powstrzymać naszego bohatera lecz oto pojawia się wsparcie. Jak widać, Renji jednak nie padł offscreenowo(w przeciwieństwie do Shinjiego).
3. 8 Quincy vs 6 Shinigami, w tle Ichigo vs trójka najpotężniejszych wrogów. Szykuje się sporo rozdziałów pełne walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 10:55, FratelloAgito napisał:

> c587
> Coraz nudniejsze się to robi...
Gorzej, z tego robi się Naruto.

Gorzej, nowy chap Naruto czytało mi się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, wszystko jest lepsze od Infinite Friendship No Jutsu.

Ten chapter był wyjątkowo zabawny, taki klasyczny Bleach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 14:43, Dregorio napisał:

Gorzej, nowy chap Naruto czytało mi się o wiele lepiej.

Z tym się nie zgodzę, Bleach mimo wszystko w obecnej chwili trzyma się trochę lepiej do Naruto. Lepszy taki chapter od przeciąganej walki z praktycznie boskim przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2014 o 14:43, Dregorio napisał:


Gorzej, nowy chap Naruto czytało mi się o wiele lepiej.

>

Bleach przynajmniej trzyma się swoich klimatów, dodatkowo ostatnio akcja dość mocno ruszyła do przodu(co mnie trochę niepokoi).

Spoiler

Najnowszy rozdział trochę dziwny ale wynika to z tego, że jest taki luźniejszy od poprzednich chapów. To co najbardziej mnie zaskoczyło to to, że Bach już dotarł do wymiaru króla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c589

Spoiler

Spuścił się zabijając Bambi-chan. Kubo porzucił wszelkie limity. XD



Żeby wszystkie chaptery miały tyle zawartości. Pierwszy raz od dłuższego czasu czytanie Bleacha trwało dłużej niż minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować