Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

z reszta zobaczę sam za 7 H bo mi sie ściągnie za tyle idzie z transwerem do 15 kb\s ej nie wiecie czy są inne filmy bleach`a na necie w formie torrentów??? wiecie tak jak kolega wspomniał "Oav" czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 11:49, przemo378 napisał:

z reszta zobaczę sam za 7 H bo mi sie ściągnie za tyle idzie z transwerem do 15 kb\s ej nie
wiecie czy są inne filmy bleach`a na necie w formie torrentów??? wiecie tak jak kolega wspomniał
"Oav" czy coś takiego


Jak narazie sa tylko dwie Oavki o nowych nic nei wiadomo a co do odcinka 95 to jeszcze go niema pewnie tradycyjeni ukaże sie na wieczór
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 12:39, Cord napisał:


Jak narazie sa tylko dwie Oavki o nowych nic nei wiadomo a co do odcinka 95 to jeszcze go niema
pewnie tradycyjeni ukaże sie na wieczór
Pozdro


Odcinek jest już od paru godzin, ale zamiast 95, wrzucili 91 >< teraz pewnie trzeba będzie jeszcze czekać aż sie skapną że cos jest nie tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 12:45, Sand Wraith napisał:

Odcinek jest już od paru godzin, ale zamiast 95, wrzucili 91 >< teraz pewnie trzeba
będzie jeszcze czekać aż sie skapną że cos jest nie tak ...


Moze na torentach ale je przez torenty nei sciagam tylko odrazy z bleachexile i tam jeszcze niema

PS Widzial ktos moze film z prawdziwymi aktorami ? Bo ja mam fotki gdzie arnold jest jako kenpachi a Jackie chan jako byakuya
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 12:54, Cord napisał:

PS Widzial ktos moze film z prawdziwymi aktorami ? Bo ja mam fotki gdzie arnold jest jako kenpachi
a Jackie chan jako byakuya
Pozdro


Pewnie foto-moto, nie słyszałem żeby robili film z żywi aktorami (Dragon Ball też mieli robić ;] ). Apropo, wrzuć te screeny na forum, bo mnie ciekawi jak Ken-chan wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 13:09, Sand Wraith napisał:

Pewnie foto-moto, nie słyszałem żeby robili film z żywi aktorami (Dragon Ball też mieli robić
;] ). Apropo, wrzuć te screeny na forum, bo mnie ciekawi jak Ken-chan wygląda :D


Oki juz daje ja dam jackiego a kumpel drugi zaraz wstawi arnolda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 13:09, Sand Wraith napisał:


> PS Widzial ktos moze film z prawdziwymi aktorami ? Bo ja mam fotki gdzie arnold jest jako
kenpachi
> a Jackie chan jako byakuya
> Pozdro

Pewnie foto-moto, nie słyszałem żeby robili film z żywi aktorami (Dragon Ball też mieli robić
;] ). Apropo, wrzuć te screeny na forum, bo mnie ciekawi jak Ken-chan wygląda :D

Prosze tu jest Arnoldzik :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AGhh na Bleach Flame piszą że ep 95 ma wyjść 5 września (niby zmiana emisji i dlatego w tym tygodniu nie będzie epa ><) . Wogóle ludzie wnerwieni bo pościągali tego fałszywego 95 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 15:43, przemo378 napisał:

napisałem im że zj..... sprawę może zrozumia cos z mojego skromnego angielskiego jak narazie
zobaczę na Bleach society lunar i innych czy są tam odcinki

Pewnie już dostali tysiące takich maili ;] (jak nie setki tysięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 16:40, Sand Wraith napisał:

Pewnie już dostali tysiące takich maili ;] (jak nie setki tysięcy)


Ta... tak jak ktoś napisał na maturze, że było ich tysiące, a nawet setki :P Co do samego faktu to pewnie masz rację, ale pytanie czy oni sobie coś z tego zrobią. Bo w teorii co z tego, że dostają mnóstwo tego samego rodzaju emili jak mogą poprostu to olać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 14:58, Dante Dy`nei napisał:

\...\

Nie ma szans, żeby to był Jackie, za dużo filmów z nim oglądnąłem, żeby go nie rozpoznać ...
to nie jest on.


Eh ja też oglądałem dużo folmów z Jackim ale to jest on wiadomo chyba ze w każdym filmie inaczje aktor wygląda jego charakterystyka twarzy została zmieniona pod dany film rozumiesz?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy opłacało by się im zatrudniać kogoś takiego jak Jackie Chan, żeby potem jeszcze, tak go przerobić ... bo jeżeli to naprawdę on, to gratuluję jego chrakteryzatorom. Ale jak dla mnie to ten na zdjęciu, ma trochę za mały nos jak na Jackiego i jakby inne oczy ... także sam kształt twarzy, nie bardzo mi do niego pasuje, ten na zdjęciu, ma jakby bardziej szczupłą (jeżeli tak można o twarzy powiedziec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:21, Dante Dy`nei napisał:

Ja nie wiem, czy opłacało by się im zatrudniać kogoś takiego jak Jackie Chan, żeby potem jeszcze,
tak go przerobić ... bo jeżeli to naprawdę on, to gratuluję jego chrakteryzatorom. Ale jak
dla mnie to ten na zdjęciu, ma trochę za mały nos jak na Jackiego i jakby inne oczy ... także
sam kształt twarzy, nie bardzo mi do niego pasuje, ten na zdjęciu, ma jakby bardziej szczupłą
(jeżeli tak można o twarzy powiedziec).


Heh bo takie to jest zdjęcie, a co do zmiany to to normalka próbuja zrobic z jackiego bohatera podobnego do Byakuyi
ale im to chyab nei wyszlo xD
takie moja skromne zdanie
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 14:00, Child of Pain napisał:

Dla mnie to jest cosplay. A wiecie moze kiedy na wyjsc nastepny zeszyt mangi, 242?


Wszystkie mangi shonen (lub prawie) wychodzą w shonen jumpie który wychodzi w Japonii co tydzień w (chyba) środę, a potem są skalowane i tłumaczone i w necie pojawiają się w czwartek (czasem wcześniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować