Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Jak już może wiecie, pojawił się nowy odcinek mangi Bleach, konkretnie 249 po angielsku od M7.
SPOILER
Epek nieciekawy, bez dynamizmu jednak gorąco zapowiada się kolejny. Innoue chyba musi przyśpieszyć działanie Hogyoku jednak ona chce przywrócić go do stanu przed powstaniem, czyli go chyba nie będzie :). Ichigo natomiast chyba stawi czoło jakiemuś Espadzie. Poznajemy także kolejnego z nich, takiego transwestytę, niewiadomo czy to baba czy to chłop. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
... Ja to widzę inaczej, skąd oni wiedzą że do uruchomienia Hogyoku potrzeba aż tyle czasu? Już wcześniej je uruchomiono ... wniosek? Przywracając je do poprzedniego stanu Inoue przyspieszy tylko jego uruchomienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by trochę odświeżyć temat ... no więc wyszedł już ep 101 kolejny filler, ale też kolejny Bounto dead ... zostało jeszcze tylko 3 i wszyscy pójdą do piachu (a raczej zamienią się w piach :P ), i w końcu wróci główny wątek z mangi, a wraz z nim zobaczymy w końcu Vaizardów i Arancarów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać, że odcinek 102 zapowiada się wyśmienicie: Ishida vs. Baba Bounto i Ichigo vs. Kariya.
Może do 110 odcinka się wyrobią z końcem fillerów.
SPOILER
Kolejny epek mangi też się świetnie zapowiada, być może Ichigo wejdzie w Hollow Mode, wydłuży czas utrzymywania maski itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jakie sa odcinki od 98 bo zapomnialem kompletnie o Bleachu i nie wiem ile przegapilem. Powiedziec w 1 zdaniu bez spoilera wielkiego co sie dzialo i przypomne sobie na ktorym stanolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartek wyszedł odc. 106 ;D ale z niego całego najbardziej mnie wciągnęła wejscówka ze scenami z filmu Bleach, który wyjdzie 16 grudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 20:22, frapper napisał:

W czwartek wyszedł odc. 106 ;D ale z niego całego najbardziej mnie wciągnęła wejscówka ze
scenami z filmu Bleach, który wyjdzie 16 grudnia ;)


Taa, tylko że zanim Dattebayo otrzyma jakąkolwiek zgodę na umieszczaniu filmu na swojej stronce minie z parę miechów, tak przynajmniej było z Naruto ... Btw. Już za tydzień długo wyczekiwana walka Ichigo vs Kariya. Wszyscy Bounto nie żyją, jeszcze tylko jedna walka i koniec fillerów (mam nadzieję) a potem zaczną się jaja z Arrancarnami, vaizardami, a także wszyscy w końcu się dowiedzą dlaczego Ichigo to taki kozak jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2006-12-13
107. The Swung-Down Edge! The Moment of Ruin
Furi orosa re ta ha! Hametsu no shunkan
振り下ろされた刃!破滅の瞬間

2006-12-20
108. The Wailing Bount! The Last Clash
Doukoku no BAUNTO! Saigo no gekitotsu
慟哭のバウント!最後の激突

Zapowiadają się ciekawie nowiutkie odcinki anime. Być może na nowy rok dostaniemy już fabułę z mangi. :D Być może będzie jakaś fajna akcja z Ichigo Hollow. Chciałbym, żeby to była walka jeden na jednego, bo mogą się zaraz dokleić kilku kapitanów i będzie kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie jeśli ktos wie, czy sceny jakie oferuje nam odcinek 106 w swojej wejściówce są z dalszego ciągu anime ( co znaczyło by ze szykuje sie kolejna akcje która przedłużyła by fillery) czy może jak ktoś wspomniał wcześniej z filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja nazw odcinków!!! Saga Bounto się kończy!!!
Special 1. BLEACH Capture Navigation!!
BLEACH Kouryaku Nabi!! 「BLEACH攻略ナビ!!」

Special 2. BLEACH The Night Before the Decisive Battle Part 1
BLEACH Kessen Zenya Zenpen 「BLEACH決戦前夜 前編」

107. The Swung-Down Blade! The Moment of Destruction
Furiorosareta Yaiba! Hametsu no Shunkan 「振り下ろされた刃!破滅の瞬間 」

108. The Wailing Bount! The Final Clash
Doukoku no Baunto! Saigo no Gekitotsu 「振り下ろされた刃!破滅の瞬間 」
Special 3. BLEACH The Night Before the Decisive Battle Part 2
BLEACH Kessen Zenya Kouhen 「BLEACH決戦前夜 後編」

109. Ichigo and Rukia, Thoughts Revolving Around Heaven
Ichigo to Rukia, Kaitensuru Omoi 「振り下ろされた刃!破滅の瞬間 」
Ktoś mógłby mi jeszcze wytłumaczyć o co chodzi z tymi specjalami???

The Bleach Anime Episode titles for the rest of 2006 have been announced. We also have the titles of a 30 minute special airing on December the 10th, and two 90 minute specials, one airing with the 30 minute special on December 10th, and the other on December 17th.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście 1 special opisuje wydarzenia do wkroczenia Ichigo i reszty do Soul Society. Nr. 2 wydarzenia w Soul Society, a ostatni wydarzenia do wkroczenia Bounto do Soul Society. Są to dla tych, którzy nie oglądali Bleacha, a będą go oglądać. Są one przygotowaniem przed wydarzeniami z Arrancarami i Vaizardami w mandze.
Oto tytuł odcinka 110!!! Jest to jeszcze nie potwierdzone, ale chciałbym, żeby tak było.
Reopening of the Substitute Business!
The Terrifying Transfer Student

Czyli do szkoły przychodzi Shinji i jest koniec fillerów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym tygodniu nie ma Bleach''a. :( Odcinek z Shinjim będzie więc 10 stycznia. Nie mogę się doczekać.
Spoiler
Ponoć przed porwaniem Innoue ma być kolejna seria fillerów. Jeśli ma być taka jak końcówka serii z Bounto, toi już w ostateczności może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto (ponoć) zapowiedź tego 110 odcinka Bleach''a z jakiegoś japońskiego magazynu o Anime.

Po kilku tygodniach Ichigo i reszta spółki powrócili do realnego świata. W szkole pojawił się nowy uczeń o imeniu Hirako !!! :D. Czemu ren "nowy" jest taki przyjazny wobec Ichigo? Skąd wie, że on jest Shinigami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 05:25, Gogemitr napisał:

Oto (ponoć) zapowiedź tego 110 odcinka Bleach''a z jakiegoś japońskiego magazynu o Anime.

Po kilku tygodniach Ichigo i reszta spółki powrócili do realnego świata. W szkole pojawił się
nowy uczeń o imeniu Hirako !!! :D. Czemu ren "nowy" jest taki przyjazny wobec Ichigo? Skąd
wie, że on jest Shinigami?


Hmm nie mam pojęcia. Jakaś podpowiedź? :P A na serio to niezły lol że fillery w Bleachu kończą się szybciej niż fillery w Naruto, które mają się skończyć (wg. oficjalnych źródeł) dopiero na wiosnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć inny magazyn o Anime twierdzi, że fillery w Bleach''u także skończą się na wiosnę. Jednak to niemożliwe, walka z Kariyą przez kilkanaście odcinków (ala Dragon Ball :D). Widocznie im się pomyliło. Jak się wydaje, prawie na 100 % ten odcinek 110 będzie miał ten znany już wszystkim tytuł. Gdyby to było kłamstwo, to by raczej od razu zaprzeczyli wszelkim pogłoskom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować