Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Koniec Fillerów!!! W 108 odcinku Ichigo zabija Kariyę. Fajny ta scena, kiedy Ichigo jest zbyt wycieńczony by walczyć(tak samo jak podczas walki z Byakuyą). Nagle H-Ichigo opanowuje naszego bohatera i Kariya dostaje Getsugą Tenshou. Szkoda tylko, że maska Pustego nie pojawiła mu się na twarzy. W następnym odcinku Ichigo posiedzi trochę w Soul Society i wróci do chaty. W ten sposób zacznie się historia Arrancarów i Vizardów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie te walki, zwłaszcza ostatnia ichigo i ishidy z kariya. Oklepane wszystko na ten sam schemat walki z Byuakuya, i jeszcze to strzelanie czarną gestugą gdzie popadnie-.-. A histugaya strzelajacy smokami shikai przy używaniu bankai...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie podobnie do walki z Byakuyą wyglądała ta scena:
Ichigo stoi i się nie może ruszyć. Wrzeszczy cały czas "rusz się"!. Nagle Hichigo mówi coś i nagle Kariya dostaje Black Getsugą Tenschu. Jedynie nie było podobne do ostatniej finałowej walki to, że na twarzy Ichigo nie pojawiła się maska jego Pustego, a szkoda. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się tytuły nowych odcinków Anime.
111. Shock! The Father''s True Character- fajna odcinek, dowiadujemy się skąd Ichigo ma swoją moc.
112. The Vizards and the Arrancars- nowe rasy z mangi. :)
113. The Arrancars Attack- pierwsza ciężka walka od czasów walki Ichigo z Byakuyą.
Aha i małe potwierdzenie, że nowy znajomy Ichigo Hirako Shinji pojawi się w Anime:
http://www.bleach7.com/jumpscan3.jpg
Jest tam też obrazek z tatusiem Ishidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc jest tak, że Raw od Saiyaman będzie dopiero w piątek sobotę następnego tygodnia. :( Mają ferie bez kompa. Jedyną nadzieją jest Dattebayo, które jeśli się opamięta to przetłumacza Raw''a od Freelance, a nie czekają jak jakieś sępy, aż im Saiyaman podrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Nie mogę się doczekać jak zobaczę Shinjiego z maską Pustego. A w mandze (która zresztą będzie dopiero 18 stycznia) może Chado będzie walczyć z Arrancar''em. Może zobaczymy rozwinięcie jego mocy Pusto-podobnych. Zastanawia mnie jak Rukia ma sobie poradzić bez Bankai. A może jednak się go nauczyła. :D Trzeba poczekać aż dwa tygodnie. Chciałbym, żeby w tym arc''u pojawili się Vizardzi i przyjączyli się do Ichigo i reszty tak po dwóch na jednego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejna porcja tytułów do anime.
111. Shock! The Fathers'' True Identity- Szok! Prawdziwa tożsamość ojca! Dowiadujemy się skąd Ichigo i Ishida mają swoje moce.
112. The Commencement of War, Vizard and Arrancar- Rozpoczęcie wojny, Żołnierz Armii Masek i Arrancar!- kolejna porządna walka w Blach''u.
113. Prelude to the Apocalypse, The Arrancar Offensive- Wstęp do apokalipsy, ofensywa Arrancar''ów, czyli kolejna część małej walki.
114. Ichigo and Rukia Reunite- ponowne połączenie się Rukii i Ichigo, więc Rukia wraca i ma swoje moce Shinigami.
A dzisiaj najfajniejszy odcinek w Bleach''u od walki Ichigo z Byakuy''ą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym endingu?? Nie będę komentować muzyki(nie podoba mi się, już wolałem dawny ending), to uważam, że zawiera zbyt dużo spilerów, pojawienie się tam kapitana Kurosakiego, Sarugaki Hiyori i tych wysztskich arrancarów to zbyt duża dawka spoilerków dla nieczytających mangi. Obecny opening też dał ich trochę: walka Ichigo z Hollow- Ichigo, Aizen po wizycie u fryzjera(wygłądał kiedyś jak mól książkowy, bibliotekarz) i pełna maska na twarzy Ichigo.SPOILERlub jak kto woli Ichigo Vaizard SPOILER. Gwoli ścisłości Shiniji cudownie powiedział nazwę swojej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Orihime pod koniec jest troche krzywo narysowana, a najwiekszy spoiler to własnie para tatusiow, a Arancary nie sa pokazane wszystkie, tylko te ktore zostana przedstawione niedlugo czyli szczerze mowiac przydupasy[;. Ale jaki Aizen po wizycie u fryzjera, przeciez w bodajze 62 odcinku ulozyl sobie wlosy magiczna raczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No największy spojler to Kurosaki senior, jeszcze Espada jest za "senbonzakurą" , więc ich tak tam nie widać ... a nawet gdyby to nie jest aż taki spojler jak Isshin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych wszystkich Arrancar''ów, trzeba się dosyć mocno dopatrywać. Jeśli chodzi o tą fryzurkę, to była ona pokazana w tym 62 odcinku przez chwilę. Miała ona pokazywać ujawnienie prawdziwej osobowości Sousuke, z nieśmiałego, cichego kapitana, w wyluzowanego, żądnego potęgi władcę pustych. Ta magiczna rączka, to zapewne spore ilości żelu do włosów, trochę szczęścia i daru fryzjerskiego (w końcu ciężko jest za pierwszym razem ułożyć fajny fryz :P). Ta wizyta u fryzjera spowodowana była potrzebą zakupienia ogromnego zapasu żelu do włosów (w Hueco Mudno nie ma zapewne sklepów i zakładów fryzjerskich) :D
Już dzisiaj nowy odcinek Bleach''a do ściągnięcia przez torenta ze stronki Saiyaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mój gramsajt jest wyrobiony. Ale nadal nie wiem jak zrobić, żeby tło nie było ucięte. :( (chodzi mi o te boczne i górne paski).
Ale za to nadeszedł nowy odcinek Anime. Walk tu nie, bo ich nie oczekiwałem (dzięki mandze). Spora dawka humoru, ale znowu niepotrzebnie te sensory Bounto Urahary jeszcze tu są. Wielu fanów zauważa, że kreska się pogorszyła, moim zdaniem to wina kosztów jakie studio poniosło z produkcją filmu (kreska rzeczywiście tam jest fantastyczna). Oby niedługo dochody ze sprzedaży biletów wpadły do ich kieszeni i się wzięli za porządną produkcję. Następny epek zapowiada się fantastycznie i mam cichą nadzięję, że Claudo, Rin- Rin i żółwik (zapomniałem jak się nazywa :P) ruszą do akcji i Yami z Ulqiem zgniotą te zieloniutkie pigułeczki.
Gdybym dodał linki do camripa kinówki Bleach''a z youtube na gramsajta, to bym złamał regulamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 14:58, Gogemitr napisał:

Gdybym dodał linki do camripa kinówki Bleach''a z youtube na gramsajta, to bym złamał
regulamin?


Nie bo film nie ma oficjalnie licencji w Polsce i jest anime (coś tam jest w prawie japońskim że jak nie ma licencji to można ...) Btw. dajesz wszystko przeźroczyste (lub nie, jak wolisz) i masz na opcja te zakładki, to właśnie jest całe tło, dajesz tapetę lub cokolwiek i ... masz ... (patrz mój gramsajt ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może info, jak ma się sprawa z kinówką Bleacha - Memories of nobody? Na tubie póki co mają tylko RAW''y, w dodatku w takiej sobie jakości, a tłumaczenia wciąż brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować