Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jutro premiera anime Ninja Scroll za darmo na gram.pl!

20 postów w tym temacie

pomysł i sam film świetny, dziękuję za to. Mam tylko jedną uwagę, dlaczego po polsku? Moim zdaniem oryginalny dubbing + napisy PL dał by dużo lepszy efekt podczas oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, (moim skromnym zdaniem) anime nie powinno się oglądać z żadnym dubbingiem bądź lektorem, tylko w oryginalnej japońskiej wersji z napisami. A Ninja Scroll jest naprawdę dobrym anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co. Jak śmiecie sponsorować te mokre sny pedofila, z androgynicznymi chłopcami i "dojrzałymi kobietami" o twarzach 12-latek. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 17:16, Dared00 napisał:

No wiecie co. Jak śmiecie sponsorować te mokre sny pedofila, z androgynicznymi chłopcami
i "dojrzałymi kobietami" o twarzach 12-latek. Wstyd.


Przynajmniej będą mogli się pochwalić, że oglądali "dobry" film.

Osobiście czekam na Genocybera od gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 16:46, Malitor napisał:

Dzieci będą oglądać chińską bajkę z seksem analnym i ssaniem piersi przez wielkiego potwora?
Nieźle.


taaa bo dzieci nie wyszukaja tego o czym piszesz w googlach w 3 sekundy ;) oznaczenie pewnie wiekowe bedzie. a czy ktos obejrzy jego wola. przymusu nie ma. z tresci komentarza wnioskuje ze jestes z tych ktorzy by zakali roznych rzeczy i najlepiej podejmowali wszystkie decyzje za innych - dla ich dobra :)

Genocyber ? nieczym sie nie rozni od filmow gore najnizszych lotow... o ktore tez latwo w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 17:16, Dared00 napisał:

No wiecie co. Jak śmiecie sponsorować te mokre sny pedofila, z androgynicznymi chłopcami
i "dojrzałymi kobietami" o twarzach 12-latek. Wstyd.


+1! <zalewa sie lzami ze smiechu>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 16:46, Malitor napisał:

Dzieci będą oglądać chińską bajkę z seksem analnym i ssaniem piersi przez wielkiego potwora?
Nieźle.


1. Japońską jak już.
2. Seks analny występuje w 1 anime na 100 więc luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, anime całkiem całkiem. Jak już mamy coś tak hardcorowego to kiedy będzie jakieś hentai? ;)

A może serial "Ninja Scroll"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie zamiar w przyszłości znów udostępnić jakiś film anime, to jednak zastąpcie lektora, polskimi napisami i oryginalnymi głosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 17:16, Dared00 napisał:

No wiecie co. Jak śmiecie sponsorować te mokre sny pedofila, z androgynicznymi chłopcami
i "dojrzałymi kobietami" o twarzach 12-latek. Wstyd.


Ejjj no. To była pierwsza moja myśl jak przeczytałem tytuł tematu.

Masz ode mnie +1 do czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować