Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dziwne, że jeszcze nie ma tematu o grze?

Gra ktoś? Według mnie produkcja genialna i zyskuje z każdą minutą, już pominę te początkowe problemy, delikatnie mówiąc, z logowaniem i samą grą.

Jeśli gracie dodajcie mnie na Originie. Nick : MKRaven. Chętnie pobuduję z kimś region bo dużo fajniej gra się naprawdę współpracując! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze pojawil sie temat o SimCity w koncu.
Jak ktos znajdzie dzialajacy sposob na zmiane jezyka w grze to niech da znac gdyz bylem dosc napalony na ta gre ale jak ja uruchomilem i powital mnie calkowicie nie logicznie skonstruowany (oraz bez ladu i skladu i sensu rowniez) komunikat po "naszemu" to dalem sobie siana.
Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 19:49, MKRaven napisał:

Dziwne, że jeszcze nie ma tematu o grze?

Dunno. Może nikt nie był zainteresowany jakąkolwiek dyskusją na jej temat... :>

Nazwę tematu zmodyfikowałem nieco, precyzując o jaką grę chodzi (są 2 gry o tym samym oficjalnym tytule) jak i przeznaczenie wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 19:57, Jarden napisał:

Fajnie ze pojawil sie temat o SimCity w koncu.
Jak ktos znajdzie dzialajacy sposob na zmiane jezyka w grze to niech da znac gdyz bylem
dosc napalony na ta gre ale jak ja uruchomilem i powital mnie calkowicie nie logicznie
skonstruowany (oraz bez ladu i skladu i sensu rowniez) komunikat po "naszemu" to dalem
sobie siana.
Dzieki.


Erm. Wiesz mnie też język w oczy kole (do czego to doszło, żeby ojczysta mowa odstraszała, no ale jak ktoś tak tłumaczy...), ale gra jest tak genialna, że naprawdę warto przeboleć ;) .

Nie wiem jak zmienić język w grze, pewnie zmieniając język origina może byś ściągnął i odpalił wersję ANG, ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 19:49, MKRaven napisał:

Dziwne, że jeszcze nie ma tematu o grze?

Gra ktoś? Według mnie produkcja genialna i zyskuje z każdą minutą, już pominę te początkowe
problemy, delikatnie mówiąc, z logowaniem i samą grą.

Jeśli gracie dodajcie mnie na Originie. Nick : MKRaven. Chętnie pobuduję z kimś region
bo dużo fajniej gra się naprawdę współpracując! :)


Większość chyba jeszcze wykorzystywała temat z recenzją tej gry:)

Ja dopiero teraz zaczynam, wróciłem z pracy, otworzyłem piwko skończyłem "samouczek" i zacznę zabawę:) Z ciekawości od 30 minut przeglądałem regiony z innymi graczami by zobaczyć z czym to się je i wygląda ciekawie:>
Z początku myślałem że będę grał tylko sam, ale chyba potencjał tej gry leży właśnie we wspólnej grze.

Chętnie cie dodam bo nie będzie nic lepszego niż fajne i ogarnięte osoby w grze! Ale muszę zaznaczyć że nie uczestniczyłem w betach, prócz doświadczenia z poprzednich części jestem w tej totalnym nowicjuszem:) Ale ja lubię odkrywać i uczyć się nowości w grach;)
Jak cię zaproszę to po nicku poznasz że to ja:P

Jakiś serwer konkretny wybrać? Bo mam "Europa Wschód 1".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój żaby to tylko gra i ma być zabawą ;) .

Janek >> Warto. Problemy wprawdzie dalej są, ale w porównaniu z tym co było są już drobne... Myślę, że za 1-2 będzie no problem, a gra jest naprawdę świetna no i możliwość wspólnego grania, pomagania sobie połączona ze specjalizacją miast daje niesamowite możliwości i pewną gwarancję, że Ci się nie znudzi bo możesz ukształtować swoje miasto na tyle różnych sposobów, że głowa mała ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 20:29, MKRaven napisał:

Nie bój żaby to tylko gra i ma być zabawą ;) .


Mówisz w moim języku:)

Edytuję i tu:
Jakiś serwer konkretny wybrać? Bo mam "Europa Wschód 1".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz radę to wejdź na Europa Zachód 2 bo mi Europa Wschód 1 pokazuje, że pełen. Najpierw dodaj mnie na Originie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 20:29, MKRaven napisał:

Janek >> Warto. Problemy wprawdzie dalej są, ale w porównaniu z tym co było
są już drobne... Myślę, że za 1-2 będzie no problem, a gra jest naprawdę świetna no i możliwość
wspólnego grania, pomagania sobie połączona ze specjalizacją miast daje niesamowite możliwości
i pewną gwarancję, że Ci się nie znudzi bo możesz ukształtować swoje miasto na tyle różnych
sposobów, że głowa mała ;) .

Dzięki za info. Obawiam się tylko zatrzęsienia DLC (vide "Mass Effect 3") po premierze... Swoją drogą, dużo jest tych pre-orderowych DLC w edycji limitowanej?

A tak na margiensie, w ciągu najbliższych 2 tygodni premierę mają "Sniper: Ghost Warrior 2" oraz "Bioshock: Infinite"... Jak żyć, Panie Premierze, jak żyć...? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... DLC jest w klimatach raczej odbiegających od realizmu, więc mnie nie pasjonuje, ale pewnie dodam sobie budynki z niego, ale wiele tego nie ma. Pewnie będzie zatrzęsienie bo już są dodatki dla angielskiego, czy amerykańśkiego stylu miast. Jednak w sumie nic wielkiego one nie dają i można spokojnie dać sobie spokój.

Premier odpowiada: albo jedzenie albo gra ;) .

Ejjj mogę założyć region gram.pl i niech ludzie dołączają o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 20:36, Janek_Izdebski napisał:

Dzięki za info. Obawiam się tylko zatrzęsienia DLC (vide "Mass Effect 3") po premierze...
Swoją drogą, dużo jest tych pre-orderowych DLC w edycji limitowanej?


Dałem sceena z mojej limitowanej edycji. To tylko jakieś "pierdółki" nie ma czym się przejmować:) (jak na razie:P)

MKraven
Zaproszenie poszło:)

O matko mi pisze że wszystkie są pełne i nie mogę do żadnego dołączyć;/ Prócz Oceania 1. Przysiągłbym że półtorej godziny temu większość była dostępna...
Paranoja jakaś, własnie mam czekać około 18 minut na dołączenie do gry. (Zachciało mi się wychodzić, mam karę:P)
Mam nadzieję że te ich już sławne problemy szybko mina.

Więc dzisiaj chyba już sobie nie pogramy, bo nie zanosi się by sytuacja miała się szybko poprawić. Na weekend wyjeżdżam i będę w Niedzielę wieczorem dopiero, więc na mnie jakby co będzie trzeba poczekać :>

20130307204224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 20:39, MKRaven napisał:

Hmm... DLC jest w klimatach raczej odbiegających od realizmu, więc mnie nie
pasjonuje, ale pewnie dodam sobie budynki z niego, ale wiele tego nie ma. Pewnie będzie
zatrzęsienie bo już są dodatki dla angielskiego, czy amerykańśkiego stylu miast. Jednak w sumie
nic wielkiego one nie dają i można spokojnie dać sobie spokój.

Jeszcze raz dziękuję. :) Będę musiał poważnie przemyśleć ewentualny zakup, bo wcześniej nie planowałem gry w ten tytuł, jednak rzeczywiście recenzje i opinie graczy (pomijam problem bycia "always online") są zachęcające, a ja nadal mam sentyment do "SC 2000". :) Jeśli się jednak zdecyduję, to pojadę do Media Marktu, tam chyba najtaniej jest teraz do nabycia nowe "SC".

Przy okazji, ciekawy jest ten pakiet "Bohaterowie i Złoczyńcy"? Dużo daje możliwości? Inne dostępne DLC drogie są? Mógłbyś ewentualnie podać przykładowe ceny? Dzięki.

Dnia 07.03.2013 o 20:39, MKRaven napisał:

Premier odpowiada: albo jedzenie albo gra ;) .

W takim razie będę jadł tylko szczaw i mirabelki (vide ostatnia wypowiedź S. Niesiołowskiego). :D

Dnia 07.03.2013 o 20:39, MKRaven napisał:

Ejjj mogę założyć region gram.pl i niech ludzie dołączają o!

Dobry pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 20:23, MKRaven napisał:

Erm. Wiesz mnie też język w oczy kole (do czego to doszło, żeby ojczysta mowa odstraszała,
no ale jak ktoś tak tłumaczy...), ale gra jest tak genialna, że naprawdę warto przeboleć
;) .
Nie wiem jak zmienić język w grze, pewnie zmieniając język origina może byś ściągnął
i odpalił wersję ANG, ale głowy nie dam.


Wiesz kole jak kole ale jak mi sie pojawia komunikat ktorego za cholere nie rozumie, mimo ze jest po polsku napisany, to znaczy ze cos poszlo bardzo nie tak.
Domyslam sie "co autor mial na mysli" (prawdopodobnie ze serwery sa przeciazone i nie moga w tym momencie stworzyc nowej gry) ale jak mam zdanie (nie dokladnie to pisalo ale brak sensu jest utrzymany) "stworzyles nowa gre, stworz nowa gre" to moge sie zalozyc ze w originale brzmialo to z sensem.
Poza tym, cholera, mamy 2013 rok, dzisiaj wiekszosc gier musi po aktywowaniu pobrac pewna ilosc danych (w tym zapewne pakiety jezykowe) z netu wiec zupelnie nie rozumie dlaczego EA robi problemy jak cenega, dajac tylko "ta wlasciwa" z ich punktu widzenia wersje jezykowa.
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to ze kumpel kupil SimCity prosto z origina i wczoraj tez mogl pobrac tylko "swieta trojce ea", dzisiaj odistalowal i po ponownej probie instalacji dostal mozliwosc zainstalowania innych wersji jezykowych co oznacza ze to po prostu sztuczne blokowanie jezykow a nie ich brak na serwerach danego kraju.
Poza tym wpisz sobie w google "how to change language in simcity" a dostaniesz kupe postow od ludzi ktorzy nie znaja polskiego/ruskiego/wegierskiego a jedyna ich wina jest to ze kupili SimCity w naszym kraju i sa ekhem "udupieni", tak sie nie powinno robic w XXI wieku bo to zwykle skurczysynstwo jest:/
I nie, zmiana jezyka w originie (mam angielski domyslnie) ani nawet zmiana lokalizacji na twoim koncie ea nic nie daje, czyli gdzie kupiles to masz a ea sie cieszy ze zrobilo cie w balona...ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC z Edycji Limitowanej to dwa budynki superbohaterów i misje do nich tak naprawdę i to zdaje się koniec. Więcej nie jestem w stanie powiedzieć bo nie wybudowałem jeszcze całego contentu :P .

Pozostałe DLC to pakiety stylowe miast np. angielskie gdzie masz specjalny budynek - Big Ben i budynki administracji stylowe - na tym koniec zdaje się. Taki pakiet dla jednego stylu to 30 zł. Na originie możesz wejść w informacje o grze i tam masz wszystko ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 21:06, MKRaven napisał:

DLC z Edycji Limitowanej to dwa budynki superbohaterów i misje do nich tak
naprawdę i to zdaje się koniec. Więcej nie jestem w stanie powiedzieć bo nie wybudowałem
jeszcze całego contentu :P .

Czyli tak jak myślałem, mało wnosząca popierdółka. ;)

Dnia 07.03.2013 o 21:06, MKRaven napisał:

Pozostałe DLC to pakiety stylowe miast np. angielskie gdzie masz specjalny budynek -
Big Ben i budynki administracji stylowe - na tym koniec zdaje się. Taki pakiet dla jednego
stylu to 30 zł. Na originie możesz wejść w informacje o grze i tam masz wszystko ;) .

30 zł za jeden pakiet miast? Troszkę przesadzili, jak na polskie warunki. :( Tyle to kosztuje miesiąc abonamentu do "SWTOR''a", też od EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi... jak to jest z tą serią SimCity? Można spodziewać się dodatków? Jak miały się zazwyczaj ceny ewentualnych dodatków do pełnej wersji? Dużo w ogóle tych dodatków było, jeśli w ogóle były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 21:06, MKRaven napisał:

Pozostałe DLC to pakiety stylowe miast np. angielskie gdzie masz specjalny budynek -
Big Ben i budynki administracji stylowe - na tym koniec zdaje się.


angielskie maja dwupietrowe busy (wiecej ludzi przewoza), szkopy szybsze pociagi (napewno cos szybszego nie wiem dokladnie co), a francuzi skuteczniejsza policje dzieki ulepszeniu komisariatu. do tego chyba inny wyglad ulic:

Change in the Streets—Watch the streets, homes, businesses, and vehicles around your landmarks start to take on the flavor of those countries.

roznice sa. dla mnie jest sprzedawanie niepelnego produktu aka day0 dlc... no nic trza siegnac po wazelinke i jakos przebolec zakup, bo EA bedzie "mini dodatki" wydawac co kwartal (jak do simsow) czyli na goty/gold nie ma co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 21:20, barth89 napisał:

Powiedzcie mi... jak to jest z tą serią SimCity? Można spodziewać się dodatków? Jak miały
się zazwyczaj ceny ewentualnych dodatków do pełnej wersji? Dużo w ogóle tych dodatków
było, jeśli w ogóle były?

Poprzednie odsłony z tego co pamiętam nie miały dodatków, może poza Sim city 4 w którym dodano jakieś pierdoły odnośnie komunikacji, ale to był syf. Wtedy nikt nie słyszał o DLC, a sama gra byla na tyle pełna że do sim city akurat takich dodatków nie przewidywano.

Tutaj możemy miec do czynienia z DLC odnośnie wygladu miast, moze w przyszłosci cos jeszcze dodadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować