Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2013 o 21:34, Darkstar181 napisał:

Poprzednie odsłony z tego co pamiętam nie miały dodatków, może poza Sim city 4 w którym
dodano jakieś pierdoły odnośnie komunikacji, ale to był syf. Wtedy nikt nie słyszał o
DLC, a sama gra byla na tyle pełna że do sim city akurat takich dodatków nie przewidywano.

Tutaj możemy miec do czynienia z DLC odnośnie wygladu miast, moze w przyszłosci cos jeszcze
dodadzą.


Czyli generalnie, jeśli kupię SimCity to kupię grę, a nie kastrata z perspektywami na przyszłość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś grał na serwerze Europa Wschód 2(jedyny na który udało mi się wbić), to niech doda mnie do znajomych, nick: Starlings.

Dla mnie gra jest genialna, tylko wkurzają mnie te problemy z serwerami, w środku dnia działało dobrze a teraz znów nie mogą wejść na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba dzisiaj nie pogramy, nie wiem czemu ale Origin cię nie widzi, A w grze nie mogę cię dodać do znajomych bo wyskakuje błąd ciągle z połączeniem ;/

Olać, wrócę w niedzielę i wtedy pomyślimy nad graniem:) Może do tego czasu uporają się z problemami z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:22, Stfforex napisał:

Dobra chyba dzisiaj nie pogramy, nie wiem czemu ale Origin cię nie widzi, A w grze nie
mogę cię dodać do znajomych bo wyskakuje błąd ciągle z połączeniem ;/

Olać, wrócę w niedzielę i wtedy pomyślimy nad graniem:) Może do tego czasu uporają się
z problemami z grą.

Zbuduj się w moim regionie? Jak klikniesz graj to masz na górze filtr do regionów ze znajomymi ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:23, MKRaven napisał:

Zbuduj się w moim regionie? Jak klikniesz graj to masz na górze filtr do regionów ze
znajomymi ;) .


Zachód 2?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:26, Stfforex napisał:

> Zbuduj się w moim regionie? Jak klikniesz graj to masz na górze filtr do regionów
ze
> znajomymi ;) .

Zachód 2?:)

Tak. Ja podejmuję ostatnią próbę na dziś ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:28, MKRaven napisał:

Tak. Ja podejmuję ostatnią próbę na dziś ;) .


Ok czyli założyłeś już tam region?:) Więc jakby udało mi się wbić wystarczy że wybiorę sobie teren i siup mogę grać tam kiedy chcę? Dzisiaj pograłbym i dopiero jak wrócę w niedzielę mogę kontynuować moje miasto niezależnie od tego ile ty będziesz grał na swoim?

Bo jeśli tak to wygląda to jest to nieźle rozwiązane! O ile serwery nie zepsują niczego :P

Daję sobie czas do 23 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 22:32, Stfforex napisał:

> Tak. Ja podejmuję ostatnią próbę na dziś ;) .

Ok czyli założyłeś już tam region?:) Więc jakby udało mi się wbić wystarczy że wybiorę
sobie teren i siup mogę grać tam kiedy chcę? Dzisiaj pograłbym i dopiero jak wrócę w
niedzielę mogę kontynuować moje miasto niezależnie od tego ile ty będziesz grał na swoim?

Bo jeśli tak to wygląda to jest to nieźle rozwiązane! O ile serwery nie zepsują niczego
:P

Daję sobie czas do 23 :P

Jest dokładnie tak jak mówisz ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może umówmy się na jeden konkretny serwer np. Europa Wschód 3 (najnowszy obecnie serwer) i grajmy wspólnie na jednym. Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć to stworzyłem tam region o nazwie Polandland i serdeczne zapraszam was do wspólnej zabawy. Szukajcie mnie pod nickiem wojtomasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko proste: Da się w tej grze zmienić sterowanie? o.0 W opcjach mam tylko opcje wideo, audio i rozgrywki jakoś sterowania nie mogę odszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu do Polandlandu wprowadzili mi się Azjaci heh. Bedzie trzeba stworzyć nowy region, tym razem prywatny. Nadal zapraszam, zgłaszajcie się i ślijcie zaproszenia do wojtomasz, a gdy uzbiera się nas już jakaś grupka na serwerze Europa Wschod 3 to stworzymy wówczas wspólny region i rozpoczniemy wspólna zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. MkRaven, Stfforex, wojtomasz dodani na originie. Proponuje się zgadać na jeden serwer i pograć wspólnie. Z tego co widzę Europa Wschód 2 i 3 w miarę działają. Region na 16 miast, tyko dla gramowiczów i można grać ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy przebrnęli przez tłumy w kolejkach i udało im się pograć - jak wygląda kwestia języka? Bo czytałem w paru miejscach, że podobno opcji zmiany języka nie ma i nie jest przewidziana, a polskie tłumaczenie przyprawia o ból zębów. Prawda li to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 16:37, Skrzypiec napisał:

Dobra. MkRaven, Stfforex, wojtomasz dodani na originie. Proponuje się zgadać na jeden
serwer i pograć wspólnie. Z tego co widzę Europa Wschód 2 i 3 w miarę działają. Region
na 16 miast, tyko dla gramowiczów i można grać ;}


Ja tez sie pisze. Moj nick na origin - kamil00s ;]

PS. Jaka jest maksymalna rozdzielczosc SC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować