Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2013 o 16:52, MKRaven napisał:

Panowie zakładam na Europa Wschód 3 region gram.pl! Zapraszam :) .


Ok dodałem Cię na originie. Na razie mam ciągłe disconnecty ale jak tylko będę miał stabilne połączenie i będzie jeszcze wolne miejsce w regionie to chętnie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 21:23, MortalPL napisał:

Panowie i Panie, jak sprawa wyglada z grywalnoscia Simcity w godzinach szczytu? Sa problemy?

Dziś już praktycznie nie miałem żadnych - przynajmniej ja. Szczególnie na nowych serwerach, które uruchomili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak pisałem jestem na wjeździe i wracam w niedziele. Ja się na wszystko pisze i zgadzam i jak tylko wrócę chce widzieć miejsce dla mojego miasta wiec Proszę mi jedno zarezerwowac bo widzę ze zabieracie się ostro:)
Pisze z komórki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 15:57, Kamiloos napisał:

To co? Budujemy jakies metropolie? :P


Na tych poletkach to chyba "metropolijke" :)

Jak tam panowie pierwszy dzien? Nie szalejcie z rozbudowa bo będzie mi smutno gdy dolacze w niedziele wieczorem:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 10:16, Zuchew napisał:

dziś wszystko śmiga. Ma ktoś jakiś wolny region do którego można się dołączyć ^^?

Wbijaj na region gram.pl na Europie Wschodniej 3 - są jeszcze wolne miejsca, ale już niewiele ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW. znalazłem jedną wadę gry - komunikacja między graczami. Powinna być zdecydowanie lepiej rozwiązana obecnie działa za wolno i jest zupełnie niepraktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 13:18, MKRaven napisał:

są jeszcze wolne miejsca, ale już
niewiele ;) .


Proszę o rezerwację jednego :)
Odbiorę jutro wieczorem.
"Tenkju":)

No właśnie odnośnie komunikacji to jak na gre nastawiona na współpracę trochę słabo to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że moje poprzednie pytanie pozostało bez odpowiedzi, pozwolę sobie zadać je jeszcze raz - czy ktoś mógłby powiedzieć, jak wygląda kwestia języka w grze? Pełna lokalizacja, tylko napisy, czy jest też opcja gry w wersję oryginalną? I jak z tłumaczeniem, bo w paru miejscach czytałem, że od wersji polskiej bolą zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 14:03, Stfforex napisał:

> są jeszcze wolne miejsca, ale już
> niewiele ;) .

Proszę o rezerwację jednego :)
Odbiorę jutro wieczorem.
"Tenkju":)

No właśnie odnośnie komunikacji to jak na gre nastawiona na współpracę trochę słabo to
wygląda.

Jakiś voip by się przydał, lub chociażby czat z mmo jak mi to MKRaven powiedział. Co do tego regionu to ciężko czy do jutro zostanie. Jak co to drugie miasto Ci odstąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 17:18, Skrzypiec napisał:

Co
do tego regionu to ciężko czy do jutro zostanie. Jak co to drugie
miasto Ci odstąpię.


ZDRAJCY po dwa miasta kradną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 16:19, Ring5 napisał:

Jako że moje poprzednie pytanie pozostało bez odpowiedzi, pozwolę sobie zadać je jeszcze
raz - czy ktoś mógłby powiedzieć, jak wygląda kwestia języka w grze? Pełna lokalizacja,
tylko napisy, czy jest też opcja gry w wersję oryginalną? I jak z tłumaczeniem, bo w
paru miejscach czytałem, że od wersji polskiej bolą zęby?


Z tego co zauważyłem to można spokojnie wybrac język podczas instalacji. W grze są tylko napisy, nie ma żadnych kwestii mówionych, które mogłyby być zlokalizowane. Nie rzuciły mi się w czy jakieś tragiczne błędy, ale niezbyt zwracałem na nie uwagę.


Nooo, więc region gram.pl się rozwija :), mam jednak wrażenie, że moje miasto notuje progres baardzo wolno. (Mój nick w origin: Aithieel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, mam takie małe pytanie. Otóż zapewne już niedługo, odbiorę i moją kopię SimCity, ale zmartwił mnie trochę te wszystkie "wymogi współpracy". O ile grałbym z przyjaciółmi, mogło by to dostarczyć sporo zabawy, to tyle, jeśli trafię na złośliwych trolli (a niestety tacy też są), to zabawa, jak mniemam, dość szybko ulotniła by się z gry, a jej miejsce zajęła by frustracja i zniechęcenie. Tak też, czy faktycznie tak duży nacisk postawiony jest, na kooperacje z sąsiadami, jak trąbią o tym zewsząd recenzenci? Jeśli tak, to czy w "gramowej" metropolii znalazło by się miejsce dla "świeżaka" na forum ;)?
Pozdrawiam z ukłonami,
Dedexus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 16:19, Ring5 napisał:

Jako że moje poprzednie pytanie pozostało bez odpowiedzi, pozwolę sobie zadać je jeszcze
raz - czy ktoś mógłby powiedzieć, jak wygląda kwestia języka w grze? Pełna lokalizacja,
tylko napisy, czy jest też opcja gry w wersję oryginalną? I jak z tłumaczeniem, bo w
paru miejscach czytałem, że od wersji polskiej bolą zęby?

W gdzie nie ma dialogów mówionych. No. Chyba, że mówisz po "simsowemu". Język wybiera się przy instalacji i tylko ten jeden zostanie ściągnięty, więc nie można zmienić w prosty sposób języka przez menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wolnymi miastami to kiepsko ;/. Chyba jedno do zajęcia zostało, niestety boli ograniczenie do 16 miast. Zawsze Ci co mają po 2 mogą oddać dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo gra daje naprawdę masę radości, mnie bardzo wciągnęła, chociaż doświadczenie z tego typu grami mam niemalże zerowe. Szkoda tylko, że ta cała afera ze serwerami tak mocno wpłynęła na negatywne nastawienie do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyjaśnić, o co chodzi? Uruchamiamy z kumplem grę jednocześnie. On ma większość serwerów dostępnych, podczas gdy ja te same serwery widzę, jako zapełnione. I nici ze wspólnego grania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 18:31, Aithieel napisał:

Z tego co zauważyłem to można spokojnie wybrac język podczas instalacji.


Ale jest angielski, czy tylko języki wschodnioeuropejskie? Bo to dla mnie w tym momencie najistotniejsza kwestia przy podjęciu decyzji "brać czy nie brać" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 20:16, Skrzypiec napisał:

Chyba jedno do zajęcia zostało, niestety boli
ograniczenie do 16 miast. Zawsze Ci co mają po 2 mogą oddać dla nowych.


Trudno to się pobawię sam, jakoś nie zachęca mnie branie po kimś miasta, wole budować swoje własne od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować