Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

witam wszystkich ja mam podobny problem jak kolega Jarden
kupilem kluczyk w sprawdzonym sklepie internetowym fabrykakluczy jak w opisie SimCity Edycja Limitowana PL CDKey, po wklepaniu klucza w orgin rejestracja klucza przebiegla pozytywnie lecz w bibliotece widnieje SimCity Collector Edition British city(Angielski US) podczas instalacji jest tylko 1 opcja wyboru jezyka (Angielski US) mieszkam w UK Orgin - ustawienia aplikacji-jezyk klieta orgin-Polski
ustawienia regionalne w orgin
kraj zamieszkania Polska
jezyk polski
to samo w profile.ea.com
kraj zamieszkania Polska
jezyk polski nawet VPN zmienialem na polskie bez zmiany mam mlodszego brata ktury nie ogarnie po angielsku
jesli macie jakies pomysly to prosze piszcie dzwonilem nawet do Suppor EA US dostalem instrukcje zeby wpisac w przegladarke profile-ea.com zrobic abdate my info edit info-lagune na polski i zmienic kraj na pl niestety mi ta opcja nie pomogla byc komus zwas pomoze sorki za spam ale juz niemam pomyslow i sil pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utworzyłem kolejny region do wspólnej gry. Gra nie wybacza błędów, jeden zły krok i koniec... Jeśli ktoś jest zainteresowany to niech dodaje wojtomasz do znajomych to wyśle zaproszenie do regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 22:40, Stfforex napisał:

> Chyba jedno do zajęcia zostało, niestety boli
> ograniczenie do 16 miast. Zawsze Ci co mają po 2 mogą oddać dla nowych.

Trudno to się pobawię sam, jakoś nie zachęca mnie branie po kimś miasta, wole budować
swoje własne od początku.

Dla Cb miasto jest zajętę tak jak pisałem. I nic w nim prawie nie ma, jak co wyburzy się i zaczynasz od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2013 o 23:20, Skrzypiec napisał:

Dla Cb miasto jest zajętę tak jak pisałem. I nic w nim prawie nie ma, jak co wyburzy
się i zaczynasz od zera.


Swoją drogą to nie problem w liczbie miast jest tak doskwierajacy, a bardziej ich wielkość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pilną sprawę .. możecie sprawdzić czy w grze Simcity można zakładać rózne profile użytkownika? Bo bym ja grał osobiście i bym też dał dostęp znajomemu (który grałby gdybym mnie nie miał czasu). Czy jednak można tylko raz sejwować? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 13:12, Azazell napisał:

Panowie mam pilną sprawę .. możecie sprawdzić czy w grze Simcity można zakładać rózne
profile użytkownika? Bo bym ja grał osobiście i bym też dał dostęp znajomemu (który grałby
gdybym mnie nie miał czasu). Czy jednak można tylko raz sejwować? Jak to jest?



Twój profil na Origin jest tez twoim profilem w grze SimCity. Można natomiast grac w kilku regionach jednocześnie, wiec możecie zrobić tak, ze ty będziesz grał na innym regionie niż twój znajomy. W grze nie ma czegoś takiego jak sejwy, wszystko jest zapisywane na bieżąco i nie da się cofnąć decyzji.

Zapraszam również do mojego regionu na Europa Wschód 3, dodajcie mnie do znajomych a wyślę zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można jakoś filtrować gier do których można dołączyć? Jak jest to menu miast, do których można dołączyć to wszystkie przecież są pełne, a przejrzałem chyba kilkadziesiąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 17:01, Eye-Maze napisał:

Czy nie można jakoś filtrować gier do których można dołączyć? Jak jest to menu miast,
do których można dołączyć to wszystkie przecież są pełne, a przejrzałem chyba kilkadziesiąt...


Zgłoś się do mnie u mnie w regionie pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 17:33, wojtomasz napisał:

Zgłoś się do mnie u mnie w regionie pusto.

Zapewniam Cię, że widział Twoje wcześniejsze posty. Nie musisz zapraszać do gry każdego z osobna 2 razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety panowie z wszystkich Europejskich serwerów nie mogę wejść właśnie na Wschód 3, totalnie zapełniony. Wszystkie inne są dostępne Wschód 1,2,4. Więc nawet nie mam jak dołączyć do was gdybym chciał i było miejsce.
Mykam grac gdzieś indziej "for now".

Swoją droga jak wam idzie ten pierwszy wspólny raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 21:51, Stfforex napisał:

Niestety panowie z wszystkich Europejskich serwerów nie mogę wejść właśnie na Wschód
3, totalnie zapełniony. Wszystkie inne są dostępne Wschód 1,2,4. Więc nawet nie mam jak
dołączyć do was gdybym chciał i było miejsce.
Mykam grac gdzieś indziej "for now".

Swoją droga jak wam idzie ten pierwszy wspólny raz?

Średnio, mało kontaktu i każdy rozwija się jak chce. Imo powinniśmy zacząć od początku zgadać się na jakiś czat, ustalić kto jakie miasto robi, dzieła itp. Wtedy miałoby to większy sens.
PS. Wam też tak długo ładuje grę? Mi miasto na gram.pl wczytuje z pół godzinki po czym komnikat że nie może wczytać ;/, i taakie coś mam od ostantiego malutkiego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 04:36, najemnik1 napisał:

witam i goraco zachcecam do podpisania sie do petycji https://www.change.org/petitions/electronic-arts-inc-remove-always-online-drm-from-simcity-and-future-games
Kazdy moze wyrazić swoją opinię i napisac co powinno byc poprawione niemal co minute
kilka osob dolancza sie do petycji w jednosci sila :) pozdrawiam

Ahahahah, petycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 04:36, najemnik1 napisał:

witam i goraco zachcecam do podpisania sie do petycji https://www.change.org/petitions/electronic-arts-inc-remove-always-online-drm-from-simcity-and-future-games
Kazdy moze wyrazić swoją opinię i napisac co powinno byc poprawione niemal co minute
kilka osob dolancza sie do petycji w jednosci sila :) pozdrawiam



Tak, bo EA przejmuje się tym, co sądzą gracze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2013 o 22:36, Skrzypiec napisał:

Średnio, mało kontaktu i każdy rozwija się jak chce. Imo powinniśmy zacząć od początku
zgadać się na jakiś czat, ustalić kto jakie miasto robi, dzieła itp. Wtedy miałoby to
większy sens.

Zgadza się. Ale brak współpracy wynika raczej z tego, że można sobie nieźle radzić i bez niej. Gdyby zebrało się parę osób to faktycznie można by porobić jakieś ustalenia.

Dnia 10.03.2013 o 22:36, Skrzypiec napisał:

PS. Wam też tak długo ładuje grę? Mi miasto na gram.pl wczytuje z pół godzinki po czym
komnikat że nie może wczytać ;/, i taakie coś mam od ostantiego malutkiego patcha.

Nie 2 minutki i można grać. Nigdy też nie miałem żadnych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się dogadać z kim mogę, ale to wina komunikacji w grze bo trzeba gadać tak naprawdę przez Origina.

Gra ładuje mi się nie wiem... 30 sekund? Na pewno nie pół godziny 0_o.

Ejjj... ale wnerwia mnie jedna rzecz. Jak tylko moje miasto zaczyna sobie radzić lepiej, to pojawia się katastrofa. Doszło do tego, że katastrofy mam... codziennie. Nosz... kurna. W dodatku są one zaprogramowane tak, żeby zniszczyć zawsze jakiś budynek administracji, więc jak pójdzie klinika rozbudowana za ponad 200k w sumie to można się wnerwić i tak codziennie...

Swoją drogą w mieście turystycznym największą kasę robię jak narazie na... recyclingu :P . Stopy + plastik i można 100k dziennie nawet dobić przy pomyślnych wiatrach tylko na tym. 50k to totalne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja chyba nie umiem grać. Strefy mieszkaniowe (zadowolenie) stoją w miejscu krzyczą, że chcą sklepów, a sklepy krzyczą, że nie mają kupujących. Eeech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 22:06, Janek_Izdebski napisał:

Czy wiadomo już jakie gry EA rozdaje za darmo w ramach rekompensaty za niegrywalność
"SimCity" w pierwszych dniach od premiery? Dziękuję. :)


Na 99% dadzą Mass Effect 3.. Bo na PS 3 jest za darmo dostepny od paru dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować