Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2013 o 18:51, MKRaven napisał:

Ale jakie rzeczy? O co chodzi? O jakich ograniczeniach mówisz?


Nawiązanie do postu, w którym broniono grania "według klucza" :P Osobiście podoba mi się nowe Simcity, tylko idea miasta skończonego już nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 18:55, Miklus92 napisał:

Czy ktoś szuka burmistrza do pobliskiego miasta w waszej grze? :D

Europa Wschód 3, Region Gramownia. Dodaj mnie na Originie - Abi_Dalzim lub założyciela regionu - Fuvix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 19:34, leartist napisał:

> W media markt za 119zł są :)

dzieki za info, a wcyz gra warta tej ceny?



Wczoraj o 18 kupiłem i gralem do 2 w nocy , dzisiaj od 11 do 20 grałem :D w sumie jest warta chociaż ma parę głupich rozwiązań jak np Ograniczenie Budowy ;P masz wydzielony region i w nim musisz sobie budowac , ja np już rozbudowałem :D myśle że na maxa miasto i nie wiem co mam robić dalej w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że wygrałem Simcity w konkursie i eksplodowałem ze szczęścia. Klucz prawdopodobnie dotrze do mnie w poniedziałek, ale może do tej pory uda mi się z kimś już umówić. Może jest ktoś skory do pomocy, tak żeby w razie problemów wyciągnąć pomocną dłoń? Ale na tym nie koniec. Bardzo chętnie zagrałbym z kimś w jednym regionie, jeśli nikt nie ma nic przeciwko gdybym popełniał jakieś błędy. Anyone? Gdyby faktycznie się ktoś znalazł, to podbijać na origin: hewzaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 20:24, Fuvix napisał:

> > W media markt za 119zł są :)
>
> dzieki za info, a wcyz gra warta tej ceny?


Wczoraj o 18 kupiłem i gralem do 2 w nocy , dzisiaj od 11 do 20 grałem :D w sumie jest
warta chociaż ma parę głupich rozwiązań jak np Ograniczenie Budowy ;P masz wydzielony
region i w nim musisz sobie budowac , ja np już rozbudowałem :D myśle że na maxa miasto
i nie wiem co mam robić dalej w nim


SimCity z endgamem? I to osiagnietym po 2 dniach? Brzmi żenująco. o,O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 01:12, leartist napisał:

SimCity z endgamem? I to osiagnietym po 2 dniach? Brzmi żenująco. o,O


musisz zrobic kilka/kilkanascie miast aby zobaczyc wszstko. nie da sie zbudowac wszystkiego w jednym. tyle nawet ja wiem mimo ze nie gralem jescze i czekam az naprawia gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 07:12, EmperorKaligula napisał:

> SimCity z endgamem? I to osiagnietym po 2 dniach? Brzmi żenująco. o,O

musisz zrobic kilka/kilkanascie miast aby zobaczyc wszstko. nie da sie zbudowac wszystkiego
w jednym. tyle nawet ja wiem mimo ze nie gralem jescze i czekam az naprawia gre :)



No dobra załóżmy ze musisz zbudować te kilka miast by zobaczyć wszystko :D a co jeśli grasz w 4-5-6 znajomych i każzdy zbuduje po jednym mieście tylko że będą się różniły od siebie :D? wtedy to pozostaje chyba iść na nowy region i zaczynać zabawę od nowa po 1 dobie. Moim zdaniem trochę tutaj skopali i znając EA wypuszczą dodatek... bo ja w tym momencie nie mam pojecią jak dalej rozwijać swoje miasto. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 07:38, Fuvix napisał:

tym momencie nie mam pojecią jak dalej rozwijać swoje miasto. :/


Ja mam ponad 100 tysięcy mieszkańców, miasto jest spore, ale jeszcze mam kilka planów. Mam tylko spory problem, bo pod przepompownią kończy mi się woda a nie za bardzo mam ją gdzie przenieść, bo wiązałoby się to z ogromnymi wyburzeniami.
Planowałem też, po skończeniu się zapasów ropy do elektrowni, zbudować elektrownię atamową, ale ta też wymaga dużych zasobów wodnych, więc nie wiem...

Aha, nie miałem jeszcze żadnej katastrowy, więc drże z niepokoju co mnie trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100tysiecy to nawet lublin nie jest. Mi sie marzy jakies tokio albo szanghaj. Realne?

Co w tej grze jest godnego polecenia? Czy jak ją kupię, to bede mogl odsprzedac, czy klucz jest przypisywany do steama/origina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 09:29, leartist napisał:

100tysiecy to nawet lublin nie jest. Mi sie marzy jakies tokio albo szanghaj. Realne?

Raczej nie bardzo. Jest po prostu za mało miejsca. Choć, takie 200-300k już da się zrobić.

Dnia 16.03.2013 o 09:29, leartist napisał:

czy klucz jest przypisywany do steama/origina?

Nie da się odsprzedać - Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, 139zł w Media markt, kupione przeze mnie. Zobaczymy czy to nie sa pieniadze w bloto wyrzucone. Szkoda, ze dema nie było. ;/// Eh Ci producenci dzisiejsi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 12:47, leartist napisał:

Szkoda, ze dema nie było.

Była zamknięta beta. Właśnie letsplaye z bety i po premierze skłoniły mnie do zakupu SimCity. Wcześniej nigdy się nie interesowałem nawet tym gatunkiem gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 12:51, Abi_Dalzim napisał:

Była zamknięta beta. Właśnie letsplaye z bety i po premierze skłoniły mnie
do zakupu SimCity. Wcześniej nigdy się nie interesowałem nawet tym gatunkiem gier :)

ciekawe kiedy po całej tej aferze EA da graczom mozliwość gry off-line... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemz drogami. Na początku wybudowałem najprostsze drogi, lecz potem potrzeba tych średnich. Jak mam je wybudować w miejsce obecnych? Przeciągam, ale jest na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 14:36, leartist napisał:

Mam problemz drogami. Na początku wybudowałem najprostsze drogi, lecz potem potrzeba
tych średnich. Jak mam je wybudować w miejsce obecnych? Przeciągam, ale jest na czerwono.

Jak wejdziesz w zakładkę budowania dróg masz tam taki duży klawisz "ulepsz". Jak go klikniesz i potem na odcinek drogi to sam zobaczysz ;) .

Ja miałem ten problem, że przy >100 k mieszkańsów i największe drogi okazały się za małe i musiałem zburzyć niemal całe centrum by położyć aleje z tramwajem eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ssie, głównie przez jakieś cholerne bugi. Mogę grać samemu, nie da się znaleźć pustych miejsc, ani też nikt nie dołącza do mojego miasta... Czytałem, że wiele osób ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować