Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Panowie gracie na gram.pl czy nie? Wielkie dzieło budujemy! Potrzeba komputerów, paliwa i stopu! Ślemy człowieka w kosmos, więc pomagać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 18:50, MKRaven napisał:

Panowie gracie na gram.pl czy nie? Wielkie dzieło budujemy! Potrzeba komputerów, paliwa
i stopu! Ślemy człowieka w kosmos, więc pomagać! :)

Prześlij mi invite na Originie: Abi_Dalzim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 18:50, MKRaven napisał:

Panowie gracie na gram.pl czy nie? Wielkie dzieło budujemy! Potrzeba komputerów, paliwa
i stopu! Ślemy człowieka w kosmos, więc pomagać! :)

Chętnie bym pomógł ale na razie mogę produkować tylko procesory. Nie mogę się przebić przez próg dziennego zysku na elektronice aby ulepszyć KG elektroniki i zacząć produkcję komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2013 o 18:52, Abi_Dalzim napisał:

Prześlij mi invite na Originie: Abi_Dalzim


Nie uciekaj mi teraz łajzo!:) Próbuję się z tobą skontaktować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie pograł w regionie gram.pl i wam pomógł, ale od tygodnia nie mogę się zalogować do żadnego z moich miast, cały czas wyskakuje mi błąd, że nie można teraz wczytać miasta, robiłem już reinstal gry, i pisałem do EA i nic... Na początku mogłem chociaż tworzyć nowe miasta, ale teraz nie mogę nawet stworzyć nowego, bo też wyskakuje błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nareszcie wyszedł nowy patch:)
Update 1.7

 Traffic Improvements: Tuned traffic congestion and fixed some intersection traffic issues.
 Traffic improvements: Emergency Vehicles will drive in empty lanes to get around traffic at intersections.
 Traffic improvements: Emergency and Delivery vehicles get priority over regular traffic when leaving garage.
 All units and buildings can now be demolished using the bulldoze tool.
 Performance improvements for low spec systems.

Najważniejsze już zaobserwowałem, simy zaczęły używać mojej drogi szybkiego ruchu w dole miasta, gdy wcześniej to była martwa droga. I z autostrady zamiast korkować zjazd w lewo, zaczęły jeździć też prosto mimo że droga jest dłuższa i rozładowują ruch:)

No a teraz niech zabierają się za kolejne buraki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi się w końcu to biedne gram.pl wczyta po patchu nowym. Na jakiej zasadzie działają wielkie dzieła? Chodzi o to czy gra wydaje zgodę czy założyciel regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 15:31, Skrzypiec napisał:

Na jakiej zasadzie działają wielkie dzieła? Chodzi o to czy gra wydaje zgodę czy założyciel regionu.

Gra. Musisz przeprowadzić odpowiednie badania na uniwersytecie, zapłacić masę kasy i dostarczyć całej góry surowców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wziąłem NFSa w ramach rekomepnsaty bo resztę wartościowych gier z oferty już mam ;) . Czas zabrać się poważniej za wielkie dzieło :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Mam edycje limitowaną gry, mój kolega kupił sobie normalną wersje i chcieliśmy pograć razem, ale mam go w znajomych w origin, jesteśmy na tym samym serwerze w grze, a i tak nie mogę go zaprosić do gry bo go w ogóle nie pokazuje w znajomych w grze... To może być wina różnicy edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy gra do pobrania normalnie pojawi się w katalogu "Moje gry"? Maila od EA dostałem już w poniedziałek i nadal nic, a nie chciałbym żeby mi przepadła możliwość darmowej gry skoro 25 podobno koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 00:41, leartist napisał:

Jak usunąc moduł, o ktory rozbudowałem budynek, bez usuwania całego budynku?

"Wchodzisz" w niego tak jak podczas dobudowywania modułów i usuwasz to, co Ci nie pasuje.

EDIT: usuwasz buldożerem, oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 16:18, Eye-Maze napisał:

Witam, czy gra do pobrania normalnie pojawi się w katalogu "Moje gry"? Maila od EA dostałem
już w poniedziałek i nadal nic, a nie chciałbym żeby mi przepadła możliwość darmowej
gry skoro 25 podobno koniec...

Na originie powinno ci wyskoczyć okienko jak z reklama o treści wybierz darmową grę. Jak nie masz nic takiego to zaktualizuj origin do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 16:18, Eye-Maze napisał:

Witam, czy gra do pobrania normalnie pojawi się w katalogu "Moje gry"? Maila od EA dostałem
już w poniedziałek i nadal nic, a nie chciałbym żeby mi przepadła możliwość darmowej
gry skoro 25 podobno koniec...

W aplikacji wejdź w zakładkę Origin i kliknij w "Premiera dnia". Ja w ten sposób pobrałem darmową grę od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się lepiej wypowiadał o promocji, gdyż wziąłem NFSa, który, jak się okazało, co 30 sekund wiesza mi kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować