Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2013 o 18:04, Abi_Dalzim napisał:

> ... i nikt inny w tym miejscu nie będzie się mógł budować?
Jak najbardziej. Stwórz własny region i zaznacz opcje, że to ma być prywatny i już nikt
tam się nie dostanie (no chyba, że kogoś zaprosisz).


o to miło, mam kolejny argument przemawiający za zakupem tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś region który jest dosyć nowy jak by co to wsylijcie zaproszenie i chetnie zagram bo gra samemu nie jest taka fajna ;/
Mój nick To Amarlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
również chętnie przyłączę się do jakiejś gramowej krainy, ksywka taka sama jak tutaj :)
Wrażenia po pierwszej rozgrywce średnie. Pograłem pół godziny, nagle wylogowało mnie do menu a jak wróciłem to zamiast miasta była znów goła ziemia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 14:27, Amarlak napisał:

A jaki serwer i nicki zrobimy wspólny nowy region

Amarlak Europa wschodnia 3

Gram na Europa Wschód 1, ale będę się przenosił na Zachód 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 14:49, Sztywny_pl napisał:

> A jaki serwer i nicki zrobimy wspólny nowy region
>
> Amarlak Europa wschodnia 3
Gram na Europa Wschód 1, ale będę się przenosił na Zachód 2 ;)


dobra to ja w sumie tez tam się przenosie bo na wschodzie jakoś nikogo nie ma ;/To sie dołacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... nagle wylogowało mnie

Dnia 06.04.2013 o 11:28, Sztywny_pl napisał:

do menu a jak wróciłem to zamiast miasta była znów goła ziemia :P

mnie dziś trzy razy i za każdym razem po włączeniu cofa mi rozgrywkę o pół godziny około:/, a za drugim razem po włączeniu wróciłem do pierwszego crashu:?
Wie ktoś o co chodzi i ew. jaka tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 15:01, petechro napisał:

>... nagle wylogowało mnie
> do menu a jak wróciłem to zamiast miasta była znów goła ziemia :P
mnie dziś trzy razy i za każdym razem po włączeniu cofa mi rozgrywkę o pół godziny około:/,
a za drugim razem po włączeniu wróciłem do pierwszego crashu:?
Wie ktoś o co chodzi i ew. jaka tego przyczyna?

Na mój gust jakiś problem to jest serwerem może przepełniony lub jakieś problemy ma z zapisem. Niektóre serwery są bardziej oblegane od innych moze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji zakupu wersji cyfrowej, powinienem być przygotowany na pobieranie ilu GB?
I czy gra zawiera jakiś sensowny samouczek lub instrukcję w wersji cyfrowej? Pytam, ponieważ nie miałem styczności z serią do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2013 o 17:06, Marcin08 napisał:

W sytuacji zakupu wersji cyfrowej, powinienem być przygotowany na pobieranie ilu GB?
I czy gra zawiera jakiś sensowny samouczek lub instrukcję w wersji cyfrowej? Pytam, ponieważ
nie miałem styczności z serią do tej pory...

Cóż scigac nie przyjdzie ci bardzo mi zajmuje to wszystko póki co 3 gb
Samouczek jest ale nie pomaga za bardzo warto sobie po czytac informacje w grze i po patrzec jak wygladają inne miasta no i przy okazji samemu po proóbowac no i polecam jakies poradniki w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem region na Europa Zachód 2 i chciałbym zaprosić chętnych :) Obszar "FREE FISHSTICKS" ustawiłem jako prywatny, więc proszę pisać nicki tutaj. Kolegę Amarlaka już zaprosiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie gram sobie w Simcity .. sam gram i jak wybuduj fabryki to pisze komunikat w każdym budynku, że nie wiedzą gdzie wysyłać swój towar.. Ale ja nie mam sąsiadów to co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 10:27, Azazell napisał:

Panowie gram sobie w Simcity .. sam gram i jak wybuduj fabryki to pisze komunikat w każdym
budynku, że nie wiedzą gdzie wysyłać swój towar.. Ale ja nie mam sąsiadów to co robić?

Musisz wybudować Trade Depot. Tam będzie opcja zaznaczenia, żeby sprzedawać zgromadzone materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azazellowi chodzi raczej o fracht, który co prawda gromadzi się w składach i portach, ale którego nie da się eksportować. Również mam deficyt sąsiadów:) i sam bardzo chciałbym wiedzieć, czy ze składu idzie on (fracht) do innych fabryk, czy prosto do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy grać teraz drugi raz już z innymi graczami czyli (nie private ale normalny odkryty serwer)? Ja jeszcze mało co grę poznałem. Jak sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 10:27, Azazell napisał:

Panowie gram sobie w Simcity .. sam gram i jak wybuduj fabryki to pisze komunikat w każdym
budynku, że nie wiedzą gdzie wysyłać swój towar.. Ale ja nie mam sąsiadów to co robić?


W specjalizacji miasta wejdź w handel i tam masz składy handlowe, czy jak to tam się nazywa. Oni zbieraja frach z fabryk i umożliwiają im zarobienie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto w grze zmieniać specjalizację?? Czy wybrać jednąi jej się trzymać?

Jak powiększyć prestiż gruntu aby rosły fabryki i sklepy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2013 o 21:26, Azazell napisał:

Czy warto w grze zmieniać specjalizację?? Czy wybrać jednąi jej się trzymać?

Czasem po prostu trzeba, bo np. skończyły się surowce.

Dnia 14.04.2013 o 21:26, Azazell napisał:

Jak powiększyć prestiż gruntu aby rosły fabryki i sklepy ?

hmm... żeby rosły? Głównie chodzi o ulice wysokiej gęstości ruchu i dostarczenie prądu i wody. Według mnie to taki łańcuszek, gdzie wszystko zaczyna się od klasy mieszkańców, a więc pracowników i konsumentów. Dać im parki, szkołę, przystanek gimbusa i zamożność wzrasta. Dać im jak najłatwiejszy dojazd do pracy i sklepów, a wzrośnie i wielkość zabudowy fabryk i handlu. Dla fabryk najlepiej będzie, jeżeli wzrośnie jeszcze poziom technologiczny wśród ludności (szkoła podyplomowa/ uniwersytet), ale to trochę późniejsza kwestia. Jest jeszcze możliwość stawiania atrakcji, przystani, lotnisk, itp. turystycznych blisko stref handlowych lub vice versa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam chetnych
Region: Europa Zachodnia 2
Nazwa: Polska
Staramy sie brac po 1 parceli, mysle ze sie da ogarnac i rozwijac bez miast widm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować