Zaloguj się, aby obserwować  
MKRaven

SimCity (2013) - Temat ogólny

251 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2013 o 19:39, MKRaven napisał:

Panowie zauważyłem, że wiele osób popełnia straszny błąd. Zabudowuje miasta i dla nich
to jest koniec - startują z kolejnym. Otóż nie jest tak, że to koniec, zapewne wielu
myli mały rozmiar miast. Tymczasem dalszy postęp i rozwój miasta to jest dopiero wyzwanie,
a do roboty jest, wierzcie mi, jeszcze więcej niż na początku, sporo trudniej też.


Tego jeszcze nie było "liniowy sandbox".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi_Dalzim :postaram się do twojego regionu dołączyć tylko musisz mnie dodać na Originie mój nick to : Fuviks , pozostali pozostałe osoby też niech mi wysyłają zaproszenia bo samemu lipka tak grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 18:12, Abi_Dalzim napisał:

A Ty Stfforze na jakim grasz? Może się dołączę i zatruję Ci powietrze fabrykami lub naślę
moich morderców? ;)


Aktualnie na Europa Wchód 4 i działa ten serwer w miarę:) Nie rozłącza raczej co ważne. Chętnie bym się dogadał odnośnie gry, ale przez weekend nie będę grał. Gram z 2 znajomymi i chyba dołączy z tego forum 2 kolejnych, więc będziemy rozważać powstanie nowego większego regionu:) Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Wybacz że dopiero odpisałem, ale nie widziałem że mi pisałeś:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 22:48, Stfforex napisał:

Wybacz że dopiero odpisałem, ale nie widziałem że mi pisałeś:>

Nie ma sprawy :)
Jak będziecie kompletować ekipę, to daj znać - chętnie pogram na jakimś większym regionie.

P.S. Gram od wczoraj, ale już się uzależniłem :D

P.S.2 Jaki masz nick na Originie? Jakby co to mój taki sam jak na forum: Abi_Dalzim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 20:16, MKRaven napisał:

A twój komentarz tyczy się i wnosi do dyskusji... ?


Moim zdaniem wymuszanie na graczu pewnej ścieżki rozwoju (nielogicznej) nie jest tym, czego oczekuje się po grze symulacyjnej. Gra ma ogromny potencjał, ale takie rzeczy go psują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy zebrać się i zgadać wszyscy razem na jeden serwer i Region :) w tym momencie gram u Abi_Dalzim na Abisynia PL , ale jak będzie więcej osób na jeden region to chętnie zacznę się budować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spałeś coś w ogóle?
Jak kończyłem grę przed pierwszą to jeszcze byłeś, a jak zaczynałem dziś przed pracą około 6 to Ty też byłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi szczerze. Jak się gra? Mam możliwość zakupu gry, ale nie jestem przekonany. Czy jest causalowo, czy harcorowcowi też się spodoba? Wciąga bardzo? I jak z optymalizacją, bo wymagania minimalne spełniam spokojnie. Podaje dane: Dual Core 2,5 ghz Geforce 9600 GT, 3 gb RAM. Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę i grało się całkiem przyjemnie. Jednakże miejsce, w którym można budować to jawna kpina z graczy. De facto sporo sobie żądają i z tego co ludzie piszą to EA w kulki sobie leci. Nie kupiłem i w najbliższym czasie na pewno nie kupię, 150 zł to ładne pieniądze za grę, która jest zbugowana i wymaga ciągłęgo dostępu do Internetu (chociaż jest mod umożliwiający granie offline).
Natomiast lubię czytać komentarze ludzi, którzy uważają, że EA IS SHIT i wypełniają zamówienie na kolejny pre-order z tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra to bylbym w stanie utworzyć region , zalozmy ze wezme ten ostatni na 16 osób i możemy rekrutowac ludzi i ustalic kogo miasto w czym będzie się specializować :D co wy na to :D ? na poczatku proponuje pododawać się do znajomych na Originie :)

Edit1:
Mój nick na Origin: Fuviks , Serwer: EU Wschód 3 , utworzę region o nazwie: Gramowisko na 16 miast , pewnie przez nazwy nie da się szukać to dodawajcie do znajomych i dołączajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla forumowiczów chcących umówić się na wspólna grę.
W zakładce multiplayer jest temat odnośnie regionów, więc zostawcie ten temat na wymianę info co do gry .

A poza tym gdzie znaleźliście Sim city najtaniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2013 o 14:36, Katucha napisał:

A poza tym gdzie znaleźliście Sim city najtaniej ?

Ja kupiłem na muve.pl za 149,90 z darmową dostawą. Nie wiem czy to najtanie, ale nie jest źle. Gra była u mnie w 21 godzin po zamówieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować