Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Battlefield 4 pojawi się na GDC 2013. Oficjalna zapowiedź pod koniec marca?

16 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Niewykluczone, że na tegorocznej konferencji GDC firma Electronic Arts pokaże Battlefielda 4. Do sieci trafiło zdjęcie zaproszenia na tajemniczą prezentację organizowaną właśnie przez „Elektroników”.

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Battlefield 4 pojawi się na GDC 2013. Oficjalna zapowiedź pod koniec marca?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się moja teoria, że EA zacznie kampanię reklamową BF 4 po premierze End Game. Pomiędzy GDC 2013 a premierą dlc są zaledwie 2 tygodnie różnicy (biorąc pod uwagę premium dla PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to wygląda na BF4? Może i chodzi im o to, ale tego obrazka nie nazwałbym "charakterystycznym dla serii BF".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF4.? Nie za szybko.?

Będzie to lekko ulepszony BF3 i powrót do BF2 gdzie będzie komendant czy jak on tam miał = P
Mimo tego, że sam gram w BF3 to nie podoba mi się co robi EA jak ma wypuścić grę to lepiej żeby się przyłożyli do tej roboty. Zamiast BF4 chciałbym BC 3 = P ale to tylko moje widzi misię = D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie hit murowany, jak "trójka". Najbardziej mnie śmieszą te wszystkie opinie "ekspertów" z branży gier... od lat słyszymy, że gry AAA przestaną istnieć, że się nieopłaca ich robić, że przyszłość to małe gry z modelem F2P itp. A rzeczywistość wygląda tak że sprzedają się tylko gry AAA i tylko ze znanych marek... Battlefield, Assassin''s Creed, Diablo, Starcraft, Fifa, Call of Duty, Elder''s Scroll itd. itp. Wystarczy zobaczyć jakie gry się najlepiej sprzedają w ostatnich latach, wszystkie mają po nazwie numer zazwyczaj 3 albo wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale nie ma czemu się dziwić. Mając kasę na grę wybrałbyś coś co już znasz z poprzednich lat tylko ulepszone czy całkowicie coś nowego o czym nie masz zielonego pojęcia? Ja bym wybrał to co znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zestawienie barw i charakterystyczne dla Battlefielda 3 zniekształcenia obrazu widoczne na zaproszeniu chyba nie pozostawiają wątpliwości – sequel „trójki” lada moment zostanie pokazany światu. "

Huh? Jak już mamy wyciągać spostrzeżenia z czterech liter, to mi to wygląda bardziej na nowego Need for Speeda, kolorystyka identyczna jak w Runie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Będzie hit murowany, jak "trójka". Najbardziej mnie śmieszą te wszystkie opinie "ekspertów"
> z branży gier... od lat słyszymy, że gry AAA przestaną istnieć, że się nieopłaca ich
> robić, że przyszłość to małe gry z modelem F2P itp. A rzeczywistość wygląda tak że sprzedają
> się tylko gry AAA i tylko ze znanych marek... Battlefield, Assassin''s Creed, Diablo,
> Starcraft, Fifa, Call of Duty, Elder''s Scroll itd. itp. Wystarczy zobaczyć jakie gry
> się najlepiej sprzedają w ostatnich latach, wszystkie mają po nazwie numer zazwyczaj
> 3 albo wyżej :)

No właśnie w ociągu ostatnich dwóch lat jest wysyp trzecich części, ale także i drugich co świadczy o tmy, że nowe marki mają szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared00. Też mi się tak wydaję. Jakoś mi ta "okładka" nie pasuję pod bf''a.

Moim zdaniem żadna nowa marka się nie przebiję , jeśli nadal twórcy gier będą kontynuować swoje stare , dobre tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdza się moja teoria, że EA zacznie kampanię reklamową BF 4 po premierze End Game.
> Pomiędzy GDC 2013 a premierą dlc są zaledwie 2 tygodnie różnicy (biorąc pod uwagę premium
> dla PC).

oznacza to że DLC pewnie dawno zrobili a Battlefielda 4 też jakiś czas DICE zaczeło robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Sprawdza się moja teoria, że EA zacznie kampanię reklamową BF 4 po premierze End
> Game.
> > Pomiędzy GDC 2013 a premierą dlc są zaledwie 2 tygodnie różnicy (biorąc pod uwagę
> premium
> > dla PC).
>
> oznacza to że DLC pewnie dawno zrobili a Battlefielda 4 też jakiś czas DICE zaczeło robić

Oczywiście że tworzyli BF4 już od dawna. To nie było tajemnicą, bo przy zapowiedziach MoH:W reklamowali, że jeśli kupisz to będziesz miał dostęp do bety BF4. Jedne studio pracowało nad rozwijaniem BF3, gdy drugie pracowało już nad kontynuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 12:17, BuIkers napisał:

Wystarczy zobaczyć jakie gry
się najlepiej sprzedają w ostatnich latach, wszystkie mają po nazwie numer zazwyczaj
3 albo wyżej :)

Modne też się staje "odświeżanie serii"(faktyczny reboot lub nie), czyli wydawanie nowej gry z serii bez numerka, aczkolwiek z różnym skutkiem (z MoH się nie udało i został skasowany). Cóż, jeśli kolejny BF przewyższy sprzedażą trójkę, to pewnie dalej będą brnęli w model coraz szybszego wydawania kolejnych części. Może się ostatecznie skończy na corocznym lub półtorarocznym modelu (w międzyczasie dlc). Sądząc po ostatniej modzie, BF4 może być osadzony w "niedalekiej przyszłości". Sterowanie dronami obowiązkowo musi być.

Dla mnie to świetna wiadomość - większa oszczędność, nie wspieranie modelu wydawniczego, który mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować