Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spolszczenie do Dragon Age Ultimate Edition jest już dostępne!

46 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2013 o 15:13, Harunia napisał:

Ale w polskim jest, a my zyjemy w Polsce i gramy po polsku. Nie rozumiem bronienia tej
postawy "na odwal sie".

A Bioware to studio z jakiego kraju? Ups, no właśnie. I sorry, ale robienie zabaw z plikami, bo jeden język tego wymaga nie jest warte kasy. Tym bardziej, że u nas rynek jest żałośnie niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leszeq, poprawiałeś kiedyś błędy w grze? a może jesteś nauczycielem języka polskiego lub innego i sprawdzałeś poprawność napisanych wypracowań, błędów ortograficznych i składniowych ? Nie ? to może spróbuj to zrobić i wtedy zobaczysz że poprawienie tego wszystkiego nie jest łatwe że nie jest to kwestia paru dni a paru miesięcy biorąc pod uwagę fakt że trzeba było czytać wszystko od nowa i to nie w pliku tekstowym tylko w grze, bo jakbyś nie wiedział w pliku w którym znajduje się spolszczenie nie ma napisanego która kwestia po czym występuje.
Tak, masz rację są narzędzia, ale one tylko pozwalają na edycję istniejących plików, ale one SAME nie poprawią żadnych błędów ,a tym bardziej nie zmienią plików z końcówkami męskimi na żeńskie. Tak samo ten narzędzia nie dopiszą nowej linijki tekstu, nie nadadzą im odpowiedniego numeru sekwencji dzięki której tekst pojawi się w odpowiednim miejscu, także zanim coś napiszesz zastanów się nad tym dwa razy bo tylko denerwujesz swoim zachowaniem twórców, którzy poświęcali swój wolny czas żeby inni mogli pograć w tą grę po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 15:33, Don_Kwaso napisał:

Leszeq, poprawiałeś kiedyś błędy w grze? a może jesteś nauczycielem języka polskiego
lub innego i sprawdzałeś poprawność napisanych wypracowań, błędów ortograficznych i składniowych
? Nie ? to może spróbuj to zrobić i wtedy zobaczysz że poprawienie tego wszystkiego
nie jest łatwe że nie jest to kwestia paru dni a paru miesięcy biorąc pod uwagę fakt
że trzeba było czytać wszystko od nowa i to nie w pliku tekstowym tylko w grze, bo jakbyś
nie wiedział w pliku w którym znajduje się spolszczenie nie ma napisanego która kwestia
po czym występuje.
Tak, masz rację są narzędzia, ale one tylko pozwalają na edycję istniejących plików,
ale one SAME nie poprawią żadnych błędów ,a tym bardziej nie zmienią plików z końcówkami
męskimi na żeńskie. Tak samo ten narzędzia nie dopiszą nowej linijki tekstu, nie nadadzą
im odpowiedniego numeru sekwencji dzięki której tekst pojawi się w odpowiednim miejscu,
także zanim coś napiszesz zastanów się nad tym dwa razy bo tylko denerwujesz swoim zachowaniem
twórców, którzy poświęcali swój wolny czas żeby inni mogli pograć w tą grę po polsku.


Wróć jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą chodziła zawsze z płytą bez spolszczenia i wszystko było ok płytkę wsadzałem do stacji i gra chodziła normalnie. Po zainstalowaniu spolszczenia oczywiście przy włączeniu również prosi o płytkę wsadzam a tu wyskakuje mi komunikat cytuje: " Nie udało się znaleźć dysku Dragon Age. Włóż dysk i spróbuj ponownie" , a płytę mam włożoną i tutaj pada moje pytanie za pewno zrobiłem coś źle przy instalacji spolszczenia jeżeli ktoś z was miał taki problem i udało mu się rozwiązać albo potrafi to zrobić proszę o odpowiedź dziękuje i pozdrawiam ( oczywiście wszystko jest orginalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem to spolszczenie ultimate i też mi uszkodziło grę. Wyskakuje komunikat że płyty nie widzi w napędzie. Już dzisiaj 3 raz będę to grę kasował i instalował ponownie bo spolszczenia nie da się usunąć ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem objawia się po próbie wgrania spolszczenia do ww gry."Dodawanie opisów zakończone niepowodzeniem". Po zakończeniu nie można uruchomić gry ponieważ aplikacja nie widzi płyty umieszczonej w napędzie.
Dodam iż gra została spatchowana do wersji 1.05 i wszystkie dodatki zostały wgrane ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować