Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Dajcie nam 250 tysięcy dolarów, to zrobimy SimCity bez sieciowych zabezpieczeń"

43 postów w tym temacie

> No i git, moja cegiełka dołożona :), wszystko byle bez sieciowego badziewia było.
Bo będziesz mógł sobie z torrenta ściągnąć? Ahh ta mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 08:24, ozoqq napisał:

Nie lubię podróbek i nawet gdybym był zagorzałym fanem simcity nie wpłaciłbym im ani
centa. Głównie dlatego, że brzydzą mnie reakcje graczy. Już zero na metacritic, już pozew
do sądu, już bojkot, a teraz tworzenie podróbki dla wygody graczy. Jasne, że skandal
że nie działało przez kilka dni, ale szykuje się sowita rekompensata. Od czasu premiery
D3 będę stawał po stronie wydawcy. To co się wtedy działo... Urząd na wiejskiej nie robi
takiego cyrku.


No tak lepiej się męczyć z DRM''em co nie zamiast siąść wygodnie, zainstalować grę która de facto była przeznaczona do SP i sobie grać w nią, a nie nie dość żę 150 zł wołają za grę to jeszcze nie mogę grać od razu po zakupie bo jakiś śmiechu warty DRM mi nie pozwala, każda firma zrezygnowała z tego ale nie EA musi pokazać że oni są inni, jak ruskie: Ty mówisz czarne oni mówią białe.

Mario92 Każdą grę mam oryginalną, za oszczerstwa pod adresem innych powinny degrady dla takich jak ty lecieć, siedzisz od niedawna (sądząc po randze) na tym forum ale wiesz że ja pirace? Ja chcę grę kupić za moje ciężko zarobione pieniądze i się nią cieszyć a nie wkur... że mi nie działa bo serwery są przeciążone, ale jak kto woli jeśli wolisz siedzieć 5h próbując się dostać na serwer plus 20 minut potem czekać jak cię wywali na kolejne zalogowanie to twoja sprawa. Także skończ oskarżać ludzi jak nic o nich nie wiesz... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować