Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy patch do Diablo III zmieni system generowania przedmiotów

59 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Po wprowadzeniu nowej łatki przedmioty legendarne powinny być naprawdę potężne, a nie tylko rzadkie. Aktualizacja ma również na celu zachęcenie graczy, by zdobywali wyposażenie zabijając potwory, a nie czekali na okazje w domu aukcyjnym.

Przeczytaj cały tekst "Nowy patch do Diablo III zmieni system generowania przedmiotów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem z Diablo definitywnie. Wyprzedałem graty na RMAH, złoto sprzedałem boterom i po odliczeniu wszystkiego jestem na plusie o 500zł. A Blizzard niech się wali ze swoim "Ril mani ałkszion hałs tajkonem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie są zmiany na patch 1.08 tylko na przyszłość. Tylko część wejdzie do 1.08, a lista pewniaków obecnie jest biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 18:26, Shinigami napisał:

Waluta na AH pójdzie w ruch, rodzice grających pociech powinni już chować karty - sam
diablo pewnie drży ze strachu ;)


1kk na RMAH - 0.25 Euro.
10kk u boterów - 0.3 Euro.


Hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Pefaupe już wprowadzili czy inne areny czy Blizz dalej pluje w twarz klientom wydając grę sygnowaną hasłem: "Wypuścimy wtedy, kiedy będzie ukończone w 100%" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja coz w diablo juz nie grywam...bardzooo szybko sie znudzil... przeszedlem 2razy 2 postaciami na normalnym lewie i juz mi sie nie chcialo grac dalej... bardzo krotka i prosta w porownaniu z d2 i taka plytka... a masa error37 tez zniechecala... pamietam byl spory hype a po paru godzinach jak sie diablo pokonalo pierwszy raz to wszystko ustalo... kto jeszcze gra ten dalej niech gra widocznie ma sily ^^ ja juz nie mam i odpadlem z biegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem diablo, jeśli chodzi o opinie w necie, jest jego hype. Ludzie oczekiwali niewiadomo czego, a tak naprawdę hns nie jest dla każdego. Przy wyjściu diablo było gra niewątpliwie dość słaba, ale teraz jest całkiem spoko. Wystarczyl by tylko reset wszystkiego (choć tak się ofc nie stanie, damn you activision!) i można by grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na daną chwile i tak nie ma nic lepszego niż D3 więc co jakiś czas można pograć i czerpać z tej gry przyjemność a narzekanie graczy itd. jakie to Diablo 3 złe jest bardziej nudne niż farma w samej grze ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

częstotliwość wypadania rzadkich przedmiotów zostanie zmniejszona, za to będą mieć one lepsze statystyki

Zarąbiście! Do tej pory legendarne przedmioty praktycznie nie wypadały w ogóle (mam DHa na Inferno i "fszystkie dwa" przedmioty legendarne), a teraz będę miał jeszcze mniej rzadkich? Super, naprawdę genialny pomysł. Ktoś długo musiał nad tym myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Przedmioty będą rzadsze, ale za to silniejsze? I to ma skłonić ludzi do samodzielnego grania, a nie czekania na okazję w domu aukcyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 18:08, TheZbyszeK napisał:

Ktos jeszcze w to gra? :O


Czemu zawsze jak jest jakiś news o Diablo 3, to musi się za każdym razem pojawiać komentarz w takim stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bardzo krotka i prosta w porownaniu z d2 i taka plytka... a masa error37 tez zniechecala... pamietam byl spory hype a po paru godzinach jak sie diablo pokonalo pierwszy raz to wszystko ustalo...

Plytka jest trojka masz racje, ile to czasu sie nasiedzialem w dwojce, liczac te skomplikowane wzory, podejmujac decyzje ktory z tych tysiaca skilli bedzie bardziej oplacalny, czy rozmyslajac nad trudnymi wyborami moralnymi. Tak, D2 to zdecydowanie najbardziej skomplikowana gra w jaka gralem w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 18:57, Ring5 napisał:

Zarąbiście! Do tej pory legendarne przedmioty praktycznie nie wypadały w ogóle (mam DHa
na Inferno i "fszystkie dwa" przedmioty legendarne), a teraz będę miał jeszcze mniej
rzadkich? Super, naprawdę genialny pomysł. Ktoś długo musiał nad tym myśleć...


Wczoraj grałem z 40-60min i 3 legendary poleciały lecz niestety to tylko i wyłącznie na siarkę poszło więc ja jestem za tym że jednak mniej ale za to jak poleci to niech wreszcie nie będzie myśli siarka czy coś wreszcie porządnego ;p

Ogólnie jak się wczyta w oficjalną notkę na battle.net to można dojść do wniosku że wreszcie zmierzają w dobrą stronę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem jakieś 325% MF i GF (wyżej lub mniej, nie pamiętam za bardzo) po N.Valor x 5 i z Paragonem bodajże 12 albo 13, to grając moją Szamanką byłem w stanie podczas półtoragodzinnej sesji wydropić czasem nawet i 3 legendarne i to takie bardzo wysoko, więc jak widać da się (oczywiście na tym znanym wszystkim runie). A grałem tylko na Inferno MP1! Więc nie chcę myśleć jakby to leciało na wyższym levelu, na którym wtedy dostawałem niezłe baty :))
Co do patcha, to jak kiedyś wrócę do gry, to już nie będę miał wątpliwości czy swoje wszystkie przechowane Legendy przerobić na siarkę czy też ponownie próbować komuś opchnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >bardzo krotka i prosta w porownaniu z d2 i taka plytka... a masa error37 tez zniechecala...
> pamietam byl spory hype a po paru godzinach jak sie diablo pokonalo pierwszy raz to wszystko
> ustalo...
>
> Plytka jest trojka masz racje, ile to czasu sie nasiedzialem w dwojce, liczac te skomplikowane
> wzory, podejmujac decyzje ktory z tych tysiaca skilli bedzie bardziej oplacalny, czy
> rozmyslajac nad trudnymi wyborami moralnymi. Tak, D2 to zdecydowanie najbardziej skomplikowana
> gra w jaka gralem w zyciu.

Dobre, dobre! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować